reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

reklama

super

Magdziarz w new look mają ładne sukienki, ja kupowałam w zeszłym roku na chrzciny, wszyscy się zachwycali, kremowa ze wzorkiem, długa. Popatrz sobie na ich stronie. Jak znajdę linka to Ci prześlę. Co do ginekologa to nie pomogę, słyszałam że w Glasgow jest jakiś ale nigdy nie byłam, ogólnie to niby kierują do ginekologa jak idziesz i mówisz że masz krwawienie itp. A nie masz karty ubezpieczenia z Pol wiesz tej niebieskiej? Na nią możesz się dostać do lekarza
 
AX PARIS MAXI DRESS WHITE AZTEC FLORAL VINTAGE LONG TOP on eBay (end time 11-Feb-11 17:43:29 GMT)

Magdziarz to ta sukienka, bardzo adnie ukada się na ciele i potem też ją można założyć. Wogle z tej firmy Ax Paris są ładne sukienki. Nie widziałam teraz w new look może już nie mają ale jest też bezpośrednia strona tej firmy i można tam kupić inne wzory.

https://www.axparis.co.uk/Site/Home/


Ja dzisiaj w końcu górę posprzątałam, 4 worki śmieci wyrzuciłam, Maja dała popalić. Cały dzień by chodziła i ma być tak jak ona chce a jak nie to wrzask i nerwy. W dzień też mało pospałam także nic nie zdążyłam zrobić. Teraz na szczęście już leży w łóżeczku
 
:szok: ale zescie naskrobaly:szok::-D hehehehe
ja sie dzisiaj sama mobilizowalam. jak maz nie chce mi do dupki na kopac za lenistwo to sama sobie zrobilam awanture i same sobie przygadalam i kopnelam sie w tylek :tak::shocked2: ogarnelam kuchnie (wyszorowalam konkretnie na blysk)-kuchenka,piecyk.lodowka,szafki,progi,sciany i wsio co tam jeszcze w kuchni mozna szorowac:szok::-D:-D drzwi futryny i progi w calej chacie i nawet kurze zaczelam scierac ale wpadla kolezanka na kawke to skonczylo moja bieganine :tak::-)
ehhh trzeba sobie jakas rutyne znowu wdrozyc bo to tak sie rozleniwilam ostatnio ze jak mam dzien nic nierobienia to po nim kolejny i kolejny....i kolejny...:no: a treraz jak ogarne nalecialosci kurzowe to mam zamiar sie utrzymac w ryzach do konca!:dry:
jesli amelkowna moze miec rutynke i tu nie mam problemow to i ze soba sie pozbieram bo ilez mozna marudzic:-D a co jak bede miec wiecej dzieci?? wtedy bede mogla marzyc o czasie na porzadki i czasie dla siebie:tak: teraz kopniak i do roboty heheheh

na pralke gwarancji juz nie mam. ni ewykupowalismy dodatkowej bo takie sprzety maja wlasnie do siebie to ze max 5 lat podzialaja i sie cosik zawsze porobi:dry:placac przez 5 lat ubezpieczenie moge te sama kaske w skarbonke ladowac (albo na konto na procenty) i tez na pralke uzbieram i nawet na waciki jakies by bylo;-):-) a okazalo sie ze mi szmatke pralka pozarla i ta szmatka zablokowala odplyw wody:szok: ale juz luzik-naprawione:tak::-D
 
Misalula sliczna ta ostatnia sukienka i za jakie pieniadze:-)
Magdziarz ja dzwonilam do bupa i bez problemu chcieli mnie umowic na wizyte z ginekologiem wtedy to byl koszt 50f ale to troche juz bylo wiec moze teraz drozej,ale mozesz sprobowac tez w Family Planning.
 
Isabell, sukienka piękna, ale tylko 2 rozmiary są i do tego 2 za małe na mnie rozmiary ;) ale polukam, polukam, dziękuję b za linki ;)
o, gasiorek pięknie dziękuję, zadzwonię do nich jutro, a nóż/widelec...
 
Hej dziewczyny , ufffffff, przeczytała wszystko - stronki lecą i lecą.........:-) ja już chyba sie uzależniłam od tego forum:-D
magdziarz śluuuub.........na bank będzie romantycznie :-) daj znać kiedy :-) zrobimy jakąś bramę z wózków - hehheee przed Twoim domem.
azorek ale dostałaś powera:tak:daj trochę tej energii , mnie by się przydało !
Ja dzis dostałam pozytywnego kopniaka od misialuli - za normalnie wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelki szacun!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzięki Misialula!!!!!!!
Otrzymałam terapię psychologiczno-praktyczną na moje bolączki hehehhe,:happy2: wydobyłam z siebie siłę do walki i..............wizyta w counsilu ustalona - czyli WALCZYMY O MIESZKANIE!!!!!!!!!!!:tak: i chciałabym być jak najdalej od pana i pani zza ściany.......
 
No azorek pozazdrościć, mi w kuchni też taki porządek by się przydał, ale zawsze mam czas tylko na szybkie ogarnięcie kuchni, ewentulanie na szybko szafki z zewnątrz

Magdziarz wiesz do maja to może będziesz miała inny rozmiar
 
reklama
Hej hej-chyba znajduje coraz wiecej czasu podczas urlopowania,by z Wami popisac;)
Jak zwykle podczas pobytu w domu ciagle jacys goscie i wizyty zalegle u lekarzy - jeszcze czeka mnie ginekolog wlasnie i usg piersi(musze kontrolowac-i zalecam wszystkim kobitkom-to bardzo wazne!!!)
ejdzejka widze,ze faktycznie duzo sie u Ciebie dzieje ostatnio....przygotuj sie na pogaduchy po naszym powrocie na obczyzne:-)
 
Do góry