reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcelinka i Jaś

Agatko pisałas ze wysypka jest n atwarzy ...moze ale nie musi byc to wysypka w postaci krost to tradzik nowowrodka(krązące hormony mamy), potówka. mój mały ma maluteńka na czole i z boku główki tak czuc jak sie przejedzie palcem no i tez widac...ale ni erzuca sie zbytno...wykąpałam go naoiwkowałam o powoli schodzą. po mleku to myslezeby były plamy czaczerwienienia na policzku....bardziej -pewna nie jestem.....spróbuj wolniej wprowadzac mleko.....ja jednak dalej walcze z by wprowadzic enfamil i robie to powoli 1miarka do jednego posiłku przez dwa dni potem znowu jedna miarka do kolejnego posiłku -czyli w sumie przez dwa dni mały je po jednej maiarce w dwóch posiłkach potem przez dwa dni po jednej miarce do trzech posiłków....no mysle ze nie namieszłam ..troche zabawy jest-ale u mnie są efekty nie ma tragedii wiec licze ze sie przyzwyczai...oczywisci emały ma problem z gazami i wtedy marudzi i sie prezy ale daje bobotic , troche przytulania noszenia i jak sie odgazuje jest ok czego i tobie zycze.
 
reklama
Dużo się u nas działo.Maluszki są na bebilonie pepti.Jasio przestał jeść,robił kupki ze śluzem i dostał łuszczącej wysypki.Marcelinka dalej ma kolki,ale takie które dadzą sie uspokoić.Mieliśmy USG główek,wszystko ok.Jutro jedziemy skontrolować oczka Marcelinki.Pozdrawiamy Was.
 
Agatko to teraz będzie już tylko lepiej. Moja Ola była najpierw na NUTRAMIGENIE potem na BEBILONIE PEPTI i wtedy skończyły się problemy z kupkami i wysypki.
Super, że usg wyszło ok, my mamy 15 maja i odrazu neurolog w ICZMP.
Daj znać jutro jak oczka Marcelinki.
 
Kochane Marcelinka ma zdrowe oczka.:-):-):-)Lecz niestety było by zbyt pięknie ,i mam następny kłopot.
Jasio dalej zjada po 30 ml.Byliśmy u lekarza mamy zrobić badania.Jutro idę znów do pediatry .Dzisiaj cały wieczór płakałam.
Dodam jeszcze ,że Jasio zrobił po pepti piękną żółciutką i mięciutką kupkę,a co najważniejsze bez wysiłku.
 
Ostatnia edycja:
Agatko super, ze oczka Marcelinki są zdrowe...bardzo się cieszę :tak:.
Ale co się dzieje z Jasiem, czemu tak mało zjada??
Po wizycie u pediatry daj znać koniecznie co i jak??
Przytulam bardzo.
 
reklama
O rany, Agata, trzymam kciuki za Jasia.
Niech krasnalek szybko wraca do domu!
Musisz teraz bacznie obserwować Marcelinkę. Oby malutka się nie zaraziła.

Wszystkie dobre anioły posyłamy w Waszym kierunku.
 
Do góry