reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

jak sei okaze jutro rano ze to jakis paszkwil jelitowy czy cos takiego to bede odwolywac amelki imprezke niestety:-:)-:)-:)zawstydzona/y::no: nie wyobrazam sobie zeby pozarazac ludziskow duzych i malych jelitowka:zawstydzona/y::baffled:
 
reklama
Witam z kawką. ależ mnie głowa boli. Byliśmy na basenie teraz mała śpi, Kuba pojechał z dziadkiem więc mam ciszę i spokój.
Byłam w aptece odebrać resztę leków i masakra 450 zł zapłaciłam, w sumie raz na pół roku robie takie zakupy ale mimo wszystko.
No w Polsce też na odprawie Kuby się wypytywali jak ma na imię, nazwisko z kim leci. Niby dobrze, że sprawdzają.
Dziewczyny normalnie nie pamiętam kiedy miałam tyle czasu dla siebie, od niedzieli przeczytałam już 2 książki.
U was ładnie za to tutaj pogoda do kitu się zrobiła.
Bzyczek gratulacje dla kuzynki, szybko prace znalazła ale jak to sie mówi dla chcącego nic trudnego
Azorek kurujcie się i mam nadzieje że to nie jelitówka
 
Ostatnia edycja:
Rany, jeszcze godz temu byłam załamana tym terminem w konsulacie[no 2 sierpnia, błagam...], pomyślałam więc sobie, że a nóż/widelec ktoś anulował swoją rezerwację i spróbowałam jeszcze raz-za tydzień mamy termin! :-D Czyli ze wszystkim na spokojnie zdążę :-) niby zawsze sobie powtarzam, żeby nie odkładać takich rzeczy 'na potem', ale jak przychodzi co do czego... ;-)
 
Pogoda super, bylismy dlugo dosc na placu zabaw i pewnie jeszcze raz pojdziemy.
azorek- mo to byl by pech jak by to bylo to. Cos sie rozprzestrzenia jelitowka ponoc Ewki Piotrus i Asi Wiktoria tez mialy. Zycze zdroweczka .
isabell-no to zes sie obkupila, ale tak zawsze jest pamietam jak weszkismy do marketu i kupilismy wode i jeszcze jakies 3 zeczy i zaplacilismy 50 zl:no::no::szok:. Dobrze ze masz czas na czytanie , odpoczniesz troszke .
magdziarz- to super ze sie udalo zalatwic wczesniej. Apropo to my jedziemy 4 tego na caly miesiac wiec musisz wymyslec dzien co do odbiorki tego chodzika.
 
Ostatnia edycja:
Aaaaaaaa widzisz...no właśnie, qrcze... My się miałyśmy poznać na porodówce, o ile się nie mylę;-) ale nic nie mówię, bo w zasadzie to ja za każdym razem nawalam... :-( ok, to może...jutro? Albo we wtorek :-) To już jak Ci bardziej pasuje :-) tym razem termin ostateczny, w końcu nie chcę, żebyś się na mnie obraziła śmiertelnie ;-)

p.s.:fajnie wygląda wiek Barnima :-) same 2 ;-) mój Grzdyl miał podobnie wczoraj-3 miesiące 3 tygodnie 3 dni :-D
 
hej no ze mna lepiej. amelkowna tez nie wymiotowala ale teraz zaczela kaszlec przez sen:/ co to jest?? skad ten kaszel wogole?? zero temp zero kataru....i co ja mam jej podac?? syrop na kaszel??? no nie wiem jak jej pomoc jesli nie wiem co jej dolega :O
 
magdziarz- no to ja sie nie wypowiem :-p....wlasnie kto tu nawala :-D:-D:-D:-D. Moze byc juterko, a jak Ci leiej pasuje mizesz wpasc po poludniu np 15?
Z Barnimem dopiero teraz zauwazyam :-) ze ma 2,2,2 hi hi
azorek- to dobrze ze nie wymiotujecie a codo kaszlu to nie wiem- kicha:-(
 
Azorek super, że jest lepiej :-)
Doveired, no wiem...mea culpa, mea culpa, moja bardzo wielka culpa :-D ale 15 to niee, bo mój Łukasz z pracy wraca a potem ja do pracy mknę-ostatni raz ;-) to może być tak koło 11
Nieeeeee! anulujmy to i udawajmy, że w ogóle się na jutro nie umawiałyśmy... Nie dam rady, sklerotyczka... To może wtorek jednak..?
 
Ostatnia edycja:
Witam i ja:-) komputerek juz naprawiony wiec moglam was nadrobic:-) zaraz mykam z mala do lekarza bo dostala straszy kaszel i katar:-( 3dni nie przespalam bo tak sie meczyla:wściekła/y::szok: ciekawe co lekarz powie..
Azorek moja mala miala kiedys sam kaszel taki suchy w nocy i okazalo sie ze to na zeby wiec moze u ciebie tez tak jest..
Isabell fajnie ze przynajmniej u mamy odpoczywasz:-) ja tez juz sie nie doczekam mojego urlopu:-) jeszcze tylko tydz:-)
Magdziarz ciesze sie ze udalo ci sie zalatwic ten appoitment wczesniej i ze twoj Grzdylek pozna dziadka:tak:
Basienka jak juz wczesniej wspominalam na tym forum ja wzielam przy porodzie gaz i morfine.. Co do epiduralu to odpchnelo mnie to ze kuzynki dziecko nie urodzilo sie w pelni zdrowe.. po dlugim leczeniu zaczelo mowic po 7 roku zycia.. lekarz cos spieprzyl...
 
reklama
azorek mimo, że nie mam dzieci to mi taki kaszel bez innych objawów się kojarzy z alergią lub astmą :-(

no dziewczyny fajnie, że Wam się wakacje zbliżają, przynajmniej odpoczniecie od Szkocji :-) my w tym roku siedzimy tutaj :-( no ale może sobie kiedyś odbijemy ;-)
 
Do góry