reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

Witam i ja

No, burza była super wczoraj :-D Mi się podobała :-) Kotu średnio, bo akurat przebywał na dworze jak się zaczęło ;-):-)

Magdrziarz, no w sumie jest to możliwe, że to już zęby, niektóre dzieciaczki mają ząbki tak wcześnie... Ale z drugiej strony- to chyba taki etap ślinienia się i pakowania wszystkiego do buzi.... U mnie tak było... Ja ciągle- zęby, zęby, a ona po prostu taki etap przechodziła ;-) No, i u mnie zęby dopiero teraz wylazły

Próbowałam dziś dziumkę położyć bez smoka spać.... :baffled: No efekt był raczej kiepski :-D:-) Nie płakała, nie marudziła, ani nic w tym stylu, ale o spaniu też nie było mowy. Ja do niej Ciiii, śpimy, a ta na mnie patrzy wzrokiem mówiącym "Ale o co ci chodzi?"... :-D Po prostu jak nie ma smoka, to w ogóle nie wie, że trzeba spać... Musi mieć zestaw : kołderka+smoczek i wtedy wie, że pora na dobranoc. Inaczej nie ma opcji... :baffled::-D

No, patrzyłam na pogodę, faktycznie burze mają być dzisiaj :sorry2: Mam nadzieję, że jednak nie będzie, bo dziś znów siostrzenicy pilnuję i chciałam z nią iść na plac zabaw, bo w domu się nudzi strasznie, bo ani telewizji polskiej nie ma, ani zła ciocia nie pozwala na kompie grać i wymyśla, żeby malowanki malować, albo wyklejać coś... :sorry2:
 
reklama
no Vampiria kotka trzeba bylo wykrecic i wysuszyc hihi ;]
a ile godzin masz z siostrzenica?? bo jesli wiecej niz godzina to same wyklejanki czy malowanki to moze byc za malo ;] niedobra ciocia musi zainwestowac w takim razie w dvd i pl bajki puszczac z plyt :D;] ja sie zbieram i smigamy za pare minut z domku... na razie slonko jakies sie przebilo i mam nadzieje ze wyrobimy sie przed deszczem :O jade po okulary i moj musi sobie buty kupic bo jedne mu pekly na podeszwie a drugie po wczorajszej burzy nadal sie susza :O
 
azorek- no niezle zalalo was super:sorry2: u nas tyko tylko troche popadalo a grzmoty byly moze ze 3 :-(
magdziarz- moze i nie, jak vampira pisze , moj Barnim slinil sie od 2 mies a pierwszy zab dostal jak skonczyl 6 mies. Teraz jest troszke inaczej bo dwie dolne jedynki juz widze tylko sa pod mala warstwa skory jeszce choc jedna juz lekko sie przebila ae nie do konca. Sprawdz czy wyrostek jest czerwony czy widac koronki albo czy widac juz jakies biale pod skora. Jak jeszcze nie widac a tylko jest czerwone i nabrzmiale to pewnie jeszcze troche potrwa.

Pytanie: moze macie kogos kto urzywa tego mleka Nutramigen - mam 5 opakowan w domu i chce sie ich pozbyc bo zagracaja mi a szkoda wyzucac. Popytajcie !
 
Ostatnia edycja:
Witam i ja
Joasia to super, jak wroce to sie tam wybiore i popytam, mam nadzieje ze dni i godz mi podpasuja i ze jeszcze cos bedzie.
Azorek no niezle was zalalo a zdjecia Amelkowej super. Widze ze lozeczko juz stoi. Powiedz mi czy kupilas jej ta barirerke zeby nie wypadala z lozka? Bo ja sie tak zastanawiam jak ta babrierka sie montuje i jaki ma wymiar.
My dzisiaj w zoo bylismy ale powiem wam ze Maja chyba zle znosi te upaly tutaj. Albo to naprawde ten okres buntu bo musi byc tak jak ona chce a mi brakuje sil do tego. Swoja droga ze zmeczona jestem. Dzisiaj sie smialam ze to moj J ma wakacje a nie ja bo wczoraj od 13 do 19 lezal przed telewizorem, dzisiaj po 10 zwlekl sie z lozka i nic nie robi a ja pobudka o 6 i caly dzien biegania i nerwow.

