reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcelinka i Jaś

Agata ale już raz chyba szczepiliście maluchy?? Nam przy wypisie ze szpitala powiedzieli, że neurolog nie ma przeciwwskazań do szczepienia, potem byliśmy jeszcze na wizycie u innego neurologa ale nie powiedział czy szczepić czy nie..
Ja bardzo często słysze, że każą poczekać ze szczepieniem dla dobra dzieci. Jejku u nas nie ma w mieście dobrego neurologa dziecięcego. Jest jedna baba która ach szkoda pisać.. A jak wspomnieliśmy do kogo jeździmy do ICZMP to tylko panie dziwnie sie uśmiechnęły.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Monia a gdzie mieszkasz?Bo ta pani neurolog jest specjalistą 2 st z neurologii i specjalistą neonatologii.Pracuje w instytucie MIDZ w Warszwie .Napisała parę prac na temat szczepień i szkoli innych lekarzy.
Dziewczynki a czy wy wiecie jakie są normy dla limfocytów atypowych?Marcelinka ma 2 a Jasio 3 w rozmazie.
 
Ostatnia edycja:
kochana super ze jestescie pod tak dobrą opieką. z wynikami nie pomoge ....ja zapomniałam zapytac o szczepienia nasza neurolog ale mysle ze by odroczyła.....my w maju jedziemy do poradniszczepien zajmujaca sie wczesniakami i dowiem sie dopiero co i jak.....
 
Agata ja jestem ze Skierniewic.
Melanie, poradnia szczepień..super, przynajmniej wiesz na czym stoisz.
W mojej przychodni pediatra medycyne kończył chyba korespondencyjnie i niezbyt się przykładał do nauki (szkoda się na ten temat rozpisywać, już kiedyś o tym wspominałam) ;(
 
Agatko ile razy w nocy dajesz maluchom jesc i po ile ci zjadają? u nas troche lepiej z bólami brzuszka tzn zmniejszyła sie czestotliwosc....jestesmy na bebilonie i powoli zaczynam wprowadzac mleczko i tu niespodzianka znowu enfamil -no kurcze szkoda mi puszki jak nie zatrybi to włacze bebilon., mamy tez butelke antykolkową dr brownsa ale czy pomogła czy to pic na wode to nie wiem-wole wierzyc ze troszke pomaga mniej powietrza łykac. miłego dnia.
trzymam kciuki za wizyte bo chyba dzis macie?
 
Dziewczyny bóle brzuszka naprawdę mijają!!!! Moi chłopcy od 3 dni są bez kropli, właściwie tylko żelazo dostają. I pięknie śpią. W dzień trochę marudzą bo potrzebują mojej uwagi, rozgadali się na maksa.
W szpitalu nie było problemów brzuszkowych a w domu od 8 lutego była masakra. I tak sobie teraz myślę, że może wcześniej powinnam próbować odstawiać te kropelki. Kupkę robią 2 razy dziennie i bączki też puszczają.

Wytrawałości Kochane to naprawdę minie:tak:

P.S.: a sama już myślałam, że kolejnych dni i nocy nie wytrzymam, bo był krzyk ciągle.
 
Monia fajnie ze macie to juz za sobą u nas tez troszke lepiej ale wprowadzam mleko wiec zobaczymy czy uda sie łagodnie.....
 
Tak melanie byliśmy na wizycie.Mamy zwiększyć żelazo do 1 ml 2xdziennie.Ja maluszków karmię jeszcze co 3 godziny całą dobę.Marcelinka zjada po 70-80ml,Jaś po 70ml.Jaś waży 3300 a Marcelinka 3200.
 
reklama
Do góry