reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

przerazona - ja sie pierwszy raz ciesze z lata w Szkocji, bylam w Polsce na tydzien i myslalam ze zwariuje, upaly z burzami na zmiane, nie moglam spac, bo za duze skoki cisnienia... juz sie nie moglam doczekac przyjemnej temperaturki 18 stopni :) wg mnie jak w ciazy to tylko w Szkocji ;)
 
reklama
hej dziewczyny, taka piękna pogoda ze az szkoda siedziec w domku:( już nie czytam nic... i nie słucham...,
doty86 a to na pewno przez znieczulenie??
szukam wózka i chyba zamówie z Polski...bo chcialam jakis kolorowy:) upatrzyłam sobie 2
Abc Design 3TEC wózek uniwersalny głęboko spacerowy + fotelik Rider kolor Beige Dark Brown - sklep dla dzieci – 2o2.pl
IMPLAST WÓZEK BOLDER SD ECO LINE+6xGRATIS+FOTELIK (1704170952) - Aukcje internetowe Allegro
i nie mogę się zdecydować...., z drugiej strony wiem że będe latac do Polski i boję się że mi go zniszczą. Jak to jest z tymi wozkami w samolocie?? chowaja go tam gdzie duze bagaze czy do luki bagażowej,jako bagaz podreczny??
poczytalam o tym i o tym opinie...i jak zwykle są podzielone... wizualnie podobaja mi sie, ale musza byc tez praktyczne.... wiec chyba zrobie losowanie:D
 
cytryna masz rację jak ciąża to tylko w Szkocji:-) ja w taką pogodę jak dzisiaj się czuję jak stara baba...serce mi wali, ogólnie tak jak bym miała zemdleć...zawsze tak miałam ale teraz w ciąży to wiadomo, że czuję podwójnie:-):-):-)
ogólnie to ja dopiero, tak na stałe, przyleciałam pod koniec tamtego roku więc jeszcze nie czuję potrzeby lecenia do Pl. przez 4lata to tylko wakacje i święta spędzałam w Szkocji:-)


basienkaaa to już lepiej nie czytaj o tych znieczuleniach... ja też się zaklinam, że urodzę bez znieczulenia, że chcę tak i tak. ale jak przyjdzie co do czego i mi powiedzą, że cc jest konieczna (a ja jej chce uniknąć) to i tak i tak się dam pokroić. któraś z dziewczyn napisała o planie porodu i tak dokładnie to wygląda. wszystko się okaże na miejscu. jedni doradzają poród w wodzie no ale wystarczy, że w tym czasie już inna kobitka rodzi to musisz zmienić swoje plany...możesz zaplanować co byś wolała ale nie nastawiaj się, że musisz dostać to co akurat sobie zaplanowałaś:-)będzie dużo łatwiej:-) a co do wózków to ja bym wybrała implasta (strasznie mi się podoba). dziewczyny też pisały jak to jest z tymi wózkami. niektóre linie zwracają koszty jak popsują wózek. oni mają specjalnie wydzielone miejsce ale w tym samamym luku co duże bagaże
 
przerazona ja tez juz myslalam ze bez znieczulenia...ale ja nawet do dentysty nie pojde bez znieczulenia...chociaz jak bylam w pl to udalo sie bez znieczulenia:D masz racje nie ma co planowac, bo z planow to rzadko kiedy cos sie udaje... dlatego codziennie sie modle, zeby moje malenstwo urodzilo sie zdrowe i szybko - nie przed terminem tylko szybko w szpitalu:)
 
Hej dziewczynki:-) ależ piekna pogoda. Mąż nas zabrał na wycieczkę nad morze. Było super cieplutko ale nie za gorąco. Lekki wiaterek taki przyjemny. Bobki sobie w majteczkach sobie biegali ja się znów spaliłam choć wydawało mi się, że aż tak mocno nie świeci. No super było:-)
Magdziarz widzisz jak Ci się super ułożyło. Będziesz mogła na spokojnie kupić bilet i nie martwić się, że nie zdążysz odebrać biletu. Co do rayana to musisz sobie wykupić pierwszeństwo. Niestety te linie nie dbają o mamy z dziećmi.
Basieńkaaa jeżli chodzi o przewóz wózka to możesz wózkiem jechać do samego samolotu przed wejściem na pokład zostawiasz wózek i obsługa chowa go do głównego luku bagażowego.
Mi uszkodzono 2 wózki. Nie bardzo dbają o takie rzeczy i to nie zależnie jakimi liniami latasz. Więc jeśli miałabyś możliwość pożyczyć od kogoś w PL to radzę tak zrobić.
Azorek cieszę się, że czujesz się już lepiej:-) Szkoda tylko, że córcia ma kaszel. Może to być faktycznie od ząbków ale też faktycznie mieć podłoże alergiczne- astmowe. Mój syn też miał taki suchy kaszel zwłaszcza w nocy szczególnie się nasilał. No i okazało się, że to astma. Obserwuj ją czy np przy większym wysiłku też ma kaszel. Przy bieganiu wygłupianiu się itp. Jeśli tak to radzę się udać do GP i powiedzieć o tych objawach.
Izabelll cieszę się, że w końcu sobie odpoczęłaś. Należało Ci się;-). Korzystaj póki możesz:-D
 
