reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Bzyczek to teraz przyjdz do mnie w kuchni wszystko pomyc:-D:-D:-D

I do mnie też zapraszam!! :-D
Mnie też czekają w najbliższym czasie porządki w szafkach kuchennych bo już masakra jest. Wczoraj ogarnęłam salon,dziś mam w planach zrobić porządek z ciuchami Małej. Dostałam jakiś miesiąc temu wielki worek ciuchów od koleżanki-wszystko w rozmiarze 12-18 i 18-24 no i jak go przytargałam do domu tak stoi ale już muszę powoli zacząć to ogarniać i zrobić Nataszy porządek z ciuszkami. Przygotować te zimowe,pochować te z których wyrasta,wiec plan na weekend jest a czy się uda zrealizować to się okaże,bo ostatnio u mnie to na planach się dużo kończy. Ogólnie to bardzo mi ta koleżanka pomogła bo chyba przez rok nie będę musiała kupować ciuchów dla Nati bo tego jest naprawdę bardzo dużo. No i Nati z grudnia a jej córka ze stycznia więc nawet porami roku będą ciuchy pasować.

azorek fajny ten płaszczyk,daj znać czy dobry jak już przyjdzie. Ja to kiedyś kupiłam coś przez neta z serii japanese style i były za krótkie rękawy i teraz się boję tych rzeczy a są naprawde fajne niektóre.
bzyczek fajne sny:-) Mnie się ostatnio kolejny raz śniło,ze moja ciążą mnoga jest. Raz we śnie były trojaczki,ostatnio już lepiej bo tylko bliźniaki. Już liczę dni do środy-wtedy pierwszy scan i mam nadzieje,że zobaczę tam tylko jedno dzieciątko i troszkę się uspokoję :-)
anitha super,ze chłopkai dali Ci pospać. Moja też od jakiś 2 tyg zaczeła sie budzić po 8 (dawniej wstawała po 7 ) Ja nie narzekam,mam nadzieje,że Jej tak na dłuzej zostanie :-)
justysia moc uścisków i buziaków dla Emilki z okazji urodzin!
 
reklama
Azorek[/B] a kiedy a Ci ten plaszczyk przyjsc?
za jakies 10-14 dni wlasnie wiec i sie nie bedzie oplacalo go odsylac jesli nie bedzie pasowal.szybciej wyjdzie go odsprzedac nawet za te 30Ł i kupic cos innego:tak::-)
co do butow to poprostu nic mi sie tu nie podoba:szok: a jak juz sie zdecydowalam ze od biedy zaloze to sie okazuje ze nie moge wcisnac na noge, w lydkach ciasne albo zamek pije w lydke:angry::baffled:albo ja taka koslawa jestem albo buty do kitu robione :baffled:
 
Hej :-)

Dzieki z aodpowiedzi co do aktu urodzenia :-)

Joasia mi w polsce powiedzieli, ze jakby ta kopia aktu urodzenia, ktora chcielismy dac byla podpisana przez notariusza to by nie brali oryginalu. Moze zapytaj sie tam gdzie robilas akt czy oni nie moga jakos tego podpisac (kopii).

Yas ja robilam akt urodzenia malemu na ferry road to nie wiem czy mi wydadza w innym urzedzie chociaz moze sie myle?

Justysia wszystkiego najlepszego dla coreczki w dniu 2gich urodzin!!! :-)
 
elffetus wydaje mi sie ze pod adresem co ci podalam dostaniesz kopie - ja slub mialam na ferry road a dziecko jeszcze gdzie indziej rejestrowalam a po kopie obydwu dokumentow tam wlasnie chodzilam. zawsze mozesz zadzwonic i zapytac albo jak bedziesz na princes st to wstap i zapytaj. nie jestem pewna ale chyba byla tez obcja ze online mozna zamowic.

http://www.gro-scotland.gov.uk/famrec/bdm.html tu znajdziesz info co i jak
 
Ostatnia edycja:
Co za dzien, ta pogoda a co za tym idzie moj bol glowy mnie wykoncza, pol dnia sie dzisiaj meczylam. Zrobilam wielkie prasowanie, musialam wyszorowac dywan bo Maja kupke zrobila na polowie dywanu. Teraz to go juz napewno musze wymienic.
 
Ale mam leniwy dzień. No masakra. Nic dziś nie zrobiłam:no:. Ok południa wpadła koleżanka a ja jeszcze w piżamie:szok:. Zaproponowali pizze po południu więc obiadu dziś nie gotowałam. Najadłam się tak, że do teraz boli mnie brzuch. A moje dzieci padły o 18.30. Też chyba za dużo zjedli:rofl2:.
IzabellL i Joasia dobra dziewczyny sprzątam u Was a potem wy bierzecie moich chłopaków na cały dzień:-D założę się, że jednak wolałybyście sprzątać:-D:-D:-D
Justysia wszystkiego najlepszego dla Emilki :-)
 
reklama
Do góry