reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Witam:-) juz po pracy:-) kilka dni wolnego a pozniej 4dni do pracy i znow wolne tylko ze na dluzej bo do pracy wracam dopiero 20sierpnia:-)
Azorek faktycznie mialas potop pod domem:szok: Amelcia sliczniutka dziewczynka:-) moja juz bez smoka 6 dzien i powiem szczerze ze juz chyba zapomniala bo wogole sie nie opomina:-) Zamiast smoczka spi z balonem juz 3dzien z rzedu.. Ona to ma pomysly..
Doveinred Gratulacje dla malego:-) mezus powinien teraz mykac do sklepu i kupic sukienke dla mamy na zabka (przynajmniej w moich okolicach w PL sie tak robi :-) Moja mala bardzo dlugo sie slinila a pierwszy zabek wyszedl pozno bo dopiero jak miala 7,5miesiace.
Isabell nie zazdroszcze takich wakacji :-( mam nadzieje ze chociaz u rodzicow odpoczniesz.. jesli chodzi o wstawanie malej to moja mala od nie pamietnych czasow od 6rano na nogach juz jest:-( mam nadzieje ze nie dlugo jej sie to zmieni..
 
reklama
U nas tez tak jest|(jak mama znajdzie zabek to dostaje kiecke a jak tata to koszule:))
Wczoraj mialam koszmarny dzien-skonczylo mi sie mleko dla malej(a jeszcze nie przepisalam sie do nowej przechodni, w aptece trzeba specjalnie zamawaic-kosztuje 17 funtow), poszlam z Aska na zakupy do centrum(jakis 15 min pieszo)oczywiscie w samej koszulce bo cieplo i wtedy zaczelo lac, posiedzialysmy w bibliotece,. Asia zrobila kupe-ja bez pampersow, bo przeciez tylko na zakupy grrrrr no i musialam wracac w strugach deszczu.Do tego nie moglam znalesc dowodu-wiedzialam ze jest w pudle tylko w ktorym.Po drodze Asia wyrzucila butka, a jak wrocilysmy to okazalo sie ze pranie nam zniklo z linek(na dworzu) aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nastroj normalnie samobojczy...
Na szczescie znalazlam dowod a pranie sciagnela nam sasiadka, zeby nie zmoklo...a juz sie chcialam wieszac...
Teraz pomalu(bardzo pomalu) pakuje sie do Pl, w pon rano wylot.A jutro o 14 mam rozmowe w spr pracy.... to tyle w skrocie:D
 
Emilia to mialas dzien:szok: no coz teraz bedzie tylko z gorki w pl babcia bedzie zabawiac Asie a ty moze odpoczniesz troszke:tak::-) powodzenia na rozmowie o prace :-)

u nas na zabka daje sie pieniazka zawsze :tak::-) ale fajny zwyczaj z ta sukienka i koszula podoba mi sie bardziej:-D

czy ktos cos takiego uzywal albo widzial?? czy sie oplaca?? myslalam mlodej kupic bo kocha kapiele Buy your Splash N Bump 4 Piece Bath Bumper Set (Brightly Coloured Sponge Shapes) reviews from Kiddicare Clearance Lines | Online baby shop | Nursery Equipment
 
Azorek ja kupilam cos podobnego tylko duzo mniejsze, fajne tyle ze moja mala odrywa to z wanny i przykleja w inne miejsca
Emilia widze ze mialas to samo co ja z tym mlekiem
Anitha szkoda ze wam sie wyjazd nie udal, no ja pojechalam z dziecmi, maz zostal w domu. jestesmy tutaj od poniedzialku i jak narazie 2 dni byly bez pogody. zaraz jade do rodzicow wiec odpoczne
doty to juz niedlugo tez bedziesz miala wakacje
 
Witam :-) Moja kuzynka doleciała z 3 godzinnym opóźnieniem. Masakra jakaś:szok:.
Azorek masakra tam u Ciebie. No po prostu masakra.
Doveinred gratulacje dla synusia:-) Już teraz tylko do przodu.
My jutro mamy objazd za pracą dla kuzynki. Szukamy czegokolwiek na początek. Mam nadzieję, że szybko coś znajdzie. Jak by ktoś coś wiedział o pracy w naszych okolicach będę wdzięczna za info.
 
Bzyczek84 sprawdz agencje pol-uk maja ogloszenia na kilka regionow glownie fabryki. i na emito zerkaj co jakis czas jesli na razie obojetne co ma zalapac:)

ja cos sie dzisiaj zle czuje chodze tak zamulona i wymiotowac mi sie chce ciagle mi niedobrze jest:no:

czy ktos wie czy w edi w jakims pl sklepie robia torty na zamowienie?? zastanawiam sie czy sama torta upieke czy kupie(nie mam tortownicy trzeba by do ikei jechac...niby od zeszlego czw mialy byc w lidlu ale nie mialam okazji pojechac wiec pewnie juz wyszly). widzialam sliczne torciki w M&S ale te tutaj robia przeochydnie slodkie bleeee
 
reklama
Ostatnia edycja:
Do góry