reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

karola jak tam? skurcze sie pojawily znowu? jak nie dzis to jutro juz bedziesz miala malenstwo przy sobie ;-)
gwiazdeczko widze ze ty tez juz na dniach jestes oby szybko i w miare bezbolesnie poszlo ;-)

ja sie szykuje z dominikiem na jutro do szkoly, normalnie nie moge uwierzyc ze moj synus juz do szkoly bedzie chodzil
 
reklama
odpukac...poki co cisza :) siedze sobie grzecznie w domku z kawa w reku i jedynie czuje co jakis czas lekkie skurcze, ale nie sa regularne ani bolesne wiec poki co spokoj. juz by sie przydalo do jutra poczekac, tym bardziej ze moj M dzisiaj za samochodem jezdzi, a nie chce taxowka na porodowke jechac wiec musi do jutra dzidzia przesiedziec :p teraz nie wiem czy brac sie za porzadki czy dzisiaj odpoczywac. w piatek mama przylatuje, chlopakow zostawiam na 3 dni samych wiec by sie przydalo dokonczyc porzadki bo weekendowym remoncie i zakupy zrobic wieksze, gorzej jak sie zacznie cos rozkrecac przez to bardziej...no nic, zagonie moze troche mojego M zeby zrobil wiekszosc rzeczy, ja moze to co z grubsza ;)
 
Karola i Gwiazdeczko trzymajcie sie,dacie rade...a potem sama radosc :-D
Moj maly tez jutro zaczyna przedszkole...uff troche spokoju bedzie,bo juz szaleje i sie doczekac nie moze...
Dziewczyny napiszcie mi jak to jest na rozpoczeciu przedszkola/szkoly,bo jestem kompletnie zielona...:baffled:
W tamtym roku maly zaczal w listopadzie jak skonczyl 3l.to w sumie tutaj jest tak dziwnie,wiec jakos ''odswietnego''stroju nie musial miec.Natomiast teraz zaczyna jutro przedszkole z wszystkimi dziecmi i nie wiem czy ubrac go jakos odswietnie czy raczej normalnie????Napiszcie jak to jest...:confused:
 
Dziewczyny a Wy jestescie pewne ze jutro jest rozpoczecie roku ?bo u nas w czwartek chyba ze kazda szkola ma inaczej...szymon zaczyna przedszkole dopiero w poniedzialek...
 
mikusia moja coreczka w zeszlym roku zaczynala przedszkole od sierpnia i nikt nie byl odswietnie ubrany,przynajmniej tak jest u Nas w przedszkolu;zreszta tutaj jak dziecko idzie do szkoly to nie ma czegos takiego jak w Polsce ze pierwszy dzien dziecko idzie odswietnie ubrane,normalnie idzie ubrane w uniform szkolny.
Moje dzieciaki ida od przyszlego wtorku do szkoly,a moja coreczka tak jak wasze dzieci do pierwszej klasy,no i mam malego stresa.
 
Widocznie kazde przedszkole/szkola inna...bo moj jutro moj maly zaczyna przedszkole ;-)a mojej kumpeli z Livingston w piatek :-p
No wlasnie tak sie zastanawiam jak ubrac,bo w tym przedszkolu nie maja uniformu,ale w szkole bedzie obowiazkowy :tak:no i raczej pojdzie normalnie ubrany,hmm :sorry: Zobacze jeszcze jak inne dziewczyny sie wypowiedza na ten temat...
 
ja dominika ubieram w uniform szkolny wiec tu duzego problemu czy wyboru nie mam, ale jak chodzil do przedszkola to na zakonczenie ubralam go w koszule zeby nie szedl z bluzie ale nic po za tym. ja sobie wzielam wolne w pracy zeby te pierwsze dni byc w poblizu wrazie czego no i w ten pierwszy dzien obowiazkowo musz ego zaprowadzic:-) niewyobrazam sobie inaczej, tylko zastanawiam sie czy bede z nim siedziala na tym rozpoczeciu? jak to wyglada wogule? zapomnialam sie zapytac w szkole i teraz nie wiem na co sie szykowac

karola ty sie lepiej oszczedzaj , wiesz ze to juz jutro i ze to ostatni dzien leniuchowania wiec korzystaj :tak:
 
mikusia moj alan jak zaczynal przedszkole to tez szedl normalnie ubrany jak zawsze.
anitha u nas wyglada to tak ze dzieciaki sa podzieleone na 3 grupy jedna grupa idzie w srode druga w czwartek (alan) i trzecia w piatek i o to chodzi ze ten 1 dzien moze dziecko przyjsc z cala rodzina mama tata babcia dziadek ciocia wojek rodzenstwo itd w ten dzien robi sie zdjecia dziecku w klasie i takie tam i u nas dyrektor dodal jeszcze ze zazwyczaj wtedy wszyscy placza heh ja pewnie tez bede :tak:i potem od poniedzialku juz wszystkie dzieciaki razem
 
reklama
czegos takiego to sie nie spodziewalam :szok: fajnie ze ten pierwszy dzien nie trzeba dziecka zostawiac samemu z nowa pania i nowymi dziecmi , ciekawa jestem jak to u nas bedzie jutro..
 
Do góry