Basienka ciotka i kuzynka twierdza ze to od znieczulenia.. moim zdaniem najlepiej nie planowac bo i tak juz jak sie rozpocznie porod bedziesz wiedziala co masz robic.. Ja nie mialam zadnego planu porodu itp Nie martw sie na zapas i tak po porodzie jak tylko zobaczysz swoje malenstwo zapomnisz o bolu przez ktory przeszlas.. ja na twoim miejscu nie ogladalabym zadnych bzdur na te tematy.. Jelsi chodzi o wozek to mi sie podoba ten drugi:-)
Magdziarz w ryanar musisz wykupic pierszenswo na poklad bo nie wpuszczaja matek z dzieckiem w pierwszej kolejnosci..
Ja juz po wizycie u GP zbadala mala i powiedziala ze wszystko ok.. prawdopodobnie ten katar i kaszel od jakiejs alergii.. od jakiej nie mam ppojecia zreszta jak pani doktor.. bede musiala porobic badania w PL ... mam nadzieje ze do wylotu wyzdrowieje..
 
Witam i ja:-)
Azorek moja mala miala kiedys sam kaszel taki suchy w nocy i okazalo sie ze to na zeby wiec moze u ciebie tez tak jest..
amelkowna ma wsie 16 zabkow teraz tylko 5 maja wyjsc i nie wychodza:/ moze to zeby bo w sumie tak poprostu sie zaczal ten kaszel ..nic nic a nagle kaszel...jakies archiwum X normalnie ;]

szukam wózka i chyba zamówie z Polski...bo chcialam jakis kolorowy:) upatrzyłam sobie 2
z doswiadczenia wlasnego powiem ze siedzenia kubelkowe (czyli bez regulacji oparcia) te w spacerowej wersji wozkow sa do doopy:/ przechyla sie cale siedzonko do pozycji "lezacej" ale dziecko ulozone ma cialko nadal jak do siedzenia (nie wiem czy wiesz o czym mowie...nozki w gorze a plecki i glowa w poziomie) i sprawdzilam na mojej amelkownie i jej nie pasilo specjalnie jakos:/ ale wiadomo kazda dzidzka jest indywidualna...chyba Doveinred pisala ze jej Barnim np nie chcial w pozycji calkiem lezacej w wozku byc wiec reguly nie ma. mnie osobiscie tez urzekl taki 3 w jednym wynalazek i szybko sie zrazilam. mieszkam na 2 pietrze : wozek ciezki..im dzidiz astrasza tym gorzej sie szarpac po schodach, ciezko sie sklada wiec do autobusu lipa i kilka razy kierowca odmowil mi wejscia do autobusu bo nie wierzyl ze ten wozek sie sklada!! (tak pisalam skargi do lothianbuses)w naszym przypadku takie trio sie nie sprawdzilo niestety.


aaa i wiecie ze i ja o astmie pomyslalam :O ale jakos wole zeby to przeziebienie bylo i nie chce sobie wkrecac:/ jutro gp na 9.50 to zobacze co powie. ja chyba mam torbiel znowu bo dzis w pracy znowu mnie zlapalo:((( tym razem mnie na zabieg skieruja i nie wypuszcza jak ostatnio (wyszlam na wlasne zyczenie i torbiel 5,5cm srednicy sie wchlonal w 3 tyg) mam nadzieje ze sie myle bo ja juz nie chce wiecej tego swinstwa tych boli i prblemow hormonalnych...jestem juz ty, zmeczona...ehhh
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam:-) alez sie dzisiaj wyspalam za wszystkie czasy:-)mala wstala o 7:szok:
Azorek mi lekarz powiedzial ze moja mala moze miec alergie ale ja w to watpie bo wyglada mi to na zwyczajne przeziebienie.. malej leci z nosa i ma straszny kaszel. Postanowilam ze posiedze z nia kilka dni w domku i moze przejdzie a i w PL wybiore sie z nia do lekarza...
mam nadzieje ze szybko wrocisz do zdrowia i nie bedziesz musiala isc do szpitala... aha i prawie bym zapomniala WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA AMELKI!!!
 
Do góry