reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Magdziarz a no sa obledne ale cenowo tak samo :O sprawdzalam takie torciki i robia je ogromne np na 30 osob:szok:(Number Cake :: Welcome to 3d Cakes ::) kto to przeje??!! aaaa mnie potrