reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Hej ale pogoda masakra:wściekła/y:
ostatnio mam strasznego lenia :zawstydzona/y:nic mi sie nie chce tylko bylam z mlodym na play group i wsumie sie krece po domu:szok:
a tu niedlugo juz po konrada trzeba pedzic

Mikusia ja to bylam matka polka szymona karmilam 2,5 roku:zawstydzona/y:az juz zle sie z tym czulam:tak: ale on tak to kochal ze ciezko bylo odstawic dopiero dalam go do corki na miesiac do pokoju i jakos dalismy rade,mleka sztuczne tez go uczulaly wlasciwie od tego jak dalam mu bebiko z kaszka z PL sklepu to wyszla mu skaza przeszlismy na soje to bylo jeszcze gorzej wiec pozniej zostalo tylko kozie.
 
reklama
Dzieki dziewczyny,no ja wlasnie kupilam cow&gate w malym kartoniku,mam jeszcze w szafce aptamil i jakos sie zrazilam...ale jak jej krosty zejda to sprobuje to mleko...najgorsze bedzie jak ja wszystkie uczula to bede musiala pedzic do lekarza z nia i niech cos przepisza :confused:...moze nutramigen,niewiem :no:a kozie i sojowe tez czytalam ze uczula,wiec mam metlik :szok:
 
Mikusia aptamil, gowe&gate czy sma te wszystkie które możesz kupić w markecie nie są na receptę i musisz płacić za nie z własnej kieszeni. Jeśli się okaże, że maluch ma skaze to wtedy dostajesz mleko na receptę ale jak ono sie nazywa to ja nie wiem.
 
hej
pogoda nas nie rozpieszcza, ja wczoraqj miałam masakryczny dzień byłam na usuwaniu zęba tzn korzenia musieli mi naciąć dziąsło podpiłować kość i dopiero wyjęli korzeń jeszcze dziś mnie buzia boli i jestem na przeciwbólowych a z drugiej strony jestem szczęśliwa że już go mam z głowy

mikusia ja karmiłam emilkę 2miesiące póżniej miała problemy z brzuszkiem i dostawałam na receptę sma sojowe ps. wysłałam tobie na prv. wiadomość w małej sprawie:-)
 
Dzieki dziewczyny,w sumie to wiem ze mleka sa na stanie w supermarketach,ale tylko te pochodzace od krowy,kozy,sojowe, a np.nutramigen nie da sie kupic bez recepty.Kurcze jutro sprobuje aptamil,ale zobacze jeszcze stan skory malej,bo chyba jeszce alergen sie utrzymuje 24h w organizmie,prawda?:baffled:
Jesli to nie da rezultatow to ide do lekarza,wiec moze cos przepisze,zobacze....:confused:
W pl.zapowiadaja temp.do 30st.C a u nas zimno jak cholera...i nic sie nie zapowiada cieplej...Ja chce do pl.:wściekła/y:
Ktora z was teraz jako pierwsza leci/jedzie do pl.???
p.s Justysia odpisalam na prv.;-)
 
Witam :-) dzień zapowiada się fajnie. Mam tylko nadzieję, że zaraz nie nadejdą jakieś deszczowe chmury bo już mam dość tego deszczu:wściekła/y: Moje dziecko mi dziś towarzyszyło całą noc. Śniło mu się coś złego i nie mogłam go uspokoić. Zgarnęłam więc go do siebie dzięki czemu już o 6 miałam pobudkę:-D
 
reklama
Mikusia alergeny moga sie utrzymywac w ciele do 2 tygodni. A zeby dostac mleko dla alergikow na recepte wcale nie jest tak latwo. Musialaby miec stwierdzona skaze bialkowa a tutejsi lekarze wcale sie do tego nie garna i zawsze mowia ze uczulenie moglo byc od czegos innego. Skoro Twoja corka do tej pory pila mleko i nic jej nie bylo to malo prawdopodobne ze ma skaze. Bedziesz musiala poprobowac z innymi mlekami dostepnymi na rynku. Czytalam tez o takim lactose free - ale najpierw zobacz te inne z supermarketow.

A do Polski lece znowu 10 czerwce i juz nie moge sie doczekac bo tym razem na prawie 3 tygodnie
 
Do góry