reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

isabel uwazaj na to towarzystwo.. ja sie tez tego boje jak moje chlopaki pojda do szkoly..
co do slim aqua moze pilas go za krutko? albo moze na kazdego dziala co innego :) mnie by sie nie chcialo chodzic nigdzie - sama cwiczylam w wolnych chwilach.. najlepsza motywacja jest kupic sobie za male spodnie :D - ja np robilam sobie zdjecia tzn maz mi robil w bieliznie i patrzylam na to jakie mam waleczki tu czy tam.. co 2-3 mce zdjecia byly coraz lepsze :)

basienka czekaj na zakonczenie tej spawy- u mnie tez byla data zakonczenia na 18go a widzisz juz mam kase.. napewno cie tak niezostawia i beda z toba w kontakcie. trzymam kciuki
 
reklama
Witam z rana z kawusia w raczce:-) wyspalam sie dzisiaj za wszystkie czasy.. mala nie przebudzila sie dzisiaj ani razu i maz mi dal pospac z rana.Obudzil mnie dopiero o 7.30 :-) Idziemy dzisiaj poogladac rzeczy do pokoju Nikolki. Planujemy malutki remont. Mam nadzieje ze do jej urodzinek zdazymy:-)
Isabell kurcze nie wierze taki grzeczny chlopczyk jak Kuba mogl zrobic cos takiego. Uwarzaj na to towarzystwo..
 
i aj sie witam tez juz z kawka dzis juz przedszkole zaczynamy zaraz wychodzimy w tym semestrze ranna sesja :-) isabell to straszne co zrobil Kuba jeny jak towarzystwo moze miec wplyw na chlopaka wlasnie tego sie boje tutaj tego towarzystwa i tego ze dzieciom tak duzo tu mozna za duzo niczego i nikogo sie nie boja
 
witam z rana ja tez kawka w raczce .Klaudia poszla do szkoly ciesz seie ze chce chodzic ale mowi ze troszke pani nie rozumie:-(.Ale pochodzi troszke i bedzie dobrze.my jestesmy na etapie szukania domku .niby jest tyle tych ofert ale wszystko fajne juz wynajete:wściekła/y:doty ja tez bym urzadzila pokoik dziewczynkom ale narazie czekamy chcialabym 3 sypialnie bo w jednej nie moga sie pomiescic z tymi swoimi zabawkami .Doty jakbys miloa ochote wybrac sie kiedys na spacer, do miasta to daj znac .ja wczoraj kupilam w lumpiku 3 pary nowych butow za 1,50 f dla majki taka bylam zadowolona bo w sklepie to bym musiala ze 40 f wydac .Trzeba sie wziasc za sprzatanie a tu checi brak:-) pozdrawiam mamusie i milego dzionka
 
Witam się i ja z kawką w ręku :)
isabell współczuję zachowania Kuby. Towarzystwo tutaj to jest główny powód dla którego rozważamy kiedyś powrót do PL. jednak na towarzystwo tutaj trzeba bardzo uważać bo mogą zrobić dziaciakowi z mózgu jajecznicę.
Chciałam popisać ale Mała wzywa więc zmykam...
 
witajcie kobietki! u mnie bez zmian babka na sprawie sie nie odzywa czekamy do 25 czy 28 juz nie pamietam na zakonczenie sprawy, i chyba bedzie trzeba isc na policje bo tak jak pisalam nie wiem czy ebay cokolwiek zadziala bo nie bylo placone przez paypal...
a jak to jest ze jak sprawa sie konczy i nic sie nie wyjasnilo?? to moge 2 sprawe zalozyc?? czy to raczej bez sensu??
nie wiem czy warto cokolwiek pisac do tej kobiety, ona i tak nic nie pisze:/ czy czekac... ale tak bezczynnie :/
powoli mnie to czekanie przerasta,
isabell ojej to straszne, oby nie popadł w takie towarzystwo, musisz z nim poważnie porozmawiać
doty86 ale masz fajnie, uwielbiam remonty niestety tutaj nie mozemy:/
powiedzcie nie za wczesnie zlozyc łóżeczko?? bo dobre i to, że łóżeczko mam:)))) wszystko mi przyszlo z tego pieprzonego ebaya a najdrozsze nie... to chyba jakis pech:////
milego dzionka:)
 
zacznę raz jeszcze.......


