reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

hehehe a to Ci masz bystre oko :-D no tak musze chyba mojemu dziecku bujawke do domu sprawic, bo bujaczka z niej straszna :)) A my faktycznie moze nie na spacerku, bo spacerek to byl przy okazji zalatwiania spraw na miescie, ale zapewne to bylysmy my :))
 
reklama
Ahaaaaaaaaaaaa, no to fajnie :-) i super ze mozesz mu sama malować takie piekne rzeczy......Kubus na płótnie.....hm..........już sobie wyobrażam :-) prezent bedzie suuuuupcio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja robie obiad no i telefon juz miałam 2 razy w pralce bo Kuba oczywiscie "przy nodze" heheheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
joasia jak wchodzisz do przychodni to do konca prosto i w prawo. tam nas przyjeli :) narazie nie wiem co to za lekarze , wiem tylko ze dla dzieci jest inny (dr,gosh) a dla mnie inny(dr.kalachan-niewiem jak sie to pisze) i u ciebie jest pewnie tak samo dlatego zawsze trafiasz do tego samego.. lipa troche bo myslalam ze za jednym razem zalatwie dla siebie antykoncepcje i mleko dla patryka a tu dupka dwie rozne wizyty...
 
Anitha a udalo ci sie kiedykolwiek tak cos zalatwic?U nas na jedna osobe przeznaczaja jakies 10 min i jazda nastepny:)
Bylysmy na grupie.Hmmm nasze sa na nia za male.
No i dziewczyny tez nie wzbudzily u nas jakies wiekszej sympati.Jak wychodzilysmy po godzinie to dopytywaly sie o 50 p. za sale:)

Dovein red a moze taka mate do malowania o ktorej kiedys mowila Azorek?
 
Ostatnia edycja:
emilia tak jak cos potrzebowalam to bralam wizyte odrazu na siebie i dziecka, albo np. idac z dominikiem prosilam przy okazji o cos dla patryka :) owszem zdazylo sie tez tak ze lekarz mnie ochrzanil ze tak sie nie robi ze inni tez czekaja itd ale to tylko raz mialam taki przypadek :)
 
anithato ja poproszę o opinie jak już będziesz po wizycie.Mnie health visitor powiedziała,żebym się umówiła na kontrolę swoją na ten sam dzień co z dzieckiem żebym drugi raz iść nie musiała,ale mi powiedziała,że jak będę dzwonić i się umawiać to mam zaznaczyć,ze chcemy być obie w tym samym czasie.
 
reklama
Z tego co ja pamiętam to musiałam się umawiać osobno dla siebie i dla Piotrusia tą wizytę kontrolną niestety tak tu już jest ale lepiej bybyło jakby się udało załatwić dwie rzeczy za jednym razem trudno niech już im będzie
Ja dzisiaj nawet placek upiekłam z Piotrkiem ale musiałam go zabawiać i pokazywać co mam w misce pod koniec już mu się cierpliwość kończyła i musiałam go wyciągnąć z krzesełka ale nawet nam poszło pierwszy raz bo tak to zawsze czekam jak mój G będzie w domu żeby się nim zają jak mam coś zrobić.
Co do tych tabletek to słów szkoda
Doveinred ma wielki talent i jak kiedyś byściebyły u niej to zobaczycie cudowne obrazy które maluje no i ten jej awatar to też zdaje się jej dzieło więc ma więcej opcji na prezenty z duszą
 
Do góry