reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcelinka i Jaś

reklama
Niestety nie mam porównania, co do gęstości, bo nie próbowałam innych, ale bez zageszczacza nie wydaję się szczególnie gęste :( Moja kumpelka próbowała też tego mleczka (tzn jej wcześniaczek) bez zagęszczania i jej synek również po nim ulewał, ale kupki były ok. Próbowała też wielu innych. Ostatecznie zdecydowali się na hipp ha i podobno wszelakie kłopoty się skończyły i na nim pozostali do dziś i na zwroty jedzeniowe im pomogło. To mleczko jest chyba droższe, mała puszka mojego 18zł więc może zaryzykuj. Szkoda ze nutriton u was nie pomógł :( a odbijasz też co 20ml?? u nas okazało się to b.ważne, zwłaszcza przy sztucznym mleku które po wytrzepaniu ma dużo powietrza. To odbicie u nas to podstawa, no i maluszek leży delikatnie pod ukosem w łóżeczku.
 
Odbijam ,ale małemu trudno butlę wyrwać,aż zasysa smoki silkonowe.Kupiłam mu butelkę antykolkową aby bardziej się męczył i łykał mniej powietrza.Łóżeczko mam podniesione u wezgłowia na 30 cm.Teraz nie ulewa,ale zobaczymy jak będzie gdy zmienię mleko.
 
Wszystkim dzieciom składamy najlepsze życzenia.

Oby zawsze uśmiech gościł na Waszych cudownych buziach :-):-):-)

Dzisiaj zamówiłam mleczko Hipp.Jasio zjada z butli antykolkowej i nawet kształt smoka mu nie przeszkadza.Nareszcie pije dłużej mleczko.Marcelinka za to zrobiła awanturę bo za wolno leciało.Więc zostanie przy dotychczasowych smokach i butlach.
 
Ostatnia edycja:
Oby Wam mleczko podpasowało! :) Też mam taką butle i do nie w komplecie był smok nr.1, a osobno do kupienia wolniejszy smok dla wcześniaków nr.P (no nie wiem czemu takie oznaczenie:) Mój Tymcio ciągle pije z tego drugiego, właśnie z uwagi na to żeby pił wolniej i się ładnie najadł. Ogólnie straszny z niego zachłantus i gdyby nie ten smok toby prędko całą porcję wydoił zanim głowa by się dowiedziała, że już pojadł i wtedy to byłaby awantura :)
 
U Marcelinki wszelkie wizyty okulistyczne zakończone.
Jasiowi dosypuję mleczko hipp.Jak na razie zjada,ale dopiero 1 miarkę mu dodaję.Zastanawiam się ile jedza wasze dzieci.Marcelinka na tą chwilę je 6x120 ml z przerwą nocną.
 
kochana mój zarłok zjada raczej 7 posiłków w przedziale 90-120ml a tak srednio to po 100ml wczorajgo ważyłam i ma 4800kg na dwamiechy korygowane....kochana cieszese zelepiej u was.
 
reklama
Do góry