reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

basienkaaa, na pewno nie ostatnia, ja mam w 34 tygodniu, 36, 38, 39 i 40 wiec jeszcze mi 5 wizyt zostalo. No i jeszcze jest opcja wizyty w 41 ale za ta opcje podziekujemy ;)
 
reklama
mezasty dostal prace zaczyna od jutra 6 tyg treningu od 9-17 na razie wiec luzik i bez klopotu z mloda....pozniej bedzie gorzej bo praca na shifty 2 tyg I zmaian i 2 tyg II zmiana do 22 :/ ale jeszcze mam czas zeby cos wymyslic do tego czasu wiec luzik :D chyba szampana kupie dzisiaj po pracy i zaszalejemy a co heheheheh

dziekuje za trzymanie kciukow jak widac podzialalo :D
 
super azorek :) gratki wielkie :)

doty witaj spowrotem , co do paszportu/dowodu to hm... ja jeszcze nie zmienilam bo jakosc czasu brakuje :/ w pl zawsze jestesmy zbyt krutko i tak sie ociagam juz ponad 2 lata..ale wkuncu bede musiala sie za to wziasc hehe
 
widzisz azorek super ze sie udalo!!!!
cytryna no to mnie pocieszylas bo myslalam ze za miesiac ostatnia bedzie wizyta:)
ja juz nie mam tyle sily, chwile poprasowalam i padlam... ide na drzemke:D
 
azorek gratulacje dla męża!
doty welcome back :-)
Basienkaaa ja urodziłam 12 dni po terminie i ostatnią wizytę miałam w 41 tygodniu. Przez całą ciąże chodziła po położnej,najpierw co 4 tygodnie,potem co 2 a w ostatnim miesiącu co tydz.
 
to czeste mialyscie/macie wizyty :) ja chodzilam do poloznej co 6 tyg, pozniej co 4 tyg i w 9mcu co dwa tyg wiec mialam 2 wizyty pod koniec.. w obu przypadkach mialam wyznaczona wizyte na 'po' terminie- przy dominiku nie skorzystalam a przy patryku tak ale na wywolanie sie nie zalapalam naszczescie :D

basienka jak ty juz nie masz sily to co bedzie za miesiac jak bedzie jeszcze ciezej???? wypoczywaj ile sie da, prasowanie nie zajac :) jak wyprasujesz dziennie 2-3 ubranka to tez zdazysz :)
 
Witam dziewczyny :-)pogoda straszna nawet nie mozna wyjsc na dwor co chwile pada :wściekła/y:.Doty ciesze sie ze wesele sie udało .Moja Maja nie chce mowic wszystko pokazuje maly leniuszek .Jutro moja Klaudia idzie do pierwszej klasy tak sie stresuje niby w przedszkolu bylo wszystko ok mimo ze byla jedyna polka,ale tutaj praktycznie caly dzien i tez nie ma zadnych polakow w grupie.Wazne ze chce isc zobaczymy jak to bedzie:-) .milego wieczorka mamusie:-D
 
reklama
Azorek GRATULUJE bardzo bardzo bo wiem jaki to był stres i jaka atmosfera w domu więc teraz impreza a później życzę żeby mu się praca podobała :) Bardzo się cieszę
Isabell a za Twojego mężastego trzymam mocno kciuki żeby szybko pracę znalazł i żebyś się również mogła cieszyć spokojem w domu
Basieńka widzę że sytuacja dalej napięta a to bardzo nie dobrze szczególnie dla maleństwa dobrze że udało się założyć znowu sprawę i na pewno teraz już będzie dobrze
 
Do góry