reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

ale cisza...............uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu tak u mnie wieje wiatr a ze jest jakas dziura przy oknie to tak slychać.........
ide wypić kolejną kawę....
 
reklama
Witajcie dziewczyny,
śliczne mialyscie sukienki i pieknie wygladalyscie!
Pogoda rzeczywiscie kiepsiutka, ja wybieram sie chyba popoludniu do Rainbow Room Soft play w Meadowbank.chyba, bo najpierw musze sie rozruszać. Zero energii:)
Ejdżejka super radio,dzis wyprobujemy:)
 
hej Kasiarka :-) nio wypróbujcie - kawałki :-D stare (z naszych czasów)i nowe - polecam
i mamy słońce - gonimy po "babę" heheee
 
hejo:-) ja znowu z kawusia:tak: jakies cisnienie nie teges dzisiaj bo sie senna zrobilam;-):dry: amelkowna zasypia wiec chwilke posiedze i zaraz do konczenia sprzatania sie zabieram:tak: musze byc konsekwentna i jak sobie przykazalm tak teraz musze dzialac:tak::-) dzis jak u Lyndy sprzatalam jej mama przyjechala chwilke pogadalysmy przy kawce zanim Lynda ze szpitala wrocila i mam kolejna prace:-D:-D jeszcze ze 2 razy w tyg bede jezdzic do jej mamy sprzatac hihi wiecie co moze jak tak mnie beda po znajomych odsylac to ja sie na self employed zrobie i otworze firme hihi;-)

no wreszcie churzyska troche przewialo:tak::-D jak mloda skonczy sie wiercic w lozeczku to lece porzadki konczyc. milego dzionka dziewuszki:-)

Ps. MISIALULA przyjedziesz jutro??? yyyyyhhh lyso mi bez firanek hihi:baffled:
a no i kto tam jeszcze byl by chetny na zwiedzanie oxgangs to dajcie cynka to kawy dokupie i ciacho upieke :D chetnie przyjme wizytacje masowa:D

widze ze nikt nie pisal wiec edytuje sie:D
czy ktos z was chce szafe?? babka u ktorej sprzatam ma do oddania za free trzy szafy. sa niebieskie i maja po 2 szuflady na dole.postaram sie zamiscic fotki ale sa kiepskie.jako ze ona bedzie miec w srode szafe wbudowana robiona to chce oddac te co ma pomyslala o charity ale czaeka do jutra na wiadomosc ode mnie.trzeba by tylko samemu odebrac je od niej bo jest niepelnosprawna i prawie niewidoma wiec raczej mebli nosic nie bedzie:D
 

Załączniki

  • Photo0850.jpg
    Photo0850.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 28
  • Photo0851.jpg
    Photo0851.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 27
Ostatnia edycja:
Też kiedyś myślałam o takim sprzątaniu dla siebie- i nawet przez jakiś czas miałam jeden domek. Teraz się zastanawiam, czy do tego nie wrócić- tak na dwa, trzy razy w tygodniu, bo z kasą cieniutko, a benefitów ani widu ani słychu. Jak jeszcze mi się skończy jeden kontrakt, to już w ogóle będzie kiepsko...
Ja się dzisiaj zmobilizowałam do ogarnięcia kuchni w końcu, bo już wyrzuty sumienia miałam :-D

A może do mnie w końcu ktoś na kawkę wpadnie- będę miała powód, żeby w salonie posprzątać :-D, bo tak to mi się nie chce :tak:
Azorek, od Ciebie bezpośredni autobus jedzie na NIcolson ... :tak:
 
ejdzejka to daj znac bo kolega tez powiedzial ze wezmie ale sa 3 szafy wiec sie podzielic mozna|:D wysle ci na priv moj nr kom to zadwon czy ska wyslij to sie dogadamy.
VAMIRIA a no mam bezposredni:D ale wiesz kursuje w dwie strony :D do mnie tez mozesz podjechac:D hihi na jutro upieke ciacho z truskawkami :p


edit...ja teraz tak patrze i ejdzejka tobie chyba nie o szafy chodzilo co?? heheheheh zakrecona jestem jak srobka hihihi a to przez to ze dzisiaj na tylku dobrze nie usiadlam ciagle cos:D i do tego na sekunde przed pisaniem mojego posta kolega o te szafy dzwonil i jakos mi sie uroilo hahaha
 
Ostatnia edycja:
Witam się i ja, oj męczący miałam dzień w pracy, nawet na minutę nie usiadłam a i tak ze wszystkim się nie wyrobiłam. Ja normalnie nie wiem po co mój szef niektóre osoby wpisuje do grafiku. Jest taka jedna co wiecznie wisi na telefonie i g... robi a pracuje praktycznie codziennie i conajmniej 3 razy w tyg ma 3 długie dnie czyli po 13 godz. Dzisiaj przyszła, posiedziała godz na tel, poszła na pogrzeb jednego z naszych byłych rezydentów, jak wróciła to poszła na przerwe 45 min a mamy 30 min, po czy wykonala jeden tel, poszła do szefa na 20 min i poszła do domu i tyle sie napracowala a my we 2 zapieprzalismy. I tak jest bardzo czesto. Sliczne mialyscie sukienki dziewczyny. Ja jak w piatek znajde chwile to poszukam i wkleje zdjecie mojej.
Azorek no gratuluję postanowienia. Mi by się takie przydało, ale jakoś motywacji brak. Ja też kiedyś myślałam o sprzątaniu ale jakoś ciężko znalezć.
Ejdżejka fajne radio, napewno będziemy z Mają słuchać, zawsze to jakas odmiana od tego co ciągle słuchamy
 
Ostatnia edycja:
hey



A ja na nieszczescie tez sierota jestem.
Sciagałam z polki karton, na kartonie ksiazka.
No i ksiazka mi sie wbila w glowe:-D:-D:-D:-D:-):-):-):wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
No i mam dziure w czole i guza.
Super:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry