reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcelinka i Jaś

reklama
Agatko mómały tez zaczał robićzielone kupy a dzis byłazgniło zielona konsystencji mleczka do demakijażu....sama niewiemod czego jutro zadzwonie do pediatry cos mi z mlekiemnie pasuje mały był na bebilonie comfort i robił fajneluźne kupy ze 4 razy nadzień ale na tym mleku zaczł mi ulewac i dodawałamnutritonbyło lepiej kupiłam kolejnepuszki i zaczeło cos nie grac za geste mleko wiec odstawiłam nutriton i patrze a w butelce nasciankach taka drobnakaszka jakbym sypała ten nutriton no ale przeciez nie -no to sobi emysle nie domyta butelka albbo mój syn starszy cos mi namieszał...ale okazauje sie zenie kupiłam w tym samym miejscu znowu mleko i to samo kupiłam w innym i to samo....mam wrazenie ze ten bebilon comfort t jest raczej bebilon na ulewania bo w normalnym mleku wszystko sie rozpuszcza...no i mały robi 1kupe na dobe no własnie takie beznadziejne ...przed dzisiejsza były zioelone ale taka gesciejsza....no własnie i badz tu mądrym infekcji raczej nie ma no czestawo kichał ale kataru brak...
 
trzymamy kciuki za wizyte!
dzwoniłamdopediatry i mimówi ze jak zielone kupy i luźne to nie ma co panikowac mam zrobic badanie moczu i zobaczymy najwyzej przejdziemy na enfamil o-lac.

mam nadzieje ze Jasiu lpiej sobie radzi.trzymaj sie kochana!
 
Dzisiaj karmię Jasia na żądanie,tak poradziła mi p.dr.przez telefon.Jutro mamy wizytę o 14,zobaczymy co powie.Mały 2 dni nie robił kupy.W brzuszku ma strasznie głośne bulgotania.
 
Dziewczynki albo ja jestem psychiczna albo lekarze.Jasio nie miał apetytu ulewał.Zdenerwowałam się i dałam mu nenatal zamiast pepti.Zaczął jeść jak szalony i ulewanie natychmiast przeszło.Powiedziałam o tym lekarzowi a on swoje;mały ma być na bebilonie pepti i mam mu dawać omeprazol bo może mieć reflux.Tylko dlaczego po nenatalu nie ulewa?Czy ja jestem niekumata czy lekarz?
 
Wieczorem podałam mu 2 miarki nenatalu i 1 beb.pepti.Wypił 30 ml i ulał.Teraz podam sam nenatal i zobaczę jak będzie.Jeśli wypije to mam zamiar kupić mu mleko typu ha.Może polecicie jakieś?Zastanawiam się nad emfamilem i hippem.
 
Agatko Mikołaj pił hipp organic ( tu w uk też jest) jeremek też na początku . Potem lekarz zmienił mu na nutramigen lipil 2 że względu na ta jego astmę. Od tej pory Jeremek ma brzydkie kwaśne kupy, lekarz uprzedził że tak może byc. Sprawdź jak to jest z Jasiem ty jako matka wiesz najlepiej i tego sie trzymaj. Pozdrawiam
 
Agatko ja myślę, że tu chodzi o smak mleka. Nie próbowałam wprawdzie nantal ale podejrzewam, że jest słodkie tak jak bebilon 1. A pepti nie jest zbyt smaczne. Pisałam kiedyś, jak moja Ola dostawała nutramigen i niemal z dnia na dzień nie chciała pić mleka. Potem przeszliśmy na pepti i było lepiej bo mimo wszystko jest lepsze od nutramigenu. Pamiętam, że mi kiedyś p. dr mówiła o mleku sojowym, może zapytaj lekarza..
 
reklama
Byliśmy u lekarz pierwszego kontaktu.Zważył Jasia przez miesiac przybył 100 gram,a od wczoraj 140 na nenatalu.Mam przez parę dni podawać nenatal,a potem przejdziemy na inne mleko.Dzisiaj mały raz ulał ,ale zjadł 140ml. to lekko przy duzo po takim niejedzeniu.
 
Do góry