reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

ejdzejka to daj znac bo kolega tez powiedzial ze wezmie ale sa 3 szafy wiec sie podzielic mozna|:D wysle ci na priv moj nr kom to zadwon czy ska wyslij to sie dogadamy.


kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja jestem chetna do Ciebie na ciasto ale nie chce tych szaf !!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D zle sie zrozumiałysmy
 
reklama
Misialula no tak to jest, za błedy trzeba płacić niestety. Mój J musiał tutaj zapłacić 750gpb i dostał 6pkt a można mieć tylko 12 i kasują sie po 4 latach tylko za to że dał kluczyki do auta koledze, jak się okazało ten nie miał prawka a co za tym idzie ubezpieczenia no i był pijany a nie było tego po nim widac. No i jak to kolega polak pociagnal za soba mojego j bo powiedzial ze ten o wszystkim wiedzial co bylo nieprawda. Współczuję sytuacji z mieszkaniem , pozostaje ci czekać na przeprowadzkę.
 
.....przykra sprawa Misialula.......ech życie............
dziewczyny a ja zawalczyłam "z koleszką" ..........zapytaliśmy czy kwoty ktore placimy ustalone sa przez niego czy placimy sparawiesliwie wg rachunków....powiedział ze wg rachunkow. Powiedzielismy ze nie zgadzamy sie z kwota kansilu.....a on ze dopiero znalazl dzis rozliczenie i sie pomylił bo kansil jest B a nie C i w ogóle ze płacimy od 1 maja 2010 wiec do konca stycznia jest juz zaplacona cała kwota !!!!!!!!!!!:szok: i ze ma jutro dzwonic do kansilu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hahahhhaahaaaa ściema totalna - powiedzialam ze sprawdziłam rodzaj kansilu i kwote. Pokazał rozliczenie...............on ma zalegly kansil poprostu..............oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
obliczyli mu kwote od 1 maja ja płacił.......ale nasza działka jest juz zaplacona w tej chwili za połowe z rozliczenia wiec wiecej nie dostanie ani grosza.........dobrze ze duzo wiedziałam od WAS..........nie dałam sie oooooooooooooooooooo:tak:
 
Hejka
Misialula to kolega troche na wlasne zyczenie wpadl!!!Przeciez na lotnisku skanuja paszporty-czego sie spodziewal.Fajnie,ze sie zmienil i w ogole ale jakby potracil kogos z moich bliskich to chetnie wiedzialabym go za kratkami.Ten kogo potracil nie zwial przed tym za granice...
Azorek moge wpasc w przyszlym tyg??Jutro Romek ma rano wolne:)Lece tylko na grupe a potem go wykorzystam:p
Ejdzejka no to fajnie, ze sie udalo.
 
Ja jutro jade do azorek, odbiorę Edzejkę z north brige.
Zjemy jej całe ciasto:):)
a ja zrobie was w balona zrobie 2 ciasta i jedno schowam;-):-D
mam nadzieje ze sie wyrobie z ciachem do waszego przyjscia:tak::-)
yyyyyyyhhh Olu bo ja tego no...kupisz kawe po drodze??:zawstydzona/y: ja bylam w sklepie izakupy zrobilam ale oczywiscie kawy nie!!:wściekła/y:
jakas zakrecona chodze i tu przyklad z szafami hehehehe:-D i wywalilam do smieci kupony(moj gra w euromilion) bo myslalam ze stare no niby date sprawdzilam ale jakos tak patrzac nie widzialam...i moj musial przeszukac wor ze smieciami :zawstydzona/y::sorry2:ale mi awanture zrobil hehehe a co jak bysmy wygrali hahahaha aaaa i zegarek zostawil na umywalce ostatnio i mowi do mnie dzisiaj ze od 3 dni zegarka szuka....a pod umywalka mamy kosz---juz 2x oproznialam od tego czasu--i nagle sie zerwal i mowi"ciesze sie ze smieci jeszcze nie wynioslem bo moze wywalilas jak kupony z loterii":zawstydzona/y::-D:-D:-Dale sie znalazl na polce w livingu hahaha

ejdzejka gratki za odwage wygarniecia koledze:D przynajmniej jakas kaska do przodu bo council juz macie z glowy:tak::-)


emilia jak najbardziej tylko nie pon i nie sroda:/ w pon jobcentera w srody u lyndy sprzatam
 
Ostatnia edycja:
Emilia - nerwow mnie to kosztowalo ale nawet nie te pieniądze tylko honor..........bo jak tak można swojemu robić.......kłamać oszukiwać nienawidze falszu - przykre ech...........
azorek - niezla jesteś........:-)
ja jutro czekam na doveinred i Barnimka - lecimy na grupę a potem na moście czekam na Misiulalę i Dominika i jedziemy do Ciebie!!!! Kurcze ja ciągle na kogoś czekam - hehehehe:-D cieszę się że jutro caly dzien nie bedzie mnie w domu ! ufffffff!
dobrej nocy dla wszystkich.......!!!!!
 
qrcze nadazyc ciezko.... vampiria my sie z checia wybierzemy z rewizyta, tylko w przyszlym tygodniu, narazie mamy rozplanowane wszystko do niedzieli. Ejdzejka jak tam baba? zakupiliscie dzis, koniecznie musze zobaczyc? Emilia my sie widzimy jutro na grupie :-)
A my wlasnie juz oficjalnie lecimy z mloda do Polski 6 marca a tatus zostaje w domu z kotami hahaah:-D
 
Czy to tylko u mnie takie anomalie pogodowe, czy Wy też słyszałyście grzmoty? Bo jeśli to nie grzmoty, to ja nie wiem, chyba się budynek w sąsiedztwie zawalił, bo strasznie głośno było
My teoretycznie jutro na grupę- zobaczymy, czy wyjdzie :)
I czekamy na wyniki badan krwi małej- oby były dobre
Azorek...qrczę, ale mi smaka zrobiłaś na to ciasto truskawkowe... to nie fair :p
Aga, zapraszam w takim razie w przyszłym tygodniu :)
 
reklama
Do góry