reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

cos tam slyszalam tylko w sumie niewiem gdzie,troche jezdzilam do glasgow ale jakos mi sie znudzilo jak sobie pomysle ze mam pol dnia stracic to ach...ostatnio byla u mnie w domu Pani Magda chyba z coatbridge ktora dojezdza do klientow ale ja lubie zmiany wiec co jakis czas lubie zmienic sobie fryzjerke:-D
 
reklama
Ja z pani Magdy nie bylam zadowolona. Jak bys od nas jechala to na tym rondzie kolo lidla prosto i tam po lewej stronie jest. Jest tam tez bank, apteka chyba.
 
zQo bardzo bym chciała, żeby poszli do jednej szkoły inaczej sobie nie wyobrażam. Rozmawiałam już o szkolach z naszą HV mamy się spotkać w maju i ma mi powiedzieć jakie jej zdaniem szkoły wchodzą w grę w przypadku moich chłopaków. Ja chcę tam pójść zobaczyć porozmawiać z dyrektorką. Mój Aleks jest normalnym chłopczykiem intelektualnie rozwija się prawidłowo, chodzi, korzysta samodzielnie z toalety, samodzielnie je. Więc nie pozwolę do wysłać do szkoły specjalnej (nie chciałabym tu nikogo obrazić, jeśli tak się stało to przepraszam). Mamy jeszcze trochę czasu bo wspólnie z mężem i przy pomocy naszej fizjo i HV podjęliśmy decyzję że szkołę zaczną w przyszłym roku.
Jeśli chodzi o fryzjerkę to jest tam Viola i teraz jest też jakiś nowy chłopak, podobno dobry. Ja jak dotąd chodzę do Violi i jestem bardzo zadowolona. Bo bierze moje sugestie pod uwagę. Farbowanie i podcięcie z modelowaniem kosztuję ok 50Ł
 
Bzyczekabsolutnie mnie nie urazilas,kurcze w Polsce jest z tym troche latwiej bo sa szkoly integracyjne i chodza do nich dzieco z roznymi niepelnasprownosciami a takze zdrowe dzieci moje dziewczyny chodzily do takiej i bylam bardzo zadowolona tu z tym troche gorzej oni raczej takich nie znaja i raczej Twoj Aleks nie pojdzie do specjalnej tylko do zwyklej szkoly pewnie dadza mu nauczyciela wspomagajacego zeby mu zapewnic odpowiednią pomoc napewno bedzie dobrze:tak:
co do fryzjerek to chyba ceny podobne wszedzie.
 
zqo i bzyczek mam nadzieje ze Wasze dzieciaki pojda do takich szkol jak chcecie i ze wszystko bedzie dobrze trzymam kciuki :-)
basienka gratulacje z okazji slubu i chrzcin malego dobrze ze wszystko sie udalo i jestescie zadowoleni :-)ja tez zastanawiam sie nad imieniem Olivier dla mojego synka :-):-):-)

ja mam super fyzjerke ale to w edim :-)
 
witajcie,
jezeli chodzi o fryzjerke to ona bedzie od 25 maja wiec jeszcze miesiac...
isabell moze w ndz?? jak ci pasuje to pisz na priv
milego dnia
 
reklama
zQo a ja słyszałam właśnie, że mają tu szkoły integracyjne tak przynajmniej twierdzi moja HV. Właśnie dlatego już teraz poprosiłam ją o wykaz szkół do jakich mogły by chodzić moje Bobki, żebym miała czas to wszystko sprawdzić... Choć pewnie nie które rzeczy i tak wyjdą w praniu. No i muszę Ci powiedzieć, że Bobki chodzą do takiego właśnie przedszkola. Tzn dzieci np na wózku tam nie widziałam ale wiem, że są dzieci z MPD lub autyzmem. I powiem Ci, że jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola. Mamy jedną taką bardzo fajną przedszkolankę. Często nas pyta jak fizo Aleksa czy jest coś nowego co powinni wiedzieć, wiesz np w kwestii tego jak on wstaje czy siada, żeby go przypilnować aby robił to dobrze. A co najważniejsze jednocześnie traktują do tak samo wymagając od niego tego co od innych dzieci okazując przy tym cierpliwość. Jak bym znalazła taką szkołę to była bym spokojna.
Basienieka gratuluję serdecznie z okazji ślubu i chrzcin Olivierka. :-)
A napisz mi proszę do kiedy zostaję ta Twoja bratowa. Ja potrzebowałabym zrobić odrost na blond. Tylko, że bardzo się boję, żeby mi nie wyszły żółte w stosunku do reszty. Ja nie wiem czy tutaj są takie farby z rozjaśniaczami. Możesz zapytać bratową czy da radę? Bo jeśli tak to ja się piszę:tak:
 
Do góry