reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
ja az sie boje teraz bo zarejstrowalam (wkoncu) nas tutaj do przychodni i ide w pon z patrykiem o mleko wlasnie. plus jest taki ze on to mleko pije caly czas- tzn teraz mielismy maly problem z mlekiem z hamilton-u i od wsumie miesiaca pije aptamil. skore to juz ma taka zcharatana podrapana i w plamach ze szkoda mowic.. mam nadzieje ze nie wyjde z przychodni z recepta na oilatum :D

moje dzieciory poszly spac naszczescie :) dawno tak pozno ich nie kladalam..
 
No no no laseczki tak sie rozpisałyście że ja nie daje rady zawsze zaglądam tu wieczorkiem jak mały już śpi i zawsze była jedna strona max dwie i byłam na bieżąco a teraz to ja się połapać nie mogę ale dobrze dobrze piszcie piszcie będzie co robić wieczorami:-)
Więc tak ja wracam do pracy w niedzielę na razie na 16 godzin zobaczymy jak to będzie jak sobie moje chłopaki poradzą:no: nie mają wyjścia w sumie muszą sobie radzić:-)
Co do angielskiego to niestety tak to juz jest że trzeba się wziąć w garść co jest najtrudniejsze a później to juz nawet nawet leci oczywiście jak są dzieci to nieco trudniej bo czasu zbyt wiele nie ma no ale cóż laseczki damy radę:-)
Jutro odpadam z grupy ponieważ mój mąż wychodzi do pracy już o 16 a spał po nocy będzie pewnie do 12 więc jak pójdę na 12 to zobaczę go może godzinkę a może w ogóle nie żebym za nim bardzo tęskniła ale chce też mieć chwilkę dla siebie żeby on posiedział z małym bo ostatnio robi się z niego taka przylepa że do ubikacji wyjść ciężko bo już pełznie za mną i krzyczy mama (kochany:-))
Jeżeli ktoś jest chętny na spacer jutro rano to ja jestem otwarta na propozycje chyba że wszyscy uderzają jutro na grupę
 
No co do lekarzy tutaj to jest z nimi ciężko i jak dobrze nie trafisz to klapa a dobrze trafić to mały cud
Ejdżejka to miałaś szczęście bo a ja o mleko dla małej walczyłam prawie 5 miesięcy i miałam takie przeboje że hej, oczywiście byłam mądrzejsza od lekarki, bo ona to nic nie wiedziała i gadał mi takie głupoty że ręcę opadają a najlepsze jest to, że co chwile sama sobie zaprzeczała, w końcu zmieniłam lekarza i bez problemu przepisał, chociaż u nas to mleko tak nie bardzo pomaga, mała nadal ma chrostki na twarzy, co prawda trochę mniejsze i jakby ostatnio zaczęło się to wygładzać więc albo ci co mi mówili że dopiero po pół roku będzie widać poprawę mieli racje albo lekarz tutaj który mówił że to trądzik nimowlęcy i jak mała skończy rok to powinno zacząć znikać
 
Ewa jeszcze wiele takich okresów Cię czeka, że nie będziesz mogłą nawet do toalety pójść, ja mam tak praktycznie cały czas z momentami kiedy jest trochę lepiej. Tylko że Maja cały czas woła tata, mama tylko kiedy jej naprawdę zle
 
Hej..........fajne stronki - a może macie coś z serialami po szkocku ?:-) troche bym sie szkoliła :)
co do mleka........mój Kuba je Nutramigen od 3 tyg zycia - nietolerancja laktozy i białka mleka krowiego..............krostki też ma na buzi - no ale teraz trudniej sie ich pozbyc bo on dolownie wszystko chce jeść zabiera nam z talerza itd.......no przecież wszedzie gdzies sie znajdzie białko.........no ale mówie ze do 2 roku zycia a potem przechodzi u 90% dzieci wiec mam nadzieję........
Kuba też za mna wszedzie lazi.......wszedzie!!!!!!!!!!!!!!! Uffffffff to sie staje męczące na potęgę........nawet jak ksiazeczki czytamy to musi siedziec na moich kolanach i to sie pcha na mnie tylkiem az mu sie uda siąść :-D ...........ech.......ale my jestesmy całe dnie sami - a tatuś w pracy.............mamy co prawda współlokatorow ale wiecie pewnie jak to wygląda.............marzy mi sie oddzielne mieszkanie ale POCZĄTKI............nic dodac nic ująć .............fajnie że mam WAS :) miłego dnia!!!
 
reklama
Anitha a do której praktyki się zapisałaś? Teraz już wiem,że w tej przychodni jest kilka praktyk lekarskich-ja jestem zapisana do dr.Ali and dr.McKenzie. Miałam taką sytuację,że poszłam do lekarza po tabletki i mówię,że karmię piersią,przepisał mi Microgynon,po powrocie do domu zaczełam czytać ulotkę i się okazało,że jest to tabl dwuskładnikowa i na ulotce jest napisane,że nie powinny byc brane przez kobiety karmiące. Karmiąca matka może brać tylko tabletke jednoskładnikowe tzw minipigółki. Więc poszlam znów do tego lekarza i mówię mu,że mi złe tabletki przepisał. Przeprosił bardzo i przepisał takie jak chcialam- już zdąrzyłam w necie poczytac wczesniej co nieco na ten temat,wiec poszłam do niego z konkretna nazwą. Ta sytuacja skłoniła mnie do tego,że mam zamiar zmienić praktykę lekarską bo jakoś starciłam zaufanie do tego lekarza.
 
Do góry