reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcelinka i Jaś

reklama
Kurcze, moja Tośka przespała ABR, pod koniec dopiero sie obudziła, ale była mega spokojna. tylko u nas badanie trwało 50 min. Na wszystko, czyli na założenie elektrod, karmienie, uśpienie i badanie przewidziano 2 godz.
 
agata skoro twoje maluchy podskoczyły na dzwięk upadającej łyżeczki to one na pewno dobrze słyszą!!! i dziewczyny mają rację że ten lekarz jakiś niepoważny skoro postawił diagnozę jak dzieci podczas badania były niespokojne!!! dużo cierpliwości Ci życzę!!!
a jak tam kolki? dalej tak bolesne?
Jaś I Marcelinka super przybierają na wadzę :-)
 
Aga nie martw się, będzie dobrze. Nam na początku wyszły dwa badania przesiewowe słuchu złe, diagnoza dziecko całkowicie nie słyszy. ABR wykazał słuch prawidłowy, ale mój młody spał snem kamienym, bez smoka, nic go nie ruszało. Tego samego dnia gdy Kacper miał ABR, na początku miał badanie przesiewowe słuch, które wykazało słuch prawidłowy w uchu prawym, w uchu lewym znaczny niedosłuch.
Jeśli twoje dzieciaczki zareagowały na dźwięk upadającej łyżeczki to na pewno słyszą.
 
Troszkę dystansu nabrałam po waszych wpisach.Dziękuję Wam bardzo.
Dzisiaj byliśmy u okulisty.Jasiowi reti całkiem się wycofała ,Marcelinka ma 1,5-stopnia i pani dr. powiedziała,że naczynia wyglądają bardzo ładnie.Co do kolek to Jasio ich nie ma,kolki były u niego spowodowane mlekiem.Marcelinka cierpi na koleczki od 17 do 21 lub 22.Pozdrawiamy wszystkie Ciocie z forum,buziaki.
 
reklama
Agatko na jakim mleku są maluchy? zaczełam po jednej miarce wprowadzac mleko enfamil i chyba gorzej z brzuszkiem bo płacze i dopiero przechodzi jak sie odgazuje....i nie wiem czy to przezmleko czy czy jak sobie nie odbił doscdobrze....badz tu mądrym...
 
Do góry