reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

karola jak tam? skurcze sie pojawily znowu? jak nie dzis to jutro juz bedziesz miala malenstwo przy sobie ;-)
gwiazdeczko widze ze ty tez juz na dniach jestes oby szybko i w miare bezbolesnie poszlo ;-)

ja sie szykuje z dominikiem na jutro do szkoly, normalnie nie moge uwierzyc ze moj synus juz do szkoly bedzie chodzil
 
reklama
odpukac...poki co cisza :) siedze sobie grzecznie w domku z kawa w reku i jedynie czuje co jakis czas lekkie skurcze, ale nie sa regularne ani bolesne wiec poki co spokoj. juz by sie przydalo do jutra poczekac, tym bardziej ze moj M dzisiaj za samochodem jezdzi, a nie chce taxowka na porodowke jechac wiec musi do jutra dzidzia przesiedziec :p teraz nie wiem czy brac sie za porzadki czy dzisiaj odpoczywac. w piatek mama przylatuje, chlopakow zostawiam na 3 dni samych wiec by sie przydalo dokonczyc porzadki bo weekendowym remoncie i zakupy zrobic wieksze, gorzej jak sie zacznie cos rozkrecac przez to bardziej...no nic, zagonie moze troche mojego M zeby zrobil wiekszosc rzeczy, ja moze to co z grubsza ;)
 
Karola i Gwiazdeczko trzymajcie sie,dacie rade...a potem sama radosc :-D
Moj maly tez jutro zaczyna przedszkole...uff troche spokoju bedzie,bo juz szaleje i sie doczekac nie moze...
Dziewczyny napiszcie mi jak to jest na rozpoczeciu przedszkola/szkoly,bo jestem kompletnie zielona...:baffled:
W tamtym roku maly zaczal w listopadzie jak skonczyl 3l.to w sumie tutaj jest tak dziwnie,wiec jakos ''odswietnego''stroju nie musial miec.Natomiast teraz zaczyna jutro przedszkole z wszystkimi dziecmi i nie wiem czy ubrac go jakos odswietnie czy raczej normalnie????Napiszcie jak to jest...:confused:
 
Dziewczyny a Wy jestescie pewne ze jutro jest rozpoczecie roku ?bo u nas w czwartek chyba ze kazda szkola ma inaczej...szymon zaczyna przedszkole dopiero w poniedzialek...
 
mikusia moja coreczka w zeszlym roku zaczynala przedszkole od sierpnia i nikt nie byl odswietnie ubrany,przynajmniej tak jest u Nas w przedszkolu;zreszta tutaj jak dziecko idzie do szkoly to nie ma czegos takiego jak w Polsce ze pierwszy dzien dziecko idzie odswietnie ubrane,normalnie idzie ubrane w uniform szkolny.
Moje dzieciaki ida od przyszlego wtorku do szkoly,a moja coreczka tak jak wasze dzieci do pierwszej klasy,no i mam malego stresa.
 
Widocznie kazde przedszkole/szkola inna...bo moj jutro moj maly zaczyna przedszkole ;-)a mojej kumpeli z Livingston w piatek :-p
No wlasnie tak sie zastanawiam jak ubrac,bo w tym przedszkolu nie maja uniformu,ale w szkole bedzie obowiazkowy :tak:no i raczej pojdzie normalnie ubrany,hmm :sorry: Zobacze jeszcze jak inne dziewczyny sie wypowiedza na ten temat...
 
ja dominika ubieram w uniform szkolny wiec tu duzego problemu czy wyboru nie mam, ale jak chodzil do przedszkola to na zakonczenie ubralam go w koszule zeby nie szedl z bluzie ale nic po za tym. ja sobie wzielam wolne w pracy zeby te pierwsze dni byc w poblizu wrazie czego no i w ten pierwszy dzien obowiazkowo musz ego zaprowadzic:-) niewyobrazam sobie inaczej, tylko zastanawiam sie czy bede z nim siedziala na tym rozpoczeciu? jak to wyglada wogule? zapomnialam sie zapytac w szkole i teraz nie wiem na co sie szykowac

karola ty sie lepiej oszczedzaj , wiesz ze to juz jutro i ze to ostatni dzien leniuchowania wiec korzystaj :tak:
 
mikusia moj alan jak zaczynal przedszkole to tez szedl normalnie ubrany jak zawsze.
anitha u nas wyglada to tak ze dzieciaki sa podzieleone na 3 grupy jedna grupa idzie w srode druga w czwartek (alan) i trzecia w piatek i o to chodzi ze ten 1 dzien moze dziecko przyjsc z cala rodzina mama tata babcia dziadek ciocia wojek rodzenstwo itd w ten dzien robi sie zdjecia dziecku w klasie i takie tam i u nas dyrektor dodal jeszcze ze zazwyczaj wtedy wszyscy placza heh ja pewnie tez bede :tak:i potem od poniedzialku juz wszystkie dzieciaki razem
 
reklama
czegos takiego to sie nie spodziewalam :szok: fajnie ze ten pierwszy dzien nie trzeba dziecka zostawiac samemu z nowa pania i nowymi dziecmi , ciekawa jestem jak to u nas bedzie jutro..
 
Do góry