reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

joasia- oni tu zazwyczaj patrzą w ksiazke o lekach. Przynajmniej u mnie zawsze sprawdzali czy mogę to brać czy nie- zmienić zawsze możesz a potem jeszcze raz jakby co.

Ohhh mamy starszych dzieci. Wszystkie mamy takie same problemy- o nazwie "kręcenie sie za dupka mamy"..:sorry2:
Ogólnie mogę sobie pozwolić na pieczenie czy sprzątanie, wszystko zależny od dnia. Czasami niestety sa większe nerwy bo Barnim za nic w świecie nie będzie siedział sam w pokoju i sie bawił. Wiec cokolwiek jest robione on jest zaraz jako cień.
Staram sie mu wymyślać co może wtedy robić ale wiadomo cos za cos np. dzis piekłam sernik no to dałam mu trochę maki do zabawy, jak sprzątam to on ma osobna ścierkę itd......
Nie nie jest zle ale robi sie meczące bo jak sie bawi to tylko jak ja czy moj G siedzi z nim w pokoju inaczej to nie.

Wizyte mam dzis na 3:30 wiec zobacze co to za GP? (bo dopiero co zmieniłam praktykę)
 
reklama
joasia- oni tu zazwyczaj patrzą w ksiazke o lekach. Przynajmniej u mnie zawsze sprawdzali czy mogę to brać czy nie- zmienić zawsze możesz a potem jeszcze raz jakby co.
No właśnie on patrzył w tę książkę ale,że nie znalazł tam żadnej informacji to stwierdził,że pewnie można i że "wiele kobiet co ma dzieci bierze te tabletki". A po tym jak mi powiedział,że mam je zacząć brać jak dostanę okres to już całkiem zwątpiłam i zapytałam czy jest pewnien,bo mi w szpitalu jeszcze położna mówiła,że jak chce tabl to mam 21 dni po porodzie zacząc brać,to samo mi potem powtórzyła w domu health visitor i mówię,mu ze 2 osoby mi tak powiedziały,a on do mnie,że skoro one mi tak powiedziały to żebym zaczeła zażywać tak jak one powiedziały bo on to sie nie zna za bardzo...więc pierwsza rzeczą jaką zrobiłam było przeczytanie ulotki i dobrze,że przeczytałam :)
 
pewnie dla tego ze facet!! co on moze wiedzieć. Zawsze jak ci pasuje ta praktyka to tylko możesz zmienić GP albo mowic ze nie chcesz miec wizyty z panem X. pewnie tam wiecej pracuje. Ja zawsze chodziłam do rożnych bo to bez znaczenia - prawie kazdy tu taki sam.

Chba cos sie dzieje z mim ciśnieniem..... zaczynam miec paproszki przed oczami i jak poruszam oczkiem to gdzies tam pływają sobie.....kaleka ze mnie.- musze kawe!!!!
 
Ostatnia edycja:
A ja mysle sobie nad prezentem ma 2 latka dla Barnima. Chcialam zrobic mu puzle sama ale nie robia 2-3 czesciowych w sklepach....tylko takie wieksze. A ja chcialam namalowac takie z literkami i wyrazami plus obrazek.- KLAPA:no:
Wiec teraz zostaje mi opcja zrobienia dla niego samemu z kartonu albo jakas ksiazke. Za duo czasu nie mam. Jakies propozycje????
 
Kurcze ja tam już byłam 4 razy i za każdym razem trafiałam na tego samego lekarza. Teraz jeszcze poczekam,bo w przyszłym tyg mam mieć wizytę kontrolną ze sobą i Mała 6 tyg po porodzie i nie chcę teraz zamieszania robić,ale zaraz potem będę się starała zmienić praktykę.Lekarz o którym ja piszę to dr.Ali i on mi powiedział jak byłam pierwszy raz po te tabletki,że muszę się umówić z dr. McKenzie 6 tyg po porodzie więc tym razem zobaczę innego lekarza,dlatego jeszcze się wstrzymam i zobaczę jakie podejście ten drugi lekarz będzie miał.
 
a mnie się kręci w glowie.........az mnie oczy bolą.........bleeeeeeeeee może przejdzie .......Kubi spi wiec siedze przy kompie i nie wiem czego szukam.
Doveinred - może kartoniki z obrazkami naklejonymi z kolorowych gazet z różnymi rzeczami - wszystkie w jednym kolorze i rozmiarze - zabawa polega na tym że potem rozkladacie wszystkie od strony bez obrazka na podlodze i kazdy po kolei wybiera sobie jeden odwracając i mowiąc co przedstawia :) (w jakim jezyku chcecie) mozna to szybko zrobić a obrazki powycinać z gazet wieczorem i ponaklejać. kartoniki muszą być jednej wielkości :) :-) a potem można dorzucić napisy z drugiej strony lub pod obrazkiem jak juz bedzie zbyt proste .....albo zrobic to od razu........moj Kuba ma kartoniki ze zwierzetami i uwielbia je ukladac rozkladac szukac losowac itd i nasladuje odglosy - z tym że my mamy powycinane z kasiązki ktora Kuba zniszczył .......:zawstydzona/y:
 
reklama
Mamy ogolnie puzle z obrazkami , ale jest to ciekawy pomysl..... zawsze tak cos mona zrobić Kubusia Puchatka.
Chyba ze jeszcze mu namaluje na płótnie dużego osiołka albo zrobie cos z alfabetem.......

Emilkaqq- A co ty na spacerku o 13:40? ho ho ho .... widziałam Cie akurat stałam w oknie i widzę jakies małe dziecko strasznie ruchliwe , kiwające sie do przodu i do tylu. No ale pojazd poznałam i potem patrze a to WY
 
Do góry