reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Witajcie,
Co tam u Was slychac, wlasnie w piatek mialam usg 23 tydzien-powiedzieli mi ze wszystko ok i cieszylam sie do czasu jak zaczelam studiowac karte i nie znalazlam nic na tem przeziernosci karkowej-gdzie o tym pisza. Czytalam ze ten test robia w 12 tygodniu, ja troche przyspieszylam ten swoj pierwszy scan bo troszeczke krwawilam ale to byl prawie 12 tydzien. Czy oni zrobili mi to badanie czy nie:-(
wczesniej jakos na to nie zwrocilam uwagi ale jak bylam w Polsce to kolezanka zapytala mnie o to a ja myslalm ze to mi zrobia teraz-pogubilam sie w tym:-(
Nie chce juz o tym rozmyslac a tu jak na zlosc takie glupie mysli sie pchaja:wściekła/y:
Dzidzius jest ruchliwy i to bardzo:-) tak bardzo chcialabym go juz miec na rekach i widziec ze wszystko jest dobrze. Tylko jeszcze ten porod-narazie nie mysle o tym-jestem straszna panikara:tak:
A jak to bylo uWas z tymi badaniami?
Pozdrawiam Was serdecznie
Magda.uk Ty juz pewnie w Polsce-udanych wakacji;-) odezwji sie jak wrocisz i przesli troche ciepla
zQo dziekuje za powitanie mam nadzieje ze znajdziesz czas zagladac czesciej i podzielisz sie doswiadczeniami z przyszla mamuska;-)
 
Witaj serdecznie tez rodzilam w Szkocji nie pamietam dokladnie czy mialam to badanie ,ale napewno z twoim dzidziusiem jest wszystko ok badz dobrej mysli.Mysle ze powiedzieli by ci jak by bylo cos nie tak ,moja corcia tez strasznie byla ruchliwa napewno bedzie dobrze trzymam kciuki a o porodzie nie mysl bedzie to napewno szybko i bedziesz miala swoje malenstwo na rekach.Moge zapytac w jakim miescie jestes pozdrawiam serdecznie .
 
Madziasko Czesc dzieki za dodanie otuchy, musze przestac z tymi czarnymi myslami:tak:
Mieszkam w Aberdeen-zimne i wietrzne miasto:baffled: U Ciebie jest tak samo?
Tak tu troche dziwnie z tymi badaniami, jak czytam jak dziewczyny wypisuja ze co miesiac maja USG i badanie krwi to zaczynam sie zastanawiac dlaczego tutaj tych badan tak malo. Zaledwie 2 usg:confused:
No coz ale od dzis mam mocne postanowienie poprawy myslec pozytywnie i juz:tak:
A co tam u Ciebie? jak coreczka?;-)
 
No hej to troszke od siebie mieszkamy u mnie ok corcia rosnie juz ma 8 miesiecy zabkuje i troszke marudna ale da sie wytrzymac.Wiesz ja mialam stluczke na autostradzie nie z naszej winy bylam w trzecim miesiacu ale nic sie nie stalo ale pojechalam do szpitala zeby sie upewnic wiesz...zawsze to lepiej i potem co jakis czas mialam usg chyba w sumie 6 ale bylo ok corcia przyszla na swiat 3 tyg wczesniej ale zdrowiutka jest dobrze ,a wiec glowa do gory u ciebie tez bedzie ok trzymaj sie cieplo i niepoddawaj pozdrawiam .Napewno jeszcze sie odezwe pa
 
Witam dziewczyny

madziasko dzieki za zaproszenie:-)

Co do usg to ja tez mialam duzo wiecej niz przewiduje norma szkocka:-Dtez cos kolo 6 no ale ja jestem juz takim przypadkiem ze wszedzie lekarze mnie lubią:-D

Anek29 to moj mezus pojechal dzis na 3 dni w Twoje strony z pracy:tak:
 
Czesc dziewczyny, umie znow zimno-chodz poranek nawet byl sloneczny
Maly Adas w brzuszku wczoraj buszowal ze udalo mu sie nawet kopnac na zewnatrz:tak:-moj malutki karateka:-)
Nie poddaje sie z pozytywnym mysleniem, chodz niestey dzis poraz drugi nie zdalam prawa jazdy-dlatego ze bylam za blisko drugiego auta:wściekła/y: niby mowia mi perfect driver ale oblewaja mnie- wierzyc mi sie nie chcialo ze z takiego powodu oblewaja-ale pochodzilam juz po roznych forach i rzeczywiscie to moze byc przyczyna-ciekawe co wymysla mi nastepnym razem
Ogolnie to nie przejmuje sie tym ze nie zdalam ale tym ile to mnie juz wszystko kosztowalo a tu teraz znow dodatkowe wydatki-i ciekawe czy na tym koniec, te cholerne pieniadze:wściekła/y:, niby szczesia nie daja ale lepiej je mniec:tak:
madziasko no niezle z tym wypadkiem, pewnie tez sie namartwilas, dobrze ze juz po i corcia w lozeczku obok, zabkowanie hmm... probujesz jakies mascie-podobno pomagaja, pozdrawiam Was obie
zQo mowisz ze lekarze cie lubia;-) ha ha czytalam ze mialas cesarke i to chyba nawet kolejna-zuch dziewczyna, wazne ze juz masz swojego dzidziusia na raczkach calego i zdrowego, Nie wiem jak w waszych stronach ale u Nas dzis w tej chwili deszcz i zimno- pewnie mezus zawiedziony pogoda w Aberdeen-rzadko tu nam zaswieci slonce-choc podobno ma byc sloneczna sobota i niedziela, no zobaczymy:-D, sloneczna to nie znaczy ze bedzie cieplo;-)zimny wiatr tu wieje no stop:szok:
Poza tym Aberdeen to granitowe miasto-cale wybudowane z granitu-jak jest taka pogoda jak dzis to jest to dosc przytlaczajace szare miasto:-) juz nie moge sie doczekac az sie stad wyprowadze:-D juz jestem tutaj 4 lata-za dlugo!:rofl2:
Tesknie za polskim karjobrazem-za moim miastem, ale polityka w Polsce mnie zdecydowanie odrzuca:baffled:
Pozdrawiam Was mamuski serdecznie i koncze bo wlasnie wylalam kawke:eek:
 
Anek to byla moja 4 cc i ostatnia:tak::-D
No mowil mezus ze szaro w Aberdeen chcial jakies fotki porobic ale najpierw pracowal to nie mial czasu a potem sie rozpadalo:tak:no u nas tez zimno i wieje ale chyba troche cieplej niz u Was:-)
pozdrawiam
 
ooooooooo watek sie nam rozkrecil ... witajcie kobitki ... i stare i nowe panie ...
basiu przepraszam ze dopiero teraz, mam nadzieje ze mi wybaczysz OGROMNE GRATULACJE synka, niech Wam sie zdrowo chowa, bez problemow i wyrosnie na super mezczyzne, ucaluj szkraba od wirtualnej ciotuni
powiedz kochana jak sobie radzisz, czytam ze super wspominasz cc, widzisz nie napisze ze a nie mowilam bo bylo by to po raz kolejny ;-)
magda jak tam twoj wrzesniowy szkrab, normalnie moglybysmy spotkanie wrzesniowek w szkocji zrobic :-D

troche mnie nie bylo ale zamieszanie mielismy bo raz urodziny starszej, dwa chrzest, przyjazd rodzicow, gosci na chrzest potem swieta a do tego mielismy przejsciowe problemy z lapkiem na szczescie jakos im zaradzilismy (mialam wizje utraty filmow i zdjec malej tuz po porodzie, ale by bylo) uuuuu ale sie dzialo ale teraz juz spokojnie, poza tym u nas ok, z gorki i pod, ale nie jest zle, mala rosnie, wyrywa sie do chodzenia, raczkowania niet wiec teraz moj kregoslup niezle dostanie w kosc :) ale tam damy rade ...
buziaczki mam nadzieje czesciej zagladac na bb ;-)
 
reklama
hej dziewczyny
co tam u Was, ja niezle zaszalalam, grill w sobote-bylo tak fajnie ze nawet nie zauwazylam ze juz 1 w nocy:tak: naprawde milo spedzilismy czas
w niedziele powtorka-spotkanie z przyjaciolmi ale juz na grilla bylo za chlodno no i deszcz:wściekła/y: ale i tak bylo sympatycznie:-D
dzisiaj wstalismy dopiero o 1, moj chlopak ma wolne bo bank holiday-i tak sobie siedzimy, niestety pogoda za oknem jeszcze gorsza niz wczoraj-ze nawet spacerek odmowilam
czuje sie dobrze, Adas w brzuszku bryka i nawet ta pogoda mnie nie smuci:-D
mam nadzieje ze u Was tak samo:tak:
 
Do góry