reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcelinka i Jaś

Agata, nie sugeruj się wagą którą różni 1 dzień. Różnica jest mało miarodajna bo może wynikać z ilości płynów w organizmie. 140 gram w jeden dzień to bardzo dużo.
 
reklama
Nie sugeruję się tylko wagą.Po pepti mały ulewał non stop a po nenatalu tylko raz.Jest spokojniejszy i nie odstawia cyrków tzn mostków przy jedzeniu,częściej jest uśmiechnięty.
 
Mnie chodziło tylko o to, że tak duża różnica wagi w ciągu jednego dnia może wynikać z różnicy płynów. Tego, że Jasiowi lepiej po Nenatalu, w ogóle nie podnoszę:) Tylko, że to nie jest do końca rozwiazanie, bo wiecznie nie będzie pił mleka dla wcześniaków....
 
Najważniejsze, że Jaś jest spokojny :)
Agata teraz tak sobie pomyślałam i sprawdziłam, że nental ma w składzie białko. Nie znam się i może takie ilości są do przyjęcia dla alergika albo Jaś nie ma skazy białkowej tylko jego układ pokarmowy nie jest jeszcze wystarczajaco dojrzały??
P.S.: to tylko takie moje przemyślenia ;-)
 
Monia masz chyba rację .To samo stwierdziła moja dr dzisiaj.calzedoniafruczka
user-online.png
-wiem i w tym problem,moja pediatra powiedziała,że postara się sprawdzić które mleko jest tłuste i o gęściejszej konzystencji ,bo taki jest nenatal.A może Wy dziewczynki macie jakieś sprawdzone mleczka?
 
hej. My generalnie zajadamy moje mleczko, ale od kilku dni jestem na antybiotyku i mały dostaje Hipp bio combiotik. Wybrałam je bo ma dobre opinie w necie i faktycznie problemów z kupkami - brak. W każdej prawie pieluszce kupka i Tymcio to mleczko zajada ze smakiem. Co do ulewanie, zarówno do swojego pokarmu jak i hippa dodaje nutriton - pomógł bardzo, bez zagęszczania to była masakra, teraz ulewa malutko i nie często. Na ulewanie b.pomaga też dawnie dziecia do odbicia po każdych 20ml. Pzdr
 
Dziękuję za odpowiedż.Napisz mi czy to mleczko jest bardziej gęste niż inne.Ja dawałam zagęszczacz i nie było poprawy.Mały zwracał.Myslę,że jak dobiorę mleczko to nie będzie zwracał ani ulewał.
Dziewczynki czy któraś potrzebuje mleka bebilonu pepti mam 4 puszki dopiero kupione niedawno.Mogę oddać.
 
oj kochana ciągle masz pod górkę...ja w wyborze mleka niestety nie pomogę bo my na cycu i młody nie jest wcześniakiem...mam nadzieję że szybko uda się wam dobrać mleko odpowiednie dla Jasia i problem ulewania i kupek się rozwiąże!
a ile dzieciaczki ci już ważą?
 
reklama
czesc Agatka,nareszcie Was znalazłam.Dzieciaczki sliczne i trzymam kciuki zeby problemy juz sie skonczyly,a Wy szybko zapomnieli o klopotach i cieszyli sie sobą.

Sciskam
 
Do góry