reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Ja dol dzisiaj posprzatalam, co prawda nie jakos ekstra bo szafek ani drzwi nie czyscilam, nie chce mi sie. Jeszcze gore musze jutro posprzatac a potem mam gore prasowania. Mala pospala mi dzisiaj 5 min w aucie i pewnie by jeszcze spala gdybym sie z nia polozyla.
 
reklama
przerazona ja placilam przy dominiku 8 f a przy patryku 2 lata pozniej 8.50 f wiec nie powinno byc wiecej jak 10 f no chyba ze zarzyczysz sobie np. 3 pelne akty urodzenia;-)

moje dziaciaki spia , a ja ide sprzatac szafe bo przy nich nie da sie nic zrobic, a papiery musze powyciagac i posegregowac... alez mam lenia juz na sama mysl o tym :-D

no i sie nasprzatalam... jak tylko zaczelam to obudzil mi sie patryk :/ caly czas mowi ze go brzuszek boli ale twardy nie jest.. posiedzielismy chwile i poszedl spac znowu, wiec i ja ide bo kto wie kiedy znow sie zbudzi :)
 
Ostatnia edycja:
witam z kawusia:-) amelkowna wrocila do swojej rutynki i wstaje przed 8 wiec lepiej dla mnie:tak: woel tak rano dzien zaczac o tej 8 niz rozleniwic sie jak ostatnio ze wstawalam o 10 razem z mloda ;-):-)
amelkowna ma jeszcze przytkany nosek i kaszle mam tego dosc bo to juz 3 tyg bedzie jak jest chora z czego 7 dni silny antybiotyl byl:dry: a mnie wieczorem dorwal straszny bol w podbrzuszu wiec znowu mam torbiel:zawstydzona/y::-:)-( nawet do gp ni eide bo na skan znowu za 3 mce mnie umowia to mam to w doopie juz bo znowu po tych 3 mcach czekania sam sie wchlonie:sorry2::dry: jak by cos sie dzialo to do szpitala pojade bezposrednio i mam to gdzies:dry:
 
ja juz po kawusi :happy2: patryka od wczoraj boli brzuszek cala noc sie budzil wiec troszke sie nie wyspalam. ostatnio juz tak ladnie robil kupki co 2 dni i co... zachcialo nam sie bananow:wściekła/y: patryk zjadl wczoraj pol banana ale widac tyle wystarczylo i teraz nie moze sie zalatwic. teraz wiem ze wszystkie jego problemy byly przez banany i juz mu nie dam za cholere.. od rana nic tylko na rece i nic nie moge nawet zrobic. a bylo juz tak fajnie..

pogoda dzis calkiem ladna wiec moze skoczymy do parku o ile uda mi sie z patrykiem gdziekolwiek wybrac..

milego dnia zycze
 
Przerazona ja tak jak Anitha placilam prawie cztery lata temu 8f za pelny akt urodzenia i dostaje sie skrocony akt urodzenia do child benefit tak jak napisala Joasia.Z ktorej czesci Livingston jestes?Ja mieszkam 5 minut samochodem od centrum.
Bzyczek Pisalas wczesniej ze twoj synek ma astme tak jak moje dzieci,mam pytanie do ciebie czy tez dostalas zgloszenie na szczepienie przeciw grypie dla synka?Bedziesz go szczepic?Ja sie zastanawiam,ale raczej bede ich szczepic.
A jak wy sadzicie dziewczyny warto szczepic przeciwko grypie?
 
Przerazona ja placilam w grudniu za akt urodzenia 9f. Czyli chyba to najswiezsza cena chyba, ze znowu sie cos zmienilo.

A orientuje sie moze ktoras z Was jak to jest gdy chce jeszcze raz oryginal dostac? Bo w Polsce jak wyrobilismy malemu akt urodzenia to nam babka zabrala ten oryginal co mielismy. Musze tam zadzownic...
 
A orientuje sie moze ktoras z Was jak to jest gdy chce jeszcze raz oryginal dostac? Bo w Polsce jak wyrobilismy malemu akt urodzenia to nam babka zabrala ten oryginal co mielismy. Musze tam zadzownic...

Jak już się dowiesz to daj znać. Bo my jeszcze Małej nie rejestrowaliśmy w PL ale w najbliższym czasie nas to czeka i też się zastanawiałam co z tym fantem zrobić.
 
my jak amelke rejestrowalismy w pl to nam oddali ten oryginal:confused: placilismy tez jakos 8-9Ł wiec nie powinno byc wiecej jak 10Ł oplaty:tak:
ogarnelam troszke ciasto na bulki i chlebek mam zamiszone teraz spacerek i jak wroce mloda spac poloze i kawke kolejna walne bo jakos tak sennie sie czuje ostatnio :dry:niby pogoda ok wiec i cisnienie powinno byc w normie a ja od paru dni zaczynam dzien od 2 mocnych kaw i do wieczora to ze 2 jeszcze spijam:baffled:
zamowilam sobie z chin plaszczyk na zime :D mam nadzieje ze rozmiar przyjdzie dobry bo nie mam ochoty go odsylac (z chin idzie ok 14 dni pozniej do chin kolejne 14 i tak zanim odesla znowu 14 dni to zima mi sie skonczy ;])
http://www.ebay.co.uk/itm/220822446267?var=520044513025&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649#ht_10735wt_1037
j
ak by rozmiar byl nie bardzo na mnie to chetnie odsprzedam jak by komus sie spodobal :)
i od 2 tyg szukam butow na zime i nie umiem nic tu znalesc sensownego :/ jak cos mi sie podoba to jest na obcasie lub koturnie a ja pamietajac zeszla zime nie bede popylac w obcasach po sniegu :/ macie jakies ciekawe str z butkami na zime?? w clarksie widzialam ze 2 pary ktore mi sie podobaly ale 90Ł to ja nie dam za buty bo poprostu nie mam :/
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny,
troszke Was czytam ale zeby usiasc i napisac ciagle brakuje mi czasu
przerazona ja teraz rejestrowalam malego i za akt placilam 10f a jak sie czujesz??
nasz maluszek juz ma prawie 2 tyg.jak ten czas mi teraz leci...
pozdr wszystkich i usiekam do OLivierka
 
reklama
nam w polsce nie oddali tego pelnego aktu bo w zamian za to dostalismy polski akt urodzenia , nie sadze zeby byl on potrzebny a nawet jesli to zawsze chyba mozna isc po kolejny.. wkoncu za to sie placi ;-)

za oknem wydaje sie tak przyjemnie a jak wyszlismy to troche zmarzlam:baffled: teraz grzeje w domu bo zimno jak diabli..

azorek fajny ten plaszczyk , trzymam kciuki zeby byl dobry;-)
 
Do góry