reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcelinka i Jaś

Moje maluszki są na bebilonie nenatalu jeszcze.Jak im dałam bebilon 1 to była masakra,zielone kupy,śmierdzące i ból brzucha.Zobaczymy jakie mleko będziemy pić,pediatra sugerowała bebilon pepti.Zobaczymy co powie neonatolog,mamy wizytę 25.04.Ty czym karmisz?
Jaki masz wózek?Ja mam taco,beznadzieja.Kręgosłup mi wysiada.Mam zamiar kupić Jane Twin Two .
[h=1][/h]
 
Ostatnia edycja:
reklama
my mamy wózek matrix ale dla dwójki dzieciaków to nie pomoge który bedzie najlepszy:)
my mamy bebilon nenatal ale powoli daje enfamil premium kupki normalne zółte ale bąki śmierdzące(zresztą które sąpachnace:)spróbuje z tym enfamilem dawac tak by przez pare dób był cały czas na nim jak bedzie masakra to trzeba bedzie zmienic..... mój strszy syn był na bebilonie pepti i mu służyło.....poprostu padam bo mały na snie czesm płacze i nie wiem czy to brzuszek czy chce na raczki....w nocy tez jak przychodzi pora karmienia to beczy pręzy sie purka -pewnie gazy....ludzie kiedy to przejdzie....wiem ze w wiekszosci przypadkówtak jest jak małe są od razu na mieszance .....gdzy miesiąc dwa sa na piersi i sie powoli wprowadza mieszanke to jest lepiej przynajmniej u starszego to mi sie sprawdziło...to zobaczymy co wam neonatolog doradzi.
 
agatko jedyne na co moge zwrócicuwage to koła przednie w tym wózku......ja takich nie miałam ale sąsiadka ma pojedynczą parasolke z takimi kółkami i narzeka.....poczytaj opinie i jesli są to bym radziła owszem obrotowe ale pojedyncze.
 
U mnie właśnie dzieci godzinę płakały,masakra.Podczas jedzenia też się prężą,robią się bordowe na buzi a potem często im się mleczko ulewa.Mąż zamknął się z nimi w sypialni bo ja już wysiadam.Jak dwoje płacze na raz to można szału dostać.
 
Agata jeśli mogę Ci doradzić, to moja siostra miała JANE dla dzieci rok po roku ale nie była zadowolona. Starszy chłopiec zasypiał na spacerze a przedniego siedzenia nie rozłożysz na płasko. Na bliźniaczym Palinka miała ten wózek i niedawno sprzedawała. Może ją zapytaj czy poleca? Ja mam wózek DORJAN dokładnie taki jak ten Wózek bliźniaczy DorJan gondole + spacerówki Tarnowskie Góry • Tablica.pl i jestem bardzo zadowolona. Lekko się prowadzi i wszędzie nim wjadę bo ma 78 cm z kołami.
 
Ja mam graco duo sport w sumie go nie urzywam i szkoda ze mieszkasz tak daleko bo mnie tylko ten wózek zagraca garaz...a moze znasz kogos kto z londynu jedzi do ciebie (jakis znajomy )??? Wózek miesci sie w bagarzniku jest bardzo wygodny mozna rozłozyc na płasko...mozna równierz później uzywac jak spacerówki .... Graco DuoSport Twin Stroller (Orbit): Amazon.co.uk: Baby
teraz uzywam Bruin (babies r us) double buggy | eBay w sumie juz nie uzywam bo Mikołaj wszedzie chodzi juz na nózkach ale z tego o tyle byłam zadowolona bo do sklepu autobusu wszedzie bez problemu zmiesciłam sie .... ten jednak wózek nie nadaje sie do blizniaków
Pozdrawiam maluszki
 
agatko no wcale ci sie nie dziwie...mój tez przy jedzeniu sie prezy i napina i tez jest borodwy jak sie odgazuje to jest lepiej tylko wtedy niedojada i mniej zjada niz jak jest spokojny.....no trzeba to przezyc damy rade ...na razie bede po 1miarce nowego mleka dodawac no i nie wiem czy sie przyzwyczai czy nie,....
 
Ja już sama nie wiem ,czy lepiej dodawać po miarce ,czy podać np 1 posiłek z nowego mleka.
My jutro mamy wizytę u neurologa.Tylko za kieszeń się trzymać koszt za dwoje 300zl.
19-stego szczepienie.
 
Ostatnia edycja:
Agata , lepiej domieszac 1 miarke nowego mleka. Jeśli wprowadzisz 1 posiłek na nowym mleku, a pozostałe będa na starym, to dzieciaczki będzie bolał brzuszek. Wczesniakom trzeba b ostroznie zmieniac mleko, poooowoooli. Inaczej zafundujesz im kolki:(
 
reklama
A ja mysle ze nie ma reguly. My z preNan na Nan1 przeszlismy nie mieszajac mlek, nie robiac czesci posilkow z jednego a czesci z drugiego. Na nan2 przechodzilam robiac czesc posilkow z 1 a czesc z 2. Z zupej jednoskladnikowych szybko przeszlam na wieloskladnikowe. Gotuje teraz zupy z miesem. Wszyatko bez bawiwnia sie w podawanie po 1-2 lyzeczki. I malej nc nie jest. Neonatolog kazala mi wprowadzil nabial juz.
 
Do góry