reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Witam:-) Oj ja dziś bardzo wcześnie na nogach. Pojechałam do nexta na wyprzedaże. Miałam tylko pooglądać a wróciłam z dwoma reklamówami. Ale znów nam ubrań dla chłopaków na cały rok, jak nie dłużej. :-D A bardzo lubię ciuszki z nexta bo są dobrej jakości. A za pół ceny to mogę kupić bo tyle samo zapłaciłabym wszędzie indziej.
Azorek84 współczuję. Serio. Mam ten sam problem. Ja o ciąży dowiedziałam się dopiero jak byłam w 11 tyg. To, że nie miesiączkowałam po kilka miesięcy było już dla mnie normalne więc nie miałam powodów sprawdzać czy to ciąża. Właściwie w PL to mi lekarze mówili, że będę miała problemy z zajściem w ciąży. Na szczęście stało się odwrotnie i miałam bliźniaczą. Co prawdopodobnie jest efektem nawalonych hormonow:-D.
Azorek będę trzymać kciuki, żeby nic nie pękło za nim nie usunął. Trzymaj się kobito:-)
 
reklama
Doveinred wszystkiego najlepszego.
Oj ja chyba też wybiorę się do nexta, jutro wracam więc dopiero w poniedziałek będę mogła, może coś dla mnie zostanie. Bzyczek do którego jezdzisz? Gdzie koło nas jest największy?
Ja dzisiaj pakowanie ale już prawie skończyłam, jeszcze wieczorem dopakuję ręsztę i jutro do domku. Obecnie szukam rowerów i mebli dla dzieciaków więc jakby ktoś cos wiedział to dawać znać
 
Basienkaaa - napisz do sprzedawcy i zapytaj czy to cena za gondole i stelaz czy za sama gondole. Jesli za oba elementy to kupuj, bo swietna okazja :)
 
Witam

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Doveinred

My właśnie wróciłyśmy z przyjęcia urodzinowego Amelki. Azorek, dziękujemy za zaproszenie, za mile spędzony czas i świetne żarełko :-):-). Natalce kiełbaska posmakowała strasznie ;-)

Magdziarz i Przerażona, miło było was poznać w realu. Franek super gość jest i te jego wielgachne oczęta.... :-D Taki malutki człowieczek, moja tylko 4 miesiące starsza, a ja nawet nie pamiętam, że ona taka kiedyś była ;-)
Chętnie zostałabym dłużej, ale moje dziecię zmęczone było, a niestety bez cumla i kocyka ze spania nici :baffled: Padła po drodze, niby fajnie, ale jak pośpi, to jutro znowu pobudka o szóstej rano :baffled:

Joasia, ja nie, ale mój z Krakowa jest i od niego mi się ten cumel udzielił

Basieńkaa, mnie to się widzi, że to za samą gondolę cena, ale zapytaj
 
Doveinred, ode mnie też wszystkiego naj :-D
Vampiria, my też już wróciliśmy :tak: i też było fajnie Cię poznać w realu, przesympatyczna Kobietka z Ciebie-Twoja Natalka też :tak: btw, wiesz ze ja nie wiedziałam, że Ty to Ty? :-D dopiero Przerazona w drodze powrotnej mnie oświeciła :-D jakaś zakręcona dzisiaj jestem ;-)
Azorek, ja też dziękuję bardzo, fajnie Cię tak odwiedzić. We wtorek się zjawimy-tym razem z prezentem... :sorry2: :-D
A, i Przerazona, Was też rzecz jasna było miło poznać :-) Następnym razem to pewnie już jak będziecie we trojkę, chociaż kto wie... Fajni ludzie z Was :tak:


W prawie każdym zdaniu użyłam słowa 'też'... aż razi w oczy... ;-)
 
Ostatnia edycja:
Basienka mi sie wydaje ze to tylko gondola
Dziewczyny normalnie rece mi opadaja do moich tesciow najpierw narzekali ze nas nie bedzie na urodzinach tescia jak mielismy albo wogle nie jechac do pl albo jechac wczesniej. Dzisiaj tescia urodziny a on na obiad zaprasza jutro. Njalepsze jest to ze na obiad do restauracji na 16 wiec za ma duzo przygotowan zeby przyjechac na lotnisko sie z nami porzegnac a ja odlatuje o 11
Mowilam mu tez zeby rzeczy dla mojego J przywiozl mi najpozniej w niedziele na lotnisko a on dzisiaj do mojego J powiedzial nawet nie do mnie ze on je przywiezie w poniedzialek zeby do paczki wrzucic a mowilam ze w poniedzialek nie bo paczka bedzie juz zapakowana bo kurier w poniedzialek po nia przyjezdza
A tak poza tym to jakis do dupy dzien dzisiaj mialam, mialam i nadal mam nerwa, nic mi sie nie chcialo. Jakos tak do kitu
 
reklama
no wlasnie pisalam do sprzedawcy, ale nie odp patrzac na inne ceny podejrzewam ze to sama gondola:/ a jutro jade na jakies zakupy dla maluszka moze do mothercare:)
szkoda ze tu w coatbridge nie ma żadnej mamuski, zeby mozna bylo sie spotkac:/.
miłego wieczorku
 
Do góry