reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

isabel wspolczuje ci , dziwne to bylo wlasnie ze od kilku dni boli cie glowa a tu prosze teraz ucho:baffled: musialo cie niezle przewiac albo to moze skutki marzniecia u meza?? kuruj sie i wracaj szybko do zdrowia :-)

ja dzis troche posprzatalam ale nie za wiele bo zaczeli mi sie platac pod nogami i doszlam do wniosku ze jak mam tak sprzatac to wole sobie odpuscic.. najwazniejsze ze lazienke udalo mi sie wysprzatac :tak:
 
reklama
O jak dobrze, że już wieczór. Nie wiem co się dzieje z moimi chłopakami. Ostatnio są tacy nie znośni, że masakra :szok:. A najgorsze jest to, że Aleks dotąd raczej spokojny i mniej zadziorny zaczął naśladować Krystiana i robi się bardzo nie dobry. Bo Krychu to od zawsze był charakterny:crazy:
Anitha mój Aleks też nie chciał najpierw założyć swojego przebrania ale w końcu go przekonałam i świetnie się bawili.
IzabellL współczuję. Kuruj się obyś szybko poczuła się lepiej.
 
Hej ;-) A mi dzisiaj kuchnie zalalo... zlew sie zatkal, pozniej bylo juz ok no to wlaczylam pranie i wywalilo mi wode ze zlewu... Cala kuchnia plywala yh. Ale chlop posprzatal, zlew naprawil i jest spoko. Poza tym to dzisiaj stuknelo mi 22 lata ;-) Ale bez rewelacji, zadnej imprezy, nawet ciasta nie upieklam, wczoraj mi sie nie chcialo, a dzisiaj to przez ta kuchnie nawet obiad opozniony byl. Ale za tydzien obiecalam, ze cos upieke :-D

Yas dzieki za ta stronke.


Bzyczek ja tez chetnie ich wezme :-)

Joasia daj znac jak bedziesz po scanie :-) Oj dziewczyny tak tylko strasza ;-);-) Ja obstawiam, ze bedzie jednak jeden dzidzius ;-) No moze 2 :rofl2:
:rofl2::rofl2::rofl2:

Anitha mam nadzieje, ze synek wlozy ten stroj jutro :-)
 
stroj juz przymierzalismy wiec jestem spokojniejsza :-)

elffetus wszystkiego najlepszego ;-) a co do kuchni to dobrze ze ktos przyszedl i ci to zrobil tymbardziej ze byla dzis niedziela...

bzyczek wiem co czujesz bo ja mam to na codzien.. jak sa osobno to kazdy z nich grzeczny potrafi sie zajac soba i wogule a jak sa razem to koszmar.. a najgorsze jest to samo co u ciebie - patryk wszystko nasladuje co robi dominik i czasami nie mam juz sil.. krzyki wrzaski wlazenie na parapet.. jak przychodzi wieczor to oddzycham z ulga :-D:szok:
 
Elffetus wszystkiego najlepszego
Ja dzisiaj nadrobilam zaleglosci w serialach. Az wyrzuty sumienia mam ze tak przelezalam ponad pol dnia. Dopiero o 17 dzieciom porzadny obiad zrobilam. Ale kurde nie dalam rady. Mam nadzieje ze jutro jakos dam rade w pracy
 
Mala juz spi wiec mozna troche odpoczac.. Mialam dzisiaj takiego lenia ze nic nie zrobilam. Jutro ide zapisac mala do przedszkola. Moja hv juz tam dzwonila i sa miejsca wiec mam nadzieje ze nie dlugo sie dostanie. Ellfetus wszystkiego najlepszego.
Isabell kuruj sie. wspolczuje bo zapalenie ucha strasznie boli.
Anitha mam nadzieje ze mlody zalozy kostium.
 
Ostatnia edycja:
Elffetus wszystkiego najlepszego!
Ja też miałam wczoraj mega lenia,znów nic w domu poza obiadem i odkurzaniem nie zrobiłam :(
Dziś i jutro do pracy wiec znów porządki muszą do środy poczekać. Pocieszam się,ze mam już samą końcówkę pierwszego trymestru i mam nadzieje,że wkrótce odzyskam trochę energii bo do tego pory od kilku tyg było naprawdę źle-zero sił i nieustające zmęczenie i leń. A chatę mam przez to tak zapuszczoną,że szok.
 
Dzien dobry :-)

Dziekuje za zyczenia.

Dzieciaki dzisiaj poprzebierane? ;-) Moj maluszek za kosciotrupa przebrany :rofl2: On tak fajnie w czarnym kolorze wyglada, nawet maz potwierdzil :tak: Zastanawiam sie czy isc z malym na grupy dzisiaj..... ? Ale takiego mam lenia, najchetneij to bym spala..... :tak:
 
reklama
Witam się i ja z leniem w ręku:-D Wyspałam się dziś chyba za wszystkie czasy bo wczoraj padłam już przed 21.30 a wstałam dziś z chłopakami o 7.30. Jednak też mi się nic nie chce. Też dziś idę do pracy i w środę pewnie będę miała kupe sprzątania. W końcu zostawiam trzech chłopów w domu:crazy:. A najgorsze jest to, że mam dziwny ból w barku ktory promieniuje do karku i albo mnie przewiało albo mi coś tam przeskoczyło no tak mnie boli, że masakra. Nie mogę odwrócić głowy do tyłu ani wysoko podnieść rąk, więc w pracy będę miała przekichane.:-(
Anitha mam nadzieję, że to im przejdzie bo jak nie to ja zwariuje. :rofl2:
 
Do góry