reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Anitha niekoniecznie, ja pierwszym razem zaczęłam na początku marca bo akurat zwolniło im się miejsce także warto spróbować. Maja chyba ząbkuje bo marudna strasznie
 
reklama
Doveinred a może za bardzo go ubierasz i potem wystarczy mały wiaterek, zimne nóżki i katar gotowy albo ma bakterie. Ja jak będę w Pl to zrobie małej badania, bo kuba też mi tak chorował i okazało się że miał pneunokoka i dopiero jak wyleczyliśmy to mu przeszło
 
mmm... no na podworko to dobrze jest ubierany w domu to roznie. Nie mamy centralnego tylko elektryczne wiec w domku temperatura zimna rano. Jak by mail normalny katarek to spoko ale wiem ze taki gesty- zoltawo zielonkawy co powoduje rowniez zasychanie tego katarku w nosku to powod bakteri. Bylam juz dwa razy tu u GP i gowo mi powiedzial, nie przejol sie tym.

Do PL jedziemy dopiero w sierpniu- troche dlugo...... moze jutro zadzwonie do przychodni i uda mi sie umowic spodkanie i powiem ze chodzi mi o to i to i chce badania?? moze pojda na to....
 
No jutrzejszy dzien chyba dla nikogo dobry nie jest na grupe...my niestety tez odpadamy (pilniejsze sprawy do zalatwienia) a tak chcialam...ale nic straconego,nadrobi sie straty w innych dniach.
 
No z tutejsza sluzba zdrowia trzeba konkretnie-wymagac czego sie chce i najlepiej jeszcze wiedziec wiecej jak oni :) no i szczerze u nas zawsze dziala,ale jak tylko nasciemniam, ze jest bardzo strasznie, albo ze w rodzinie jakas przypadkosc taka i zawsze wywalcze swoje.
 
No niestety tak to juz tu jest ze sluzba zdrowia. Fachowcy sa spoko ( np w Sick Children Hospitak w Edi) ale pierwszy kontakt z GP to nie lada wyzwanie.

Emilia- pionierka :)
 
Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Emilia szacun szacun :-)

dla Barnima - zdrówka!!!!!!!!!!!!!! Gosia - może być to alergia.......no ale pewnie ze najlepiej sprawdzić no i żeby mu nie spływało na oskrzelka.........ech..... - co do oferty mojej - jest otwarta cały czas :)
A ja mam juz dość tej.........wrrrrrrrr - kregosłup migrena - już nie chce byc kobietą - hehehehehhee :wściekła/y:
pozdro i dobrej nocy dla wszystkich mamusiek !!!!!!!!!
aha........angielski w glasgow hehe to cii dopiero wyzwanie :)
 
nasza 1 wizyta u GP ..........wyglądala hm........zero kontaktu - powiedzialam ze potrzebuje mleko dla alergików pokazalam puszkę z polski - i tak uzyskalam recepte na to samo mleko tutaj.........lekarz nawet nie obejrzał kuby i nie pytal o nic.........
taa.........
:crazy:
 
reklama
Anka - dzieki. Raz bylam z Barnimem u GP i mowie ze ma kaszel juz od 2 tygodni a on go w ogole nie osłuchał .... przejdzie a jak nie to przyjść znowu. Oczywiście nie przeszło ale byl inny i posprawdzał go dosc dobrze.

Jutro wpada do mnie moja kol z pracy - pielegniarka to sie jej popytam. W PL pracowala na dziecięcym . Powie mi co i jak.
 
Do góry