Ja już po kawie. ;p

Azorek, ten czas tak szybko leci:p... kurcze no nic najważniejsze, jak powiedziałaś, że ma prace!!

Isabell, ja myślę,że on sie bał, ja bym się bała. gdyby dwóch kazało, robiła bym co karzą. Choć to fakt, wpływ innych dzieci na moje mnie przeraża, to jest główny powód chęci powrotu do Polski. Myślę że, tam ma się większy wpływ na ochronę swojego dziecka. Mam nadzieję, że się nie rozczaruję kiedyś w Polsce. Dodam, że nie pochodzę z dużego miasta, gdzie młodzież jest jak dla mnie bardziej agresywna. A jak będzie życie pokaże.
Cztery lata temu, syn znajomej, rozpoczął szkołę w Dublinie. Po krótkim czasie, bardzo nie chciał chodzić do szkoły, bolał go brzuch, głowa, wpadał w histerie. Wszyscy myśleli, że to przez problemy z językiem, że przejdzie. Problem się nasilał. (Moje dziecko nie chodzi do szkoły, aczkolwiek niektóre z was są bardziej, świadome o czym mówię.)
Któregoś razu, chłopak nie wytrzymał, pożalił się ich znajomemu. Opowiedział, jak inne dzieciaki biją go, kopią, plują, wyzywają, wyrzucają kanapki z plecaka, jak czyszczą nimi parapet a potem każą jeść, jak na podwórku każą jeść trawę.... To co powiedział, a czego nie, to pewnie sam biedak tylko wie co przeszedł.
Oczywiście były, wizyty w szkole, rozmowy z nauczycielami, z dyrektorem. Chłopcy nie ponieśli, żadnej kary!! Bo moim zdaniem, rozmowa z dzieckiem, to nie kara. Może podchodzę to tego zbyt emocjonalnie, bo znam tego chłopca. Choć, kur...e sama wiem jak działały na mnie ,,wykłady''.
Chłopak szybko zmienił szkołę.

Pozdrawiam
 
my tez zawsze myslelismy ze wrocimy do PL zanim dominik zacznie szkole, ale czas leci dzieci rosna a my nadal nie mamy do czego tam wracac.. i pewnie jeszcze troche tu posiedzimy.. w zle towarzystwo mozna wpasc wszedzie czy tu czy w pl ale jednak tam jakos inaczej sie do tego podchodzi.. tu dziecku nic nie mozna zrobic, te dzieci robia doslownie co chca.. ostatnio mielismy remont ulicy.. wykopana dziura poustawiane pacholki dla bezpieczenstwa.. gowniarze (w wieku 7-10 lat) porozwalali te pacholki po calej ulicy a jak auto nie moglo przejechac to stali i sie smiali!! facet wyszedl przestawil i odjechal- nawet nie zwrocil im uwagi.. nie mowiac juz o tym ze godzina byla ok 22.00 a dzieci zamiast w lozkach wciaz byly na polu..

basienka nie wiem co bedzie po tym 25 jak sie sprawa nie rozwiaze.. ale jakos mi sie nie wydaje zeby tak poprostu cie z tym zostawili.. co do lozeczka to ja przy dominiku mialam rozlozone od 34-35t.c
 
Witajcie!
Mam pytanie do mam ze Szkocji:)

Co byście poleciły na zwiedzanie będąc w Szkocji?
Za 2 tyg.wybieramy się na mały urlop właśnie do Szkocji i poszukujemy atrakcji które moglibyśmy zwiedzić:)
Z góry bardzo dziękuje za odpowiedzi!

Pozdrawiam
Agnieszka
 
reklama
Zobaczymy, jak nasze życie się potoczy. Gdzie Witkoria, pójdzie do szkoły.

Mi również wydaje się, że w Polsce można dzieciom zwrócić uwagę, natomiast tu...
 
Do góry