reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
asiek84 jak juz urodzisz to nim sie obejrzysz a zrzucisz te kg.. raz ze teraz bedac w ciazy nie mozesz sobie pozwalac na takie leniuchowanie jak za pierwszym razem a dwa - przy dwójce dzieci masz wiecej ruchu, mniej spania- bo nie pojdziesz na drzemke razem z niemowlakiem.. , mniej czasu na jedzenie itd.. kilogramy beda lecialy duzo szybciej zobaczysz :)

a swoja droga jak mowa o kg.. jak tam dziewczyny te co pily/pija slim aqua?
dalo wam to cos? ciekawa jestem czy zadzialalo u was tak jak u mnie? :D

azorek nie wazne ile szukal - wazne ze znalazl - to sie teraz liczy :)

isabel a jak u ciebie? maz szuka czegos?
 
Basieńka współczuje tych nerwów bo to dużo pieniędzy i nawet jak Ci będziemy mówiły nie martw się to ty i tak będziesz się zamartwiać ja bym zrobiła tak jak mówią dziewczyny jak nie chce zwrócić kasy to pisz że sprawe oddasz na policje i koniec poza tym masz czyste dowody na to jak na prawde było wiec zobaczysz będzie dobrze
 
Asiek troche mu przeszlo, bo niby od poniedzialku ma isc do pracy chociaz oboje temu gosciowi nie wierzemy a od 29 niby ma pracowac gdzies w angli ale nie ma konretow wiec nic nie wiaadomo.
Co do mojej wagi to fakt biore pod uwage ze mam 2 dzieci ale jednak cos przydaloby sie zrzucic, tym bardziej ze w osatnich mies 2 kg mi przybylo i to juz mi strasznie przeszkadza a tak wogle to jak bym wrocila do 58 to byloby super, narazie 64
Anitha ja pilam aquaslim i mi nic nie pomoglo niestety. Musze znowu wybrac sie na Zumbe i troche w domu pocwiczyc tylko motywacji brak.
 
Ostatnia edycja:
no w mojej sprawie cisza, to co zalozylismy my konczy sie 25 i nie wiem co dalej , dzwonilismy do baby cisza na ebaya za duzo tez nic nie powiedzieli tylko tyle ze dla nich najwiarygodniejsza jest platnosc paypalem a my placilismy transferem wiec mi juz rece opadaja
asiek chyba sie jutro odezwe do Was, bo dzisiaj pisalam i chyba sie nie wyslalo bo bateria mi padla w lapku:/ dziekuje!!!
spokojnej nocki
 
Justaa zlozylam wniosek o dowod i bedzie juz gotowy 3wrzesnia. Jesli uda mi sie zalatwic paszport w kosulacie bedzie musial na mnie troche poczekac bo nie wybieram sie do PL przez nastepny rok badz 2 (w zaleznosci od sytuacji).. Dobrze ze weszlam dzisiaj na strone konsulatu bo jutro bym sie troszke rozczarowala... Chcialam sie wybrac do konsulatu ale okazalo sie ze musze miec najpierw zamowiona wizyte na dany dzien i godz. Najblizszy termin jest 23sierpnia. Zobaczymy co da sie zalatwic..
Basienka wiadomo juz cos z tym edayem???
Isabell mam nadzieje ze twoj maz znajdzie jakas prace na stale.. a jak tam kuba? jak przezyl pierwszy dzien w szkole?
Moja mala wraca powoli do normalnosci. Zaczyna wiecej sie sluchac i zasnela bez zadnego ale... moglaby przeypiac na nowo cale noce od kilku tyg znow sie budzi...
 
Doty Kuba po pierwszym dniu powrotu do szkoly zadowolony, za to to co zrobil po szkole to rece mi opadaja i nie jestem w stanie uwierzyc ze moj syn mogl byc zdolny do czegos takiego.
 
az mi glupio o tym mowic. Zakumplowal si z najgorszymi dzieciakami na ulicy, ta 2 trzymala jednego chlopaka jeden bil po glowie tego trzymanego a kubie kazali go kopac wiec moj syn go kopal. Ja to uslyszalam to szczeka mi opadla. W zyciu by mi nie przyszlo do glowy ze moj syn(najwieksza ciota na ulicy i obrebie kilku kolejnych ulic, nawet 3 letnie gnojki go bija) bedzie zdolny do czegos takiego.
 
reklama
Do góry