reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

rany alescie sie babki rozpisaly hehehehe podalam linka na emito do naszego forum i pewno dolaczy wiecej nowych mamus:D nie moglam sie opanowac hihi
o porodach piszecie...ja tam nie marudze moj byl na wesolo hahaha i polozna byla ze mna w pokoju caly czas wyszla na doslownie 10 min na fajke:D ale uprzedzila ze wychodzi i co chwile ktos mi wlazil i mnie budzil :O tak,tak udalo mi sie zasnac na chwile po epiduralu :D
Moze uda mi sie jeszcze bez znieczulenia i na stojaco .... hi hih hi:-D:-D:-D
kolezanka moja na stojaco rodzila:D chciala w basenie ale woda jej za ciepla byla i jakos jej nie tak tam bylo to wylazla i polozna ledwo co zdazyla zlapac mlodego:D ja ci zycze jak najmniej bolesnie wkazdym razie i zeby bylo jak sobie wymyslisz. przy drugim dzieciu juz powinno byc latwiej co?? jak myslicie?

ja uciekma juz tez ..dopije lampke winka i zmykam spac.

Emilia a ty o tej godzinie ciasto bedziesz piec?? heheheheh jak masz za duzo energii to sie podziel kochana bo mi cos ostatnio bateryjki szwankuja :O
 
reklama
azorek roznie to bywa z porodem, moja kolezanka lepiej wspomina pierwszy porod ze szybciej itd.. a ja np. drugi :) doszlam do siebie doslownie juz po urodzeniu, nic mnie nie bolalo, zszyly mnie rewelacyjnie itd... co do szycia to powiem jeszcze ze do dzis boli mnie czasami w kroku miejsce gdzie bylam szyta przy pierwszym porodzie.

ja zaczynam myslec o szkole :D teraz jak nie pracuje to dobrze by bylo gdzies uczyc sie jezyka , tymbardziej ze moj nie jest rewelacyjny :p
tylko nie zabardzo wiem jak sie do tego zabrac, szukalam wczoraj w necie ale jak juz pisalam moj ang nie jest rewelacyjny i mialam lekki klopot z czytaniem stronek :)
 
kasiarka dzieki za linka. lozeczko droge jak smok po normalnej cenie....
Damy sobie rade, najpierw dzidzia bedzie w koszyczku a potem Barnim na kanape ..
Zreszta nie mamy miejsca jednak by wlozyc nastepne lozeczko.
 
Ostatnia edycja:
Asia tez dlugo spala w koszyku, ale ona byla mala:)
Dziewczyny dostalam maila z potwierdzeniem-grupa jutro jest-zapraszaja.
Poznalam dzis, Magde, ona wie gdzie to jest.Umowilam sie z nia w parku za stadionem Hibsow,przy hustawkach, o 11.20.Kot sie pisze???Moge zgarnac po drodze na Easter rd.
 
Ale się rozpisałyście
Ja mój pierwszy poród wspominam lepiej
Anitha wejdz sobie na stronę metropolitan college najbliżej ciebie i poszukaj kursów ESOL, pózniej mas zanniesland i cardonald. Ja też bym poszła na jakiś konkretny kurs ale niestety czasu brak więc szukam czegoś internetowego
 
hej dziewczyny, my jutro odpadamy z Kubą (jak dzisiaj zreszta tez :( ) .........szkoda szkoda ale w następnym tygodniu ganiamy ......
doveinred mam nowe łózeczko turystyczne nawet nie rozpakowane - jak chcesz moge ci pozyczyc na ile chcesz bo Kuba spi w innym :) (bo nie doczytałam o co chodzi z lózeczkiem )
ja dzis zdycham i jutro pewnie tez bede - bleeeeeeeeeeee no ale..........co zrobić........
anitha miło Cie poznać - zabierz mnie ze sobą jak znajdziesz jakąś fajną szkołę na angielski :)))))))))
 
ejdzejka bardzo chetnie tymbardziej ze zawsze bylo by nam razniej ale ja mieszkam w glasgow niestety :( a szkoda...

isabel dzieki zaraz bede szukac dalej :) z tego co wczoraj znalazlam to i tak teraz juz bym sie nie zalapala , dopiero chyba od wrzesnia? no ale rozejrzec sie moge :)

kurcze pati padl mi o 17 na drzemke ktora trwala 2 godz!!! o 19 budzilam go na sile a teraz zastanawiam sie o ktorej pojdzie mi spac...
 
reklama
Bylam dzis na usg. Wszystko dobrze. Maly ulozyl sie juz w pozycji wyjsciowej :cool:( glowka w dol). Lozysko podeszlo troszke do gory wiec nie ma zagrozenia podczas porodu. Dopytalam sie jeszcze czy nie zmienilo zdania i czy to nadal chlopak i pan potwierdzil ( widzialne byly duze jajeczka :szok:) . Co do szyjki macicy to jest calkowicie zamknieta- czyli tez sie narazie uspokoilam.


A dzisiejszy dzien jakis beznadziejny. Zero humoru.... mialam dola.... BArnim ma katar ( taki gensty i czasami zolty) wiec i on dawal mi w kosc i byl straszne marudny.
Na grupe nie pojechalismy i na jutrzejsza tez nie pojedziemy - zostaniemy i leczymy katarek.
Ciekawa jestem czemu on ma katar co 3 tyg. zawsze taki przeziebieniowy. Ubierany cieplo i w ogole - nie wiem....


Anka- dzieki za propozycje. Jak bedziemy jednak potrzebowac to sie zglosze :)
 
Do góry