reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

jup jup jest druga oferta :D kolega zadzwonil podal nr do swojej manager lukasz dzwonil i ma dostac aplikacje babka szczesliwa i jakos takie wrazenie ze juz moglby zaczac prace dla niej bo blisko mieszka :D uhhh zeby teraz nie zapeszyc....
 
reklama
basienka dobrze ze udalo ci sie zalozyc ta sprawe teraz napewni kase odzyskasz :) a facet dziwny.. jak by odpisywal normalnie to wszystko bylo by ok.. moze liczyl na to ze nie uda ci sie zalozyc sprawy?

azorek trzymam kciuki oby sie udalo :)
 
Azorek trzymam kciuki
Basienka nie przejmuj sie, niektorzy tacy sa ty piszesz nie odpowiadaja, zalozysz sprawe to zaraz obraza. Najwazniejsze zeby kase zwrocil a masz ten plus ze ty mozesz mu dac negatywa a on tobie nie
Moj nadal bez pracy. Szef nawet nie ma na tyle odwagi zeby mu powiedziec ze go zwalnia tylko gada bzdury ze material nie przychodzi wiec nie ma roboty a moj J gadal z chlopakami z pracy i material przyszedl w zeszla srode i wszyyscy pracuja. Dzisiaj wysylalismy maile i dzwonil i zobaczymy co z tego bedzie.
Ja dopiero z pracy wrocilam, kurde zamienilam sie na popoludniowki zeby opiekunce nie placic za caly dzien bo szkola dopiero w srode sie zaczyna a tu moj w domu siedzi.
 
cześć dziewczyny :-)

mam do sprzedania aparat fotograficzny PANASONIC LUMIX DMC-FZ28. gdyby któraś była chętna to pisać na priv:-)

basienka mam nadzieję, że odzyskasz kasę bo to duża kasaaaa (no i wózka brak).
 
Witam wszystkie mamuski po 3tyg przerwie:-) ale sie rozpisalyscie:szok: nie dam rady wszystkiego nadrobic.. Pobyt w PL zaliczam do udanych. Wesele jak najbardziej sie udalo. Ludzie bawili sie do samego rana :-) podobnie bylo w poprawiny bo skonczyly sie dopiero o 1.30 rano. Jesli chodzi o Nikole to dziadkowie strasznie ja rozbestwili i zajmie mi chwile doprowadzenie ja do porzadku. Od rana miala juz 3 kary bo non stop drapie gryzie i wymusza.. Przynajmniej nie mialam wczoraj problemu z usypianiem jej. Mam za to jeden problem z wyrobieniem nowego dowodu badz paszportu.. Bylam w urzedzie zlozyc papiery i spytac czy bylaby mozliwosc wyrobic szybciej dowod(gdyz wyjezdzam za nie spelna 2tyg) lub czy mama moglaby odebrac go za mnie bo przyjezdza do mnie za miesiac i moglaby mi go przywiezc. Niestety nie ma takiej mozliwosci. Podobnie jest z paszportem. Wyrobienie przspieszone paszportu trwa ponad 2tyg wiec nie moglam go wyrobic bo i tak nie byloby mnie juz w kraju. Zostaje mi Konsulat. Mam nadzieje ze nie beda robic zadnego problemu i wyrobia mi paszport bo nie chcialabym znow leciec do PL po glupi dowod osobisty i narazac sie na nastepne koszty....
Azorek trzymam kciuki:-) powodzenia
Basienka wspolczuje mam nadzieje ze uda ci sie odzyskac pieniazki:tak:..
Isabell mam nadzieje ze maz znajdzie szybko prace. trzymam za niego kciuki.:tak:
Aha zapomnialabym napisac moja mala strasznie sie rozgadala:-) wszystko powie a nawet laczy wyrazy. Nauczyla sie nawet spiewac "sto lat" fajnie to brzmi w jej wykonaniu :-)
 
Azorek, kciuki u rąk i nóg trzymam :-D
Doty,też się zastanawiałam, jak będzie z paszportem nowym/dowodem, bo my mamy ślub przełożony na październik, ale babka w konsulacie powiedziała, że z paszportem nowym problem nie będzie. Dowodów nie wyrabiają, niestety. A ten dowód, który masz, ważny jest jeszcze 3 miesiące po zmianie nazwiska :tak: a na stronie Konsulatu jest napisane tak: "3. Częściowo zwolnione z opłat są osoby, które wymieniają paszporty w związku:
a) ze zmianą nazwiska, imienia lub innych danych, które podlegają wpisowi do paszportu,
Wysokość opłaty za wydanie paszportu w tym trybie oblicza się odejmując od opłaty obowiązującej w dniu złożenia wniosku (poz. 2) jedną dziesiątą część tej opłaty za każdy pełny rok kalendarzowy pozostający do upływu terminu ważności dotychczas posiadanego paszportu."

Dzisiaj jestem tak nie wyspana, że aż szkoda... Grzdyl już śpi znowu, a mi starczyło sił na zrobienie sobie kawy i siądnięcie przed lapkiem ;-) Miłego dnia, dziewoje :-D
 
Ostatnia edycja:
dziendobry :-) jakos ostatnio nie mam czasu nic napisac tak ten dzien ucieka niby ciagle to samo ale czas plyniebardzo szybko czasem nawet za szybko :-( azorek daj znac co z praca twojego mezastego - trzymam kciuki isabell a za Cibie trzymam kciuki zeby twoj mezasty znalazl prace :-)
 
Witam i ja z kawka. Dzisiaj znowu popoludniowka, jak ja tego nie lubie, caly dzien do kitu. Rano i tak nic nie zrobie a po 12 musze wyjsc z domu, wroce o 22 a jutro przed 6 pobudka bo mam na rano. Dobrze ze tylko ten tydz taki.
Doty witaj z powrotem. Dobrze ze wszystko sie udalo, teraz czekam na zdjecia. A z dowodem to niestety tak w pl jest wiec wydaje mi sie ze sama bedziesz musiala pojechac bo bez dowodu pewnie ne wyrobisz paszportu.
Co za pogoda, nic sie nie chce a popoludniami sa nudy w pracy wiec czas sie strasznie ciagnie.
 
reklama
witajcie:) ja dzisiaj robie wielkie pranie, prasowanie itd...
doty86 witaj po urlopie
jutro wizyta u poloznej pewnie przed ostatnia przed porodem:) musze sobie wszystko zapisac na kartce, co chcem wiedziec bo pewnie czegos zapomne sie zapytac:p
milego dnia kobitki:*
 
Do góry