reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcelinka i Jaś

Melanie Ty urodziłaś chyba 12 dni wcześniej.Ja bym chętnie zrezygnowała z nocnego posiłku ale niunie nie wytrzymają.Nam też zdarzy się i 90 i 100 ale to sporadycznie.Mam już wózek ,jest rewelacyjny.
 
reklama
ja urodziłam 22.12.2011. kochana jeszcze za wczesnie by niunie w nocy nie jadły moze uda sie chociaz w nocy 4-5 godziną przerwe zrobic ale to łatwiej jak sie zagesci mleko.....z pierwszym synkiem tak miałam bo miał refluks i musiałam zageszczac mleko a u łukaszka inaczej na czystm mleku i za mały bynajesc sie tyle i spac ale spokojnie i tego sie doczekamy.....a ty wstajesz czy mąz równiez bo ja niestety sama odwalam dzien i noc....super ze trafiliscie z wózkiem...a ten co link podałaś?czy inny?
 
E to ja urodziłam niunie miesiąc i 1 dzień po Tobie.U mnie jest tak :karmienie o 24 ja i mąż a potem karmienie o 6 ja.Czasem ja siedzę całą noc,ale prawie zawsze siedzi mój mąż.Kupiłam Jane twin two+2 matrixy ,to tego chyba link wrzucałam .Mój Jasio zrobił dzisiaj kupę ze śluzem.Moim maluszkom strasznie dudni wręcz w brzuszkach.
 
kochana podziwiam przeciez to dwa maluszki mi schodzi przy jednym tak ok 20-30min z odbekaniem z przebraniem pieluszki.....a jaki masz system jak je karmisz sama?pewnie podsypiasz w dzien jak maluchyspią? jesli mozesz to super-bo ja jestem nie tomna bo mój starszy synek to czasem ma zajawki i nie spi cały dzien......a jeszcze jak mały ma w nocy bóle brzuszka to odpadam nerwowo....u mojego tez były straszne przelewania na początku a potem sie jakos uspokoiło moze po debridacie.....teraz robi kupki czesciej i bardziej luźne i musztardowe-zółte.
 
Nie odsypiam w dzień,a z karmieniem maluchów schodzi mi się 40 minut.Teraz już znoszę to lepiej ,na spacerki śmigam.Codziennie jesteśmy na spacerku po 4 godziny.Noc jest straszna:wściekła/y:
 
Całą noc małą bolał brzuszek.Dzisiaj zasypiała i po 15 min placz,prężenie itd,masakra.Pobiegłam i kupiłam bebilon comfort .Zapodałam niuni po 1 miarce do każdego karmienia.Mam nadzieję,że pomoże ,bo jak nie to pozostaje pepti.
 
Oj biedactwo małe. Agata pewnie wiesz ale żeby złagodzić wysypkę, swędzenie wykąp Marcelinkę w Oilatum lub czymś podobnym albo po prostu w krochmalu.

My od prawie 2 miesięcy walczymy z wysypką u Oli. Co lekarz to inna opinia a mała ma szczególnie nóżki w tragicznym stanie. Teraz byliśmy u starszej dr dermatolog bo leki mi się skończyły a mała wyła i diagnoza; "ostry stan atopowego zapalenia skóry i skaza". Ola 2 dzień jest smarowana nową maścią (2 robione dopiero jutro odbieramy) i widać małe efekty. A no i oczywiście dieta :(
 
Dziewczynki czy to może być skaza?U niuniek wysypka,u Jasia kupy ze śluzem wysypka nad oczami szorstka.U Marcelinki wysypka na policzkach.W olilatum i balneum kąpie ich od początku.25 mamy wizytę u neonatologa.
 
reklama
Agatko....pamietam jak u mojego starszego synka wustąpiła wysypka krostowa na całym ciele...i nie wiem po czym ja sobie tłumaczyłam ze po kaszy bo najadłam sie krupniku ale nie wiem czy tak było ....trzeb aodczekac i zobaczyc.....moze po mleku alergia trudno powiedzic.....zobaczysz co lekarz na wizycie powie..
 
Do góry