reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcelinka i Jaś

My dzisiaj jesteśmy po badaniach ,pobierali nam krew na morf,retikulocyty i żelazo.Jutro wyniki.Mój M jednak zamówił ten wózek .Kupujemy używany.Zobaczymy jak będzie się jeździło.
 
reklama
Calzedionia, na pewno dużo zalezy też od wrażliwości dziecka, tzn od wrażliwości ukł pokarmowego. Super, że Antosia ta fajnie sobie poradziła z nowościami w diecie:)

Agata, daj znać po otrzymaniu wyników
 
FraniowaMama
user-online.png
-mówiłaś:-):-):-)Mów mi tak częściej
 
To świetnie :):):) do mnie przyszły wyniki do domu chyba po miesiącu , że badali małej krew na mukowiscydoze ale wynik wyszedł dobrze . dzwoniłam później do szpitala bo nie wiedziałam o co chodzi i mi powiedzieli , że wszystko jest ok .
 
Dziewczynki wizyta u neurologa udana.Pani dr bardzo zadowolona.Oceniła nas bardzo dobrze.Nie rozumiem tylko dlaczego przesunęła nam szczepienie o 2 mc.Mówiła,że szkoda by było wszystko popsuć.Jak na razie nie potrzebujemy rehabilitacji.Byliśmy u p.dr.Doroty Danuty Dunin-Wąsowicz.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry