reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

Wczoraj się umówiłam na NIN, ale i tak zanim mi wszystko przyjdzie to z 2 tyg min muszę poczekać... A to będzie już 37 tydz. Toteż w tym tyg sobie podskoczę prywatnie, nic innego nie wymyślę :)
A u mnie chmurzyska się zbierają, słońce z nimi dzielnie walczy i jak na razie nie pada :)
 
reklama
To na Leith walku pada..... kurcze pewnie do was dojdzie :-p
A prywatnie to jak - ginekolog czy GP?

Ide budzic bestyjke.
 
Ginekolog-przynajmniej od razu wszystkie badania potrzebne zrobię, a GP tylko by mnie skierował do ginekologa i płaciłabym i tu i tu. Chyba... ;)
 
;) Jak trafię na jakiegoś dobrego, to dam Ci znać ;) Wykrakałaś i u mnie też już leje :/

Ło matko, chyba jednak GP, bo sama dżina nie znajdę... Przeglądam ten magiczny internet i nic... :(
 
Ostatnia edycja:
Deveinred no cos rzadko ostatnio zagladam bo malo czasu Piotrek nie za bardzo daje mi siedziec przed komp, ale postaram sie byc czesciej co do grupy to bardzo chetnie bym sie wybrala ale ja koncze prace ok 12 wiec odpada szkoda
Magdziarz a sprawdzalas na stronie Bupa tej kliniki tam jest ginekolog ja chcialam sie tam umowic wiec moze ty tez sprobuj z tego co wiem to dobra klinika
 
hmmm wydaje mi sie ze instytucji typu ginekolog to tutaj raczej nie uswiadczysz, niewazne czy z NIN czy prywatnie. no chyba ze jestes ubezpieczona np w BUPA, no ale to juz insza inszosc. Moze sprobuj w Family Planning Clinic Family Planning and Well Woman Services. Ja osobiscie ciaze bardzo zle wspominam, mialam gestoze i ledwo sie poruszalam tak bylam spuchnieta i szans najmniejszych na ginekologa.:no:
 
No, to dziewczyny, żeście mnie pocieszyły... ;) Ale nic to, posprawdzam, posprawdzam... Rzecz w tym, że nie jestem ubezpieczona nigdzie, bo niedawno co przybyłam tu do mojego przyszłego ślubnego, dlatego no nie wiem... Z tego, co się dowiadywałam w przychodni, pierwsza wizyta prywatna kosztuje 80 f, każda nastepna 40f, ale nie wiem, co jest 'zawarte' w tej pierwszej wizycie-czy tylko poinformowanie lekarza, że jestem i spodziewam się dziecka, czy jakieś badania też...
 
reklama
Do góry