reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

Ja potrzebowałabym zrobić odrost na blond. Tylko, że bardzo się boję, żeby mi nie wyszły żółte w stosunku do reszty. Ja nie wiem czy tutaj są takie farby z rozjaśniaczami.
bzyczek jak chcesz to ja mam rozjaśniacz Joanny i nie będę go używać więc mogę Ci oddać :)

isabell ja sie piszę na kawke ekspersu :) Sama choruje na ekspres ale TŻ powiedział,że najwczesniej do tematu możemy powrócic jak już urodze i karmic przestanę.

basienka ja tez gratuluję z okazji ślubu i chrzcin :)

Ja mam dzis mega lenia. Nati śpi a ja miałam pomyć podłogi ale strasznie mi sie nie chce. Wczoraj TŻ poodkurzał wszędzie a ja miałam pomyć ale jak młoda poszła spac wieczorem to juz mi się nie chciało no i teraz też weny do czegokolwiek brak. A jak ona wstanie to juz raczej nie powalcze z mopem bo nie ma jak przy niej wszedzie biegającej. Ehh może uda mi się ją dzis na popołudniowa drzemke położyć i wtedy troche sprzatania ogarnę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej!!
Bzyczek a do ktorego przedszkola chodza Twoi chłopcy my mamy zlozone do Devonview nursery centre no ale w piatek zapadnie decyzja czy go przyjma a dowiemy sie dopiero gdzies za 3 tyg
Niby sa te szkoly z tzw unitami no ale to nie takie proste sie tam dostac i jest ich niewiele ,wiem ze na petersbern jest taki unit ale zdania sa podzielone.
[h=1][/h]
 
Joasia zapraszam
zQo co do kazdej szkoly bedziesz miec zdania podzieone bo nie da sie zadowolic wszystkich
Basienka gratulacje i dobrze ze wszystko poszlo tak jak chcialas
 
Joasia super dzięki zapłacę ci za to. Jeśli chodzi o sprzątanie to się nie przejmuj. Ja w ciąży nie jestem a weny też mi brak:zawstydzona/y:. A mam co sprzątać...
zQo no właśnie do tego przedszkola chodzą moje Bobki. Na pewno Was przyjmą bo o ile mi wiadomo pierwszeństwo maja dzieci z problemami. Ale tak czy siak trzymam kciuki. :-) Fajnie by było jak by Was przyjęli moje chłopaki miałyby towarzystwo bo w swojej grupie wiekowej są jedynymi polakami.
 
Joasia ja tez nie mam weny a przydaloby sie ogarnac.
Mi dzisiaj udalo sie szybko sprawy pozolatwiac, az w szoku bylam, obiadek sie robi a ja musiabym sie za sprzatanie zabrac ale jakos krece sie i nic nie robie
 
isabell doszla do cb wiadomosc bo nie wiem ?? jakis blad wyskoczyl
dzieki dziewczyny za gratulacje!!
my sie wybieramy na spacerek :)
bzyczek no ona zawsze ze swoim sprzetem i farbami przyjezdza, mi nigdy zotle nie wyszly a dosc dlugo robie u niej kolor, jeszcze jak nie pracowala w salonie,
 
i ja dołączam się do gratulacji basienka;)

dziecwyzny piszecie może pamiętnik dla Waszych maluchów??? przeglądam ebaya i tyle tego jest...ja z okresu ciąży robiłam sama ale wtedy więcej czasu miałam (bo lubię takie sprawy;)). ale teraz hmmm może bym coś gotowego kupiła...może coś polecicie??? ja to uwielbiam scrapbooki ale taki mu zrobię na pierwsze urodzinki...

a co do biletów to chyba stanie na moim. dużo taniej będzie i właśnie tak jak isabell pisała w święta ok fajnie bo atmosfera bo rodzina ale tyle znowu kasy pójdzie...a łazienka i cały remont stoi w moiejscu;/
 
Joasia super dzięki zapłacę ci za to. Jeśli chodzi o sprzątanie to się nie przejmuj. Ja w ciąży nie jestem a weny też mi brak:zawstydzona/y:. A mam co sprzątać...
zQo no właśnie do tego przedszkola chodzą moje Bobki. Na pewno Was przyjmą bo o ile mi wiadomo pierwszeństwo maja dzieci z problemami. Ale tak czy siak trzymam kciuki. :-) Fajnie by było jak by Was przyjęli moje chłopaki miałyby towarzystwo bo w swojej grupie wiekowej są jedynymi polakami.

No byloby super:-) tylko tyle ze z moim Szymonem na ten moment za duzo sobie nie pogadaja:-D ale do tego czasu to moze jeszcze sie rozgada narazie to mowi slowa pojedyncze czasem je laczy ale w sumie to ja najwiecej rozumiem:-D
A na ktora zmiane chodza bo ja zapisalam go na popoludnie i cos dyrektorka wspominala ze dobrze by bylo zeby zaczal w wakacje bo nie byloby jeszcze tyle dzieci i by sie troche oswoil , no ale powiedziala ze narazie nic nam nie gwarantuje ale mam nadzieje ze go przyjma skoro rozmawiala juz z nasza psycholoszka i ta dzwonila do nas zebysmy do czwartku aplikacje zlozyli amysmy juz tam juz wlasnie z aplikacją szli:-D:-D
 
Czesc...jakos tez dzisiaj chodze przybita i brak weny na wszystko...mala juz pospala a ja miedzy czasie mialam posprzatac,ale jakos lenia dostalam :zawstydzona/y: Teraz mala juz po drzemce,a wszystko stoi w miejscu...
Co do diety to na razie nie jem slodyczy,no moze pare gum rozpuszczalnych i pare zelkow i tyle...Od chleba to raczej ciezko mi bedzie sie pozegnac,bo u mnie to podstawa sniadania ;-) Wczoraj 15min pocwiczylam,ojjj ale straszne mam zakwasy.
Pogoda do kitu,u mnie wlasnie zaczelo padac :wściekła/y:takze spacer odpada...
 
reklama
bzyczek napisałam,że chetnie oddam a nie sprzedam. Mi sie i tak nie przyda,bo już zrezygnowałam z rozjasniaczy.
isabell no to ja chętnie przyjmę zaproszenie na kawkę. napisz tylko kiedy Ci pasuje. ja już nie pracuje i nieco ograniczyłam aktywność,więc mogę praktycznie w każdy dzień.
przerazona jeśli chodzi o gotowce z pamiętników to ja ostatnio dostałam od koleżanki w prezencie moleskine. Jest świetny. Sama nigdy nie lubiłam takich rzeczy ale ten dziennik mi sie spodobał i zacznę korzystać jak się młody urodzi. Moleskine Passions: new Baby Journal - Moleskine ® English

A co do sprzątania i mycia podłóg to moja corka mi dzis tak robiła porządek w szafce,że wyjęła m.in konserwe rybke w oleju i nie zorientowałam się,naruszyła otwarcie i pół kuchni i salonu miałam w oleju więc chcąc nie chcąc musiałam się zmobilizować i pomyć.
Ale myśle,że jeszcze tydz w porywach do dwóch o sama chętnie na kolanach codziennie będe za szmata latać. choc przy Nati to niewiele pomogło to może tym razem sie uda,choć nie nastawiam sie na jakies cuda :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry