reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

Pierwszy raz "świadomie" Zachodzę w ciążę. W pierwszej ciąży test zrobiłam bardzo szybko miesiączkę miałam dostać 11 września a 2go już miałam 2 kreski na teście. Dlatego teraz wpisałam się tak szybko na to testowanie. Czytając Wasze komentarze trochę zwątpiłam czy to ma sens
A na kiedy masz termin @? Wiesz, jednej tydzien przed terminem @ wyjdzie na teście, a drugiej niekoniecznie a nawet dwa dni po dopiero wyjść może. ;)
 
reklama
Hm , to tak jestem 8 dpo dokładnie , wczoraj miałam plamienie jasnoróżowe , może to było zagnieżdżenie ale tego nie wiem , PCOS nie mam miałam robiona serie badań , czy jakieś torbiele mi się zrobiły od odtatniej wizyty hm ... nie wiem wizytę miałam 16.02 , dzisiaj mieliśmy mieć kolejna , lecz niestety mieliśmy problem i nie mogliśmy jechać 😕 to byłaby 2 wizyta w klinice niepłodności . Pisałam do swego ginekologa u którego zaczynałam leczenie , napisał żebym się nie przejmowała i zrobiła test za 7 dni 🤷🏻‍♀️
Progesteron wzrasta już na początku owulacji i najwyższy poziom ma ,kiedy komórka przekształci się w ciałko żółte ,wiec chyba możliwe ze już poziom wzrósł ,ponieważ owulacja była 8 dni temu
 
24 byłam u ginekologa mówiła że jest jeden duży pęcherzyk i żeby zacząć działać. Z kalendarzyka wychodziła mi owulacja wczoraj ( wczoraj zrobiłam test owulacyjny i wyszedł negatywny nie wiedziałam że testy robi się przez kilka dni) i teraz zgłupiałam możliwe że owulacja była wcześniej czy raczej taki duży pęcherzyk by tak długo wytrzymał że jeszcze owulacji nie było?

A jak duży był? Pewnie owu była wcześniej, skoro 24go był duży i miałaś działać, to owu pewnie jeszcze w styczniu była. Kalendarzyk to wiesz, takie matematyczne liczenie [emoji14]
 
Progesteron wzrasta już na początku owulacji i najwyższy poziom ma ,kiedy komórka przekształci się w ciałko żółte ,wiec chyba możliwe ze już poziom wzrósł ,ponieważ owulacja była 8 dni temu

Tak wiem. Szczyt ma 7-8dpo. Dlatego pisałam ze nie sadze żeby to był już ciążowy wzrost.
 
Hm , to tak jestem 8 dpo dokładnie , wczoraj miałam plamienie jasnoróżowe , może to było zagnieżdżenie ale tego nie wiem , PCOS nie mam miałam robiona serie badań , czy jakieś torbiele mi się zrobiły od odtatniej wizyty hm ... nie wiem wizytę miałam 16.02 , dzisiaj mieliśmy mieć kolejna , lecz niestety mieliśmy problem i nie mogliśmy jechać [emoji53] to byłaby 2 wizyta w klinice niepłodności . Pisałam do swego ginekologa u którego zaczynałam leczenie , napisał żebym się nie przejmowała i zrobiła test za 7 dni [emoji2370]

Mogły się zrobić torbielki z tych dużych pęcherzyków [emoji2368] tego to już nikt poza ginem z usg nie sprawdzi [emoji14] wiec jeśli nie będziesz miała wizyty w najbliższym czasie to poczekaj pare dni i testuj [emoji6] jak nie wytrzymasz to zrób betę.
 
A jak duży był? Pewnie owu była wcześniej, skoro 24go był duży i miałaś działać, to owu pewnie jeszcze w styczniu była. Kalendarzyk to wiesz, takie matematyczne liczenie [emoji14]
ja byłam teraz w lutym. Nie zapytalam jak duży pęcherzyk nawet nie wiedziałam że powinnam zapytać😔 powiedziała żeby jeszcze dzisiaj dzialac
 
ja byłam teraz w lutym. Nie zapytalam jak duży pęcherzyk nawet nie wiedziałam że powinnam zapytać[emoji17] powiedziała żeby jeszcze dzisiaj dzialac

Pomyliłam miesiące, wybacz [emoji85] zapomniałam ze już marzec. No to podejrzewam ze musiał być już bliski pęknięcia skoro kazali Ci działać już wtedy. Wiec chyba miałaś owu wcześniej w tym cyklu niż zwykle [emoji13]
 
Jeszcze bety nie robiłam. Będę robić w poniedziałek i środę bo w czwartek mam wizytę u ginekologa
A który to jest twój dzień cyklu? Ja idę do gina 15 dopiero bo tak mi kazała jak z nią przez telefon rozmawiałam. Ciekawe czy już u Ciebie będzie coś widać. Koniecznie daj znać i powodzenia życzę 😊
 
reklama
No właśnie o tym mówię, napisałaś ze badanie w 7dc, o to mi chodziło
emoji16.png
emoji16.png
Tak pomyliłam się 😂
A jak duży był? Pewnie owu była wcześniej, skoro 24go był duży i miałaś działać, to owu pewnie jeszcze w styczniu była. Kalendarzyk to wiesz, takie matematyczne liczenie [emoji14]
ja nie liczę kalendarzykiem ,ja robiłam testy owulacyjne od 10 dc , w 16 dc miałam pozytywny a w 17 czułam tak silna owulacje ,ze nie mogłam się wyprostować , owulacje swoje dokładnie wiem kiedy mam ,bo bylam raz u gin. dzien po i mówię ,ze chyba miałam wczoraj owulacje , sprawdził i rzeczywiście tak było .Ja styczniu miałam owulacje stymulowana clo i nic nie wyszło z tego dostałam okres , teraz luty tez clo ,pęcherzyk w prawym jajniku 16x12mm ,lewy 14x 15mm . coś się dzieje ale No ciekawe ...
 
Do góry