reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
misialula - pewnie, masz racje - ogladalam te linki z sukienkami-napewno cos znajdziesz - ladne sa i tanie, a do tego widze,ze jeszcze sporo czasu ci zostalo - ja swoja sukienke co prawda wypozyczalam w Pl, ale miesiac przed slubem dopiero.martwilam sie tylko o rozmiar,bo mierzylam na dopasowana do ciala a niunia juz byla w brzuszku i nie wiedzialam jak szybko on urosnie:) ale na szczescie byl widoczny dopiero po 5 m-cu i poprawek nie trzeba bylo robic:)

A z tym kredytem faktycznie kicha...wspolczuje...
 
azorek - ale ty masz powera!!!!! :szok:

miaialula-
Sukienki sliczne dobry gust :) Wspolczuje sytuacji- przera****na i denerwoje tez czlowieka- troche rozumiem bo u ciebie ciocia a u mnie mama.. kiedys tez kredyt wziela a potem trzeba bylo kabinowac.....


A wlasnie BUPA ma cos takiego... nie orietowalam sie choc w tej firmie pracuje...
Warto tez tam zadzwonic. A do Family Planing wiem ze sie dlugo czeka ale tez warto sie dowiedziec co i jak.
 
Emilkaqq popieram, ja zawsze sprawdzam jak jestem w pl to zawsze mam wizyte u ginekologa. On nawet do mnie mowi ze raz w roku wystarczy ale jak jestem 2 razy w roku to tez 2 razy sprawdzam. To samo z cytologia
 
Azorek popłakałam się normalnie jak czytałam że chcesz rutynę w sprzątaniu wprowadzić mi by się też przydało jakieś zorganizowanie siebie i sprzątanie w domu dzisiaj mój G prał wszystkie wykładziny w domu błysk normalnie tylko mieliśmy problem z Piotrusiem bo podłoga to jego żywioł a nie mógł dzisiaj raczkować bo było wilgotne biedak co się nawkurzał na nas :-)
Jutro planuje kuchnie gruntownie i łazienkę posprzątać a co wyjdzie z tego nie wiadomo

Sukienki cudne normalnie rozmarzyć się można ja miałam szeroką sukienkę z powycinanym gorsetem z koronki sukienka z tiulu ciętego była mi się bardzo podobała kupiłam od bogatej koleżanki za 800zł i za tyle sprzedałam ona zciągała ją z Francji na zamówienie bo ta koroka bardzo droga była a mi sie po prostu udało :-) widać ją trochę na moim suwaczku
 
IMG_7939.jpg
 
reklama
super

[BJak znajdę linka to Ci prześlę. Co do ginekologa to nie pomogę, słyszałam że w Glasgow jest jakiś ale nigdy nie byłam, ogólnie to niby kierują do ginekologa jak idziesz i mówisz że masz krwawienie itp. A nie masz karty ubezpieczenia z Pol wiesz tej niebieskiej? Na nią możesz się dostać do lekarza[/QUOeE]

hmm ja jak krwawilam to gp mnie badala.Ginekologa widzialam w szpitalu jak juz byly problemy...
 
Do góry