reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

no ja trafilam na taki shift :) mlode znudzone i nic sie im nie chcialo.... Jak jeszcze uda mi sie normalnie rodzic to bede dzwonic i nie bede miala wyzotow sumienia ze musza przychodzic. Czasami jak cicho siedzisz to cie omijaja .....
Ach zobaczymy co przyniesie ten porod :)
 
reklama
Ja trzymam kciuki aby bylo dobrze i napewno tak bedzie - trzeba w to wierzyc:) Ja na zla nie trafilam,ale i tak myslalm ze inaczej to wyglada - tak to jest chyba przy pierwszych porodach-teraz juz bogatsza w doswiadczenie jestes wiec pikaj im tam dzwonkiem caly czas jak czegos bedziesz potrezbowac hehe
 
dziewczyny dzięki za poradki :))))) i info.............bede sie starać, nie mam tv ale w necie jestem na etapie bajek ;) po angielsku........
no cóż..............POCZĄTEK we wszystkim - tak ogólnie........
Goniaaaaaaaaaaaaaaaaa po co Ci te filmy o porodzie............dla mnie te filmy gazety ksiazki to wszystko jest jakies nierealne - ale moze to ja tylko tak mam po swoim porodzie.....uffffffffff................
 
bede bede- jak moi rezydenci w pracy :) :cool2:
No ale najwazniejsze ze data jest wrazie czego i wiem ze dłużej niz 2 marca nie bedzie.

Anka - no ja tez ale tak jestem ciekawa jak to inne kobitki rodza. Ogolnie lubie takie rzeczy ogladac moja medyczna ciekawosc.
 
Ejdzejka to prawda z tym angielskim tak jak dziewczyny pisaly-najgorsze jest sie przelamac na samym poczatki i sie nie wtydzic i nie bac ze sie popelnia jakis blad lub jakiegos slowka zapomni - bedzie ok :-) PS: ale tu dzisiaj szaszor sie zrobil na forum - jak na chwile odejdzie sie od kompa to pozniej trzeba czytac przez 20 min co tu zescie naskrobaly w miedzyczasie:)
 
reklama
:-) hehehhe...........i tyle stronek.
MACIE RACJĘ!!!!!!!!!!i dzięki za wsparcie - może mi sie uda - no z takimi dzielnymi babeczkami jak WY to musi!!!!!!!!!!!!!!! bardzo chce!!!!!!!!!!!
Gosia - tak tak medyczna ciekawość - czaje......ale dobrze ze cesarka,uf. Bedzie dobrze !!!!

Oki - spadam..........do jutra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chociaz powiem ze to wciągające - heehheheheeeeeeeeee..........
miłej nocki dla wszystkich!!!
 
Do góry