reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

elffetus to jest adres gdzie mozna dostac kopie aktu urodzenia w edynburgu. mialam taki sam problem bo w polsce zabrali mi pelny akt urodzenia a do tego trzebabylo zaplacic za tlumaczenia.moim zdaniem bez sensu bo ten tlumaczony powinnien im wystarczyc.
kopia kosztowala 20 funtow jesli chcesz od reki a jak chcesz zeby ci poczta wyslali to mniej sie placi ale nie pamietam ile bo ja bralam od reki.

National Records of Scotland
New Register House
3 West Register Street
Edinburgh
EH1 3YT
tel 131 334 0380
 
reklama
Witam sie i ja
Niby pogoda ok a ja juz 2 dzien mam bol glowy. Zaliczylam dzisiaj zakupy i posprzatalam gore jeszcze jutro na nowo podlogi umyje. Czy mi sie wydaje czy znowu wszystko podrozalo?
Azorek fajny ten plaszczyk
Anitha no widzisz jednak nie dawaj bananow bo to tylko dziecku szkodzi
Nam w Polsce tez nie oddaali orginalu aktu urodzenia
Kolezanka przyslala mi dzisiaj ksiazki wiec bede miec co czytac tylko ostatnio jakos czasu na nic nie mam.
 
Hej ale mi ostatnie 2 dni zleciały. Fajnie bo lubię mieć towarzystwo:-) Moje dzieci miały dziś w przedszkolu hallowen party. Kupiliśmy im przebranie. Aleksio był mumią a Krystian wampirem... Bez zęba:-D Tak śmiesznie wyglądał, że mieliśmy niezły ubaw z mężem.
Martika my nie dostaliśmy jeszcze wezwania na szczepienie. I szczerze to sama nie wiem co tu zrobić. :no:
Elffetus mnie też zabrali te akty urodzenia w PL i tak jak pisała Yas choć miałam przetłumaczone i to one powinny wystarczyć to niestety. Z wyrobieniem kolejnych tutaj nie ma żadnego problemu. Idziesz tylko do tego urzędu w którym rejestrowałaś dziecko i prosisz o odpis. My za 1 zapłaciliśmy 17Ł i dostaliśmy go od ręki.
Anitha przykro mi, że Twój synuś znów się męczy. Jedyny plus taki, że w końcu wiesz od czego.
Azorek ja w zeszłoroczną zimę kupiłam buty co prawda nie krzyk mody i elegancji ale w przypadku takiego śniegu i mrozu, w GO. Takie górskie. I bardzo jestem zadowolona. Są ciepłe, nie przemakają nie ma mowy o ślizganiu się a to ważne jak idziesz z dzieckiem. A w tym roku kupię sobie za 20 Ł jakieś kozaczki tylko tak jak bym potrzebowała gdzieś wyjść i się ładnie ubrać;-)
 
hej dziewczyny
sprzątam i sprzątam i jeszcze nie koniec ale już dużo nie zostało jutro umyje lodówkę i na przyszły tydzień zostawiłam sobie łazienki a reszta ogarnięta porządnie razem z drzwiami oknami futrynami itp. jestem z siebie zadowolona

emilka jutro ma urodzinki już dwa lata minęło nie wiadomo kiedy a i chodzi już bez pieluchy chyba że wychodzimy gdzieś na dłużej to jeszcze nakładamy no i na noc a ja mam taki zapas pieluch że nie wiem co z nimi będę robić może chce ktoś odkupić?

dziś i jutro do pracy nie chce mi się że szok pozdrawiam
bzyczek dziękujemy za życzenia
 
Justysia podziwiam bo mi sie jakos nie chcialo szorowac drzwi i futryn a o szafkach w kuchni nie wspomne. Przydaloby sie ale nie mam kiedy. A za te pieluchy to ile chcesz i jaki rozmiar?
Mjaka jeszcze smiga w pieluchach chociaz w domu chodzi bez i chyba tylko raz sie posikala.
Wlasnie wybieram firanki do salonu i nie wiem jaki kolor bo chce salon przemalowac ale pomyslu mi brakuje na kolor. Chcialabym jakis cieply ale nie wiem jaki
 
justysia gratki dla corci ;-) pieluchy sobie zostaw bo nie masz pewnosci kiedy przestanie sie moczyc w nocy.. mi np. patryk budzi sie kazdej nocy i chodzimy siku a dominika jak nie wezme sila przez sen to sam sie nie przebudzi i sie moczy a ma prawie 4 lata.. wiec ile bys tych pieluch nie miala to jest duze prawdopodobienstwo ze je wykorzystasz :tak:

isabel wszystko drozeje , szkoda tylko ze podwyzki sa takie marne...

bzyczek fajne stroje wybraliscie :tak: dominik ma hallowen w poniedzialek wlasnie musimy jechac mu cos kupic, mezowi podoba sie jakis zolw ninja ale nie wydaje mi sie zeby bylo to wygodne..

co do patryka to udalo mu sie zrobic kupke przed 16 wiec wieczor nie byl taki zly.. a teraz juz smacznie spia a ja mam czas dla siebie:-D
 
Dzień dobry:-) My już na nogach. Chłopaki właśnie wcinają śniadanie :-):-) A ja próbuję się dobudzić przy kubku kawy;-) Dziwną noc dziś miałam bo całą noc śniły mi się banany...:confused: Najpierw jeden sen przebudziłam się poszłam do wc pomyślałam jaki głupi sen. Znów zasnęłam i znów banany:szok: Wczoraj pomyłam lodówkę i szfki w kuchni. Dwa dni wcześniej ogarnęłam gorę i dół dziś znów tylko kurze i mam spokój.
 
reklama
dziendobry :-)

justysia wszystkiego najlepszego dla corci z okazji 2 urodzinek ;-)

ja dzis pospalam az do 7.50:szok: wczoraj zastanawialam sie co to bedzie po zmianie czasu ze patryk wstaje mi ok 6 wiec teraz by wstawal ok 5 rano a tu prosze taka niespodzianka :-D uwierzyc nie moglam jak spojrzalam na zegarek :rofl2:


bzyczek fajne musialy byc te sny hahaha:-D ale powiem ci ze mi sie ostatnio tez czesto snia jakies glupoty ktore wybudzaja mnie czesciej niz dzieci :wściekła/y:
 
Do góry