reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

co do fotelika nie pomogę sama będę miała ten problem już niedługo;p

co do diety to ja od maja rzucam słodycze...ale teraz nie wiem czy mi się uda. przed wylotem do PL jakoś mi łatwo było wszystko odstawić;))) niestety jednym łatwiej zrzucić kg samą dietą innym nie. tu chodzi o organizm o metabolizm niestety...no już o silnej woli nie wspomnę;p

dziewczyny, wiem, że jest na forum kilka psycholożek, czy któraś z Was ogłasza się na emito??
 
reklama
Hola hola ale się rozpisałyście:-) Tak i mój tydzień pracy zaliczony:-) Dzieciaki się bawią a mąż mnie do Was wygonił bo mecz ogląda:-D A niech mu będzie. ;-)
zQo no mój Aleks ma właśnie MPD diplegia spastyczna. Naprawdę świetnie sobie radzi szybko robi nowe ćwiczenia pokazane przez fizjo a co za tym idzie jego rozwój ruchowy idzie do przodu. Jednak się martwię bo zdarzają mu się nie kontrolowane upadki. W przedszkolu Panie mówią, że często się trzyma na uboczu. Myślę, że się boi. Wiadomo dzieciaki na siebie nie uważają. Dlatego się tak boję jak to będzie jak pójdzie do szkoły.
Kurczę trzymam mocno kciuki za Was. Żeby Wasze problemy skończyły się jak najszybciej.
Anitha ja kupiłam foteliki w PL z coneco. Zadowolona jestem. Rozkładają się. tyle tylko, że są do 25 kg. Z tym, że moje Bobki ważą 16 kg chudzielce dwa więc jeszcze trochę nam posłużą. Nie jestem pewna w 100% ale foteliki od 9 do 36 nie są rozkładane. Pamiętam, że jak my szukaliśmy to właśnie tylko te do 18 były rozkładane dlatego kupiliśmy w PL do 25kg. I tak jak Joasia i Justysia uważam, że na takich rzeczach nie warto oszczędzać. I nie kupiłabym też używanego ponieważ nigdy nie masz pewności, że nie jest on po wypadku.
A ja mam problem... 3 maja świętujemy z mężem 4 rocznicę ślubu. I kompletnie nie mam pomysłu na prezent. Chciałabym coś nie wielkiego tak symbolicznie kiedyś uzgodniliśmy, że na okrągłe rocznice będziemy sobie robić takie prezenty z pompą. Może wy macie jakiś pomysł? Będę wdzięczna za pomoc ;-)
 
witajcie ponownie,
my wczoraj wrocilismy z malym.. i jakos nie moge sie tu odnalezc... oby do maja bo przylatuje do nas mojego siostra fryzjerka jakby ktos chcial- to tak przy okazji.
My juz malzenstwem, maly ochrzczony wszystko sie udalo:) i jestesmy zadowoleni i to bardzo:)
moj maly mezczyzna juz tez powoli sie nie miesci do fotelika nogi mu wystaja wiec tez nasz czeka zmiana, wrocil z pl z 2 zabkami i juz sam sie podnosi do siadania nie wspomne o tym ze raczkuje do tylu...jest cudowny! wracalismy z pl sami cala podroz byl taki grzeczny na sam koniec lotu tylko zasnal:)
dziadki go troche rozpiescili... ale mam nadzieje ze jakos sobie poradzimy
moj zaczal nowa prace, masakra nawet przez tel nie moze gadac... calymi dniami go nie ma.. nie wiem jak to dalej bedzie musimy zainwestowac w 2 samoch pogoda wiadomo jaka ... a z dzieckiem siedziec caly dzien w domu to nie dla nas...a zwlaszcza ze wracam do swojeg fachu <paznokcie> i bede tez dojezdzac do klientek:)
ojjj jak mi tu brakuje tej pl..znajomych, rodzicow:((( itd..
pozdr
 
hej ale mam urwanie głowy dopiero wróciłam do domu a zaraz trzeba do pracy się szykować zaczynam o 9pm

