reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

witam i ja:-) ja wczoraj zakupilam przebranie dla malej ale cos nie chciala sie w nie przebrac.. dopiero jak zobaczyla dzieciaki przychodzace do nas wskoczyla w stroj malej diablicy. Wzielam wiadereczko i przeszlysmy po sasiadach:-) mala byla taka zadowolona sama pukala do drzwi i mowila "hey happy haveen bye" usmialam sie po pachy. Na koncu nie chciala isc do domu wiec poszlam z nia do bloku obok. Mala nazbierala mnostwo slodyczy:-) do tej pory to przezywa:tak:
Nocka u mnie tez nie byla rewelacyjna.. mala zlapala maly katar. Przebudzila sie okolo 4 rano wiec wzielam ja do siebie.. Od 6 rano jestesmy na nogach.. Po tym przestawieniu czasu cos Niki nie umie sie odnalezc.. a tak ladnie juz spala.. moze jeszcze jej sie to nie dlugo zmieni..
Justysia moze sprobuj wystawic te pieluchy na emito albo podobnym portalu... a noz widelec ktos sie znajdzie i je kupi:tak:
 
reklama
my nie bylismy nigdzie wczoraj , u nas zreszta prawie nikt nie chodzil, bynajmniej nie w przebraniu.. kilku nastolatkow chodzilo ale ubrani normalnie:confused: nawet jak wyszlam wieczorem do sklepu to tez nikogo nie widzialam, moze tez przez pogode bo u nas padalo.

widze ze ta noc byla chyba dla kazdej jakas nieprzyjemna.. moi tez sie budzili co chwile jak oszaleli, do tego dominik gadal przez sen i sie budzil. wstalismy wkoncu 6.10 wczesniej niz moj budzil do pracy :wściekła/y:
 
U nas chodzily dzieciaki ale jakiegos szalu nie bylo co mi akurat odpowiadalo. Kolejny dzien pracy zaliczony, chociaz coraz bardziej mam dosc i juz nie moge sie doczekac wakacji
Joasia mi sie juz tak kilka razy zdarzylo ze soczewka sie zawinela albo przykleila do oka.

Dziewczyny rece mi opadaja. Dopiero co wyslalam tesciowi ponad £1000 a mi moj J dzisiaj dzwoni ze on potrzebuje kolejne £2000-£3000. A co ja na kasie spie? Przeciez to on ma firme przez 20 lat a nie ja.
 
Ostatnia edycja:
Co tu taka cisza jak makiem zasiał? Gdzie jesteście?
Ja dziś miałam usg-dzidzia tylko jedna-ufff kamień z serca oraz z nerek ;-)
Wszystko w porządku,troszkę się ruszała,serduszko bije i jak na razie wsio ok. Kolejny scan na początku stycznia,ale w grudniu w PL będziemy to pewnie i tam zrobię,może tez uda się wtedy wypatrzyć co tam między nogami u maluszka się kryje :)
 
No pusto tutaj strasznie.
Joasia to dobrze ze twoje obawy sie rozwialy.
Ja nie najlepiej sie dzisiaj czuje, dobrze ze prace na ten tydz juz skonczylam
 
Faktycznie cisza straszna dzisiaj tutaj.. Mala juz spi a ja siedze wykonczona przy lampce martini.. zaraz uciekam sie kapac i spac bo mala cos ostatnio nie daje pospac.. codziennie o 6.30 na nogach jestem... alez dzisiaj odwalilam szopke.. maz poszedl sie polozyc jeszcze przed praca (zaczynal o 19) poprosil zebym go obudzila wiez sie zgodzilam... niewiem dlaczego ale sobie ubzduralam ze zaczyna o 20:confused: (jakas przydzumiona chodzilam)... on wstal pyta sie ktora godzina a ja na to 18.50.. ale byl zly.. a mi chcialo sie smiac z tego jak biegal po domu:tak:
Joasia ciekawe czy bedzie chlopczyk czy dziewczynka:tak:
Isabell ale ci dobrze.. ja jutro i w piatek ide do pracy i na sama mysl mi sie nie chce...
dziewczyny szukam jakis firanek do livingu ale niewiem co wybrac.. mam strasznie duze okno... wiec myslalam o samym lambrekinie.. podpowiedzcie prosze z gdzie zamawiacie jakies firanki???
 
Czesc ;-)

Masakra ja sie czuje taka polamana, maly spal z nami od 2 w nocy... ostatnio cos z nami sypia, bo jak sie obudzi to juz nie zasnie.... I rzuca sie po calym lozku i jeczy przez sen, nie wiem moze zabki kolejne ida?

Joasia super, ze po usg i ze jedna dzidzia ;-) A to balas sie o blizniaki, bo sa u Was w rodzinie juz? Czy tak poprostu? ;-)
 
elffetus tak po prostu :) Zaczęło się od głupich snów,raz trojaczki,raz bliźniaki a wiadomo,ze w ciąży te sny są takie bardziej wyraziste,realistyczne no i lekko schiza i niepokój mnie dopadły ;-)
Współczuję nocki.
 
reklama
doty ja firanki na ebayu zamawialam :) wszystko przyslo na wymiar jak chcialam tylko u nas okna sa tak troche nie wymiarowe ja chcialam firanki w livingu do ziemi wiec musialam skrocic o 3 cm :-) bo takich wymiarow jak ja tutaj mam to nigdzie nie ma na dlugosc;-):-)
witam i ja. mloda od paru dni budzi mi sie w nocy przylazi do mnie i wola o meko ale zawsze ma pieluche meeega przesikana:szok: raz wstala o 3.30 rano na druga noc o 4.15 kolejna noc i wstala mi o 2:szok: dzis ma lekka temp troche rozpalona chodzi i cos mam dziwne przeczucie ze ma cos z pecherzem:baffled: dzwonilam po wizyte u gp i jak to w mojej przychodni pierwszy wolny termin sroda!!!!!!!!!!!!! qrwa mac a w srode ja mam szkole a mloda przedszkole wiec umowilam ja na czw rano:zawstydzona/y::-(jak by cos sie zmienilo na gorsze to na biegu jutro na emergency wizyte zadzwonie i przyjma nas szybciej:tak:
zaczelam kolejne podejscie do rzucenia fajek:-D:-D:-Dprzyszly mi wczoraj tabletki wiec trzymajcie kciukasy za powodzenie kuracji bo ja juz mam dosc palenia a sama z siebie nie mam tyle woli zeby ot tak sobie rzucic bez wspomagaczy:zawstydzona/y: max 5 dni i powiinam byc juz bez dymka :tak:tzn musze w 6 dzien juz wogole nie palic zeby kuracja miala sens:tak:nastawilam sie na zasadzie takiej ze kasa potrzebna mloda patrzy jak rodzice pala i sie uczy a dwa nie chce fiknac na raka i nie moc widziec amelkowny calego zycia :tak:to ostatnie chyba najbardziej mnie motywuje bo raka boje sie najbardziej. przygotowalam sie teraz do rzucania wlasnie w ten sposob ze specjalnie siedzialam na necie czytalam historie ludzi jak sie meczyli i dociera do mnie baaardzo taki argument wiec &&&& zacisniete zeby tez i jedziemy z koksem :-D
 
Do góry