reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcelinka i Jaś

DSC00198.jpgDSC00191.jpgPozdrawiamy Ciocie z forum.
 
reklama
Dziewczynki już wysiadam.Maluszki jak pisałam wyszły z katarami ze szpitala.Dawałam im nasiwin.Dzisiaj miałam torbę w pogotowiu aby jechać do szpitala.Jasio strasznie ulewał wręcz zwracał wszystko i picia i mleko_Odetchnelam troszke bo o 23 zjadł i nie ulał.Martwi mnie to,że jak zachorowały robiły ciemno zielone kupy i robią takie do dzisiaj.
 
Agata moja Ola miała zielone kupy jeszcze jakiś czas po chorobie. Poczekaj trochę to powinno minąć. A z tym ulewaniem to kurcze też jak u mojej córki przy refluksie. Mała nie dostawała nic na to a chlustała na 2 metry przed siebie:no: Nam lekarze mówili, że dopóki dziecko nie traci na wadze to nie ma się czym martwić.
Agatko twoje maluszki to wcześniaki i muszą mieć czas żeby przewód pokarmowy rozwinął się prawidłowo.
Trzymaj się, będzie dobrze :tak:
 
agatko byc moze Jasio ma refluks ....moze zageszczaj mu mleko np nutritonem i dawaj czesciej a mniej. skorzystaj moze z konsultacji z gastroenterologa .Mój satrszy miał refluks i musiałm zrobic usg przewodu pokarmowego dokładnie odzwiernika -było ok ....potwm zageszczałam i po ósmym miesiącu juz było ok a nawet wczesniej jak mały zaczał jesc stałe pokarmy. po ile ci zjada? moze sie przejada lub zrobił sie wrazliwy po rotawierusie gdzie go szrpało na wymioty...pewnie wszystko po trochu...duzo siłzycze! trzymajcie sie!
 
Refluksu nie mają,były badane.Zaczęły ulewać przed chorobą.Marcelinka już robi ładne stolce,więc może u Jasia się unormuje.Jasio przed choroba zjadał po 90/100 ml a teraz ledwo 60.Mam zagęszczacz ale Jasio po nim wymiotuje.No i bądz tu mąndry.
 
My dalej walczymy z katarem.Jasio zupełnie stracił apetyt,zjada dalej tylko po 60 ml.Marcelinka za to zjada po 110 6 razy i śpi całą noc.Stolce dalej zielone.Byłam z niuniami u lekarza mały dostał robione kropelki.
Dziewczynki czy u Was maluszki też miały taki słaby apetyt po infekcji ?Lekarz każe mi czekać,ale jak długo?
 
Agata ja myślę, że brak apetytu po chorobie to normalny objaw ale może Twoje maleństwa kiepsko jedzą bo jest gorąco. U mnie cała trója ostatnio kiepsko jada. Ola ciągle powtarza, że gorąco jest i nie chce jej się jeść. Chłopaki poją maksymalnie po 90 ml a jak były upały to 70 tylko wypijali.

Znalazł się ktoś do pomocy??
 
reklama
Agatko wiem co czujesz sama też mam zmartwienie....spokojni może masiu potrzebuje czasu...a zjada czesciej niż Marcelinka czy o tymsamym czasie?
 
Do góry