mikusia nie ma problemu białego pieczywa nie jem wogóle a ciemne też sporadycznie może 2 góra 3 razy w tygodniu, makarony tak, ryż dosyć często z ćwiczeń to narazie tylko brzuszki a tak to na spalanie tłuszczu czyli bieżnia rower steper schody pływanie a jak już zrzuce tyle kilo ile chcę to będę się umięśniać

isabell a czemu chcesz już pojedyncze łóżko przecież maja jeszcze malutka

martka my mamy ubezpieczenie w lloydsie współne w razie śmierci lub poważnej choroby ubezpieczeni jesteśmy na 100 tyś funtów od osoby i razem płacimy 51f miesięcznie więc jak obojgu nam by się coś stało to dzieci dostaną 200 tyś funtów

anitha nasz fotelik lekko odchyla się do tyłu a jest w przedziale od 9 miesięcy do 12 lat więc to już największa rozpiętość posiada wewnętrzne pasy i ruchomy zagłówek wydłużasz go w miarę jak twoje dziecko rośnie w pasach również jest alarm jak dziecko zechce się samo rozpiać to zacznie dzwonić

basieńka witaj z powrotem prawko masz więc spraw sobie małe autko i będziesz jeżdzić gdzie będziesz chciała
 
iza tak ciesze sie bardzo ze patryk jeszcze mi sypia w dzien, oszalala bym jak by nie mial drzemek ale wiem ze one kiedys sie skoncza :baffled: znalazlam przedtem jeszcze jeden fotelik i to rozkladany , napalilam sie na niego jak niewiem co, po czym byl tam filmik jak sie go montuje. Doszlam do wniosku ze zeby rozlozyc fotelik musialabym poluzowac pasy czego wiadomo nie chcialabym robic bo w razie wypadku bylo by tak jak i bez fotelika...dlatego juz nie szukam rozkladanego :no:

przerazona jak chcesz rzucic slodycze to rzuc od razu a nie od maja :-D zreszta co bedziesz rzucac takie smakolyki takie czekoladki mmmm:-D:laugh2:

bzyczek chcialabym zeby moj patryk tyle wazyl , on lada dzien bedzie wiekszy od dominika juz teraz jest ciezszy bo dominik wazy 17.5 kg
 
Witam dziewczyny!
Ale sie dzisiaj nachodzilam:szok: bylam chyba w prawie wszystkich przedszkolach ,dzieki za rady:-) no i jakies tam szanse jeszcze sa nawet do centrum przedszkolnego:-):-) zlozylismy podanie jako ze to pozna aplikacja to dowiemy sie za jakies 3 ty czy zostal przyjety,nawet szybko nasza psycholog edukacyjna skontaktowala sie z przedszkolem no i teraz pozostalo czekac.

Bzyczek najwazniejsze ze sa postepy,w szkole napewno dostanie pomoc jak macie diagnoze to caly czas bedzie ktos nad tym czuwal,a macie juz wybraną szkole?obaj pojda do tej samej czy jeszcze o tym nie myslalas?
Ja jak sobie pomysle o przyszlym roku to az sie boje bo to edzie jak praca na etat hehe rano jednego do szkoly zaprowadzic pozniej bede musiala o 12 jechac do miasta zawiesc szymoa do tego centrum ,wrocic z powrotem do domu o 3 po konrada i razem z nim znow w autobus i jechac po szymona no ale coz...takie zycie:tak:

Basienka ja jestem chetna na fryzjerke tylko skad jestes?
 
Basienka ja to bym chciala sie z toba umowic na paznokcie tyle ze mi pasuje tylko ranne godz.
Anitha moja Majka wazy podobnie 15.5 normalnie musze ja jakals diete zafundowac
Justysia tyle ze ona nie chce spac w tym lozku, wogle to ona woli spac u mnie w pkoju wiec jak jej kupie normalne lozko to zawsze w razie czego moge sie kolo niej polozyc.
 
reklama
Do góry