reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Kurcze alez dzisiaj pogoda do kitu byla:-(.. raz slonce raz deszcz.. Wyszlam z mala tylko na chwilke bo strach zeby sie nie przeziebila.. Miejmy nadzieje ze slonce jeszcze do nas zawita:-) Moja mala zrobila sie okropna kluci sie ze mna, szczypie a nawet czasami zdarzy jej sie ugryzc.. masakra jakas jak dziadkowie ja rozdziadowali.. nie chciala zasnac na noc tylko non stop sie darla. Moj A byl wsiekly bo chcial sie choc troszke drzemnac przed pierwszym dniu w pracy po urlopie... Mam nadzieje ze uda mi sie ja przestawic..
Azorek gratulacje dla meza:-)
Basienka mi rowniez sie wydaje ze bedziesz miala wiecej wizyt niz tylko jedna. Ja pamietam ze pod koniec ciazy mialam wizyty co tydzien.
Marlenka powodzenia dka coreczki! Na pewno da sobie rade:-)
Isabell zdjec niestety zadnych narazie nie dodam bo ze mnie gapa i zostawilam zdjecia z aparatow mojej rodziny w domu. Na szczesie brat mial mi je dzisiaj wyslac na plytce wiec moze wrzuce cos za jakis tydzien. Jesli chodzi o plyte i zdjecia od kamerzysty beda pod koniec miesiaca wiec wtedy bede mogla sie nimi pochwalic:-)
 
reklama
dziewczyny obawiam sie ze u mnie jeszcze dlugo bedzie ta napieta sytuacja, wlasnie nie dawno dostalismy wiadomosc na sprawie, ze sprzedawca da nam refundacje jesli zwrocimy mu przedmiot...no zal!!!!! i jeszcze baba bo to jednak baba wyslala bezczelnie swoj adres,.... znow noc nie przespana, az mi lzy ze zlosci leca :/
 
Basienka ale nie przejmuj sie bo to jakis idiotyzm, na dowod tego masz ze sprzedawca sam skasowal tranzakcje i masz jego maile. Tak szczerze to ja bym napisala do ebaya jeszcze raz ze jak nie zalatwia sprawy to zgladzasz to na policje. A skoro on chce zwrot przedmiotu to niech pokaze dowod ze go wyslal. Tak szczerze to wiem co przezywasz mialam kiedys podobna sytuacje tylko ze jak wtedy sprzedawalam
Marlenka spokojnie na pewno bedzie dobrze
Doty. W takim razie czekam az zdjecia dotra a z mala to chyba tez troche taki wiek, moja czasami zachowuje sie podobnie
 
Basienkaaa jesli to byla wiadomosc na sprawie ebaya to wydaje mi sie,ze to jest automatyczna wiadomosc...tak to sie odbywa. Ale jak nie jestes pewna to napisz jeszcze do nich, albo poprostu zadzwon do ebaya i moze latwiej ci bedzie dogadac sie z nimi przez telefon a nie piszac maile - oni ci powiedza jak masz zakonczyc ta sprawe. powodzenia
 
basienka tak jak dziewczyny pisza- masz maile o tym ze sa zameszki i ona wciaz tego nie wysyla, pozniej nagle o cancelacji.. wiec masz dowod na to ze nie wyslala tego wozka.
mi dzis wplynely pieniadze za lozka..

mam pytanko.. czy to prawda ze dzieci tu szkole zaczynaja majac 4 lata? maz sie dzis dowiedzial w pracy ze cos pozmieniali i ze w takim razie moj dominik powinien zaczac szkole od lutego!! przeciez on jest za maly...ahh wlasnie wyszukalam to i owo :) ze w wieku 4 lat dzieci ida do reception class - cos jak nasza zerowka...naszczecie nie jest to obowiazkowe, wiec jak by nie chcial chodzic to mamy jeszcze czas..
 
Ostatnia edycja:
nie wiem dziewczyny co jest grane ale jak nie mozna bylo wejsc w opcje tego wozka tak teraz moge jest napisane ze wczoraj wyslany ale nie ma ani nr paczki ani kuriera:/ dzisiaj wieczorkiem bedziemy dzwonic do ebaya a moj mial do niej bezposrednio zadzwonic...
ja juz po wizycie u midwife wszystko dobrze nawet 7.09 idziemy do szkoly rodzenia i faktycznie mam wizyty co 2 tyg:)
milego dnia:*** i dzieki za wsparcie:)
 
doty trzeba bylo zlozyc wniosek o dowod i bys go odebrala przy kolejnej wizycie w polsce a do tego czasu bys latala na tym co masz. Chyba ze Ci sie konczy waznosc i juz nie zdazysz go odebrac to pozostaje Ci jedynie konsulat. Ale dowod jest na 5 lat wiec sie lepiej oplaca niz paszport.
 
Otwórz spór na Pay palu, jako 'item not recived'

Co ważne, nie zamykaj sprawy, niech pay pal zadecyduje.

To sprzedawca musi udowodnić, że wysłał przedmiot, dając ci tracking number, jeśli nic takiego nie posiada, pay pal zwróci ci pieniądze.

Mnie dręczy rwa kulszowa :rofl2:. dlatego bardzo się cieszę z mojego urlopu;p. widać ktoś czuwa nade mną. W przyszłą środę mam wizytę u fizjoterapeuty, mam nadzieje, że da wskazówki, i uniknę kłopotów z plecami, gdy już brzusio bedzie duużżżyy ;p.
 
Anitha moj Kuba zaczal szkole jak mial 4,5.
Asiek wspolczuje
Ja na ten tydz skonczylam prace, mam nadzieje ze troche uda mi sie odpoczac i postanowilam ze trzeba zabrac sie za siebie bo jakos zrzucanie wagi mi nie idzie a zima sie zbliza a wiadomo w zime latwo przybrac na wadze.
 
reklama
Isabell jak mąż? Nadal ma humory?
A co do twojej wagi... jak bobrze pamiętam, pisałyśmy kiedyś o naszych kilogramach, i wydaje mi się że po dwójce dzieci...marzyła by mi się twoja figura;p.


Azorek gratulacje dla męża!! Szybko mu poszło z nową pracą, tylko pozazdrościć!!

Basienkaa jak tam sprawa z ebayem??
 
Do góry