A moja mloda dzisiaj paw podziobal

Dziewczyny trzymajcie mnie bo jak trzepne to moja tesciowa to sie od sciany odbije. Nic tylko marudzi i z domu sie nie ruszy. Wczoraj szlismy na lody to ona nie, dzisiaj do zoo to ona nie, mowimy ze potem jedziemy na basen a ona ze woli na lody bo nie bedzie tracila czasu na basenie
 
Ostatnia edycja:
Isabell ni ekupowalam tej barierki. w tym lozeczku boczek jest fajnie zabezpieczony choc musze przyznac ze mloda 2 razy fiknela z lozka w nocy heheheh ale to tak samo bytlo jak z lozeczka jej wyjelismy szczebelki..poczula ze ma jakby wiecej luzu i spala w poprzek...tak samo teraz kilka razy sie wiercila i jak w poprzek sie ulozyla to fiknela z wyrka. na sczescie niskie jest wiec jeszcze z zamknietymi oczami macala tylko za smokiem i sama wchodzila do wyrka ;] jak na razie mamy dzien drugoi bez smoka i jakos juz mniej marudna jest... w nocy co prawda byl placz jak sie przebudzila ale niecala minutke i spala znowu :)

wyrobilismy sie miedzy chmura a chmura hihihi w centrum nie padalo a tu jak zajechalismy to mokro i strumienie po ulicach plyna:O a ja sie przyzwyczajam do okularkow ehhh jakos mi dziwnie ciagle jest :/
 
Ale tutaj dzisiaj cisza. Gdzie was tak wywialo?
Doveinred gratki dla malego
Jakos ten czas u tesciow zlecial jutro z samego rana do rodzicow jade. Mam nadzieje ze Majka nie przyzwyczai mi sie do pobudek o 6 lub nawet przed bo jak narazie codziennie mi tak wstaje ale moze to dlatego ze jak sie przebudzi to widzi nas a normalnie jest sama.
 
Azorek no powiem Ci że nieźle Cie zalało tutaj wczoraj też lało ale rzeki na ulicy nie było za to dzisiaj było lepiej ze studzienek to woda tryskała w góre na wysokość ponad parter więc było kolorowo:szok: Zdjęcia Amelki super juz taka duża pannica aż ciężko uwierzyć
Co do ząbków to sprawa indywidualna mój mały bardzo późno ząbkował a ślinił się od 3 miesiąca niemiłosiernie
 
reklama
hejka nie bylo mnie troche a tu tyle nabazgrane :) niestety nie mam mozliwosci teraz was nadrobic, jedynie co to postaram sie byc w miare nabierzaco :)

my wrocilismy we wtorek i od srody mamy remont kuchni i lazienki, masakra.. nie zdazylam sie dobrze rozpakowac a juz musialam gdzies upychac rzeczy z kuchni.. ale nie ma tego zlego co by nie wyszlo na dobre , kuchnia juz prawie gotowa i wyglada calkiem ladnie :)

co do pobytu w pl to nie udal nam sie kompletnie , pogoda byla do bani , tej czerwonej sukienki co sobie tu kupilam nawet nie mialam kiedy zalozyc.. przez ta pogode nic sie nie chcialo robic i nawet do fryzjera nie poszlam :( dni uciakaly jak oszalale nim sie obejrzelismy trzeba bylo wracac.. w pl dowiedzialam sie ze moja 17 letnia siostra jest w ciazy!! szok normalnie , dobrze sie zlozylo ze wszystkie za male ubranka wyworze 'tak na wszelki wypadek' bo akurat ona tez spodziewa sie synka...

doveinred gratki dla synusia szybko mu zabki ida :)

isabel widze ze jednak pojechaliscie do pl - fajnie , pewnie masz lepsza pogode teraz niz my mielismy.. co do wstawania rano to mi odziwo patryk ranny ptaszek w polsce wstawal ok 8 :) liczylam na to ze tak zostanie ale sie przeliczylam od srody pobudka ok 6.30 :/
 
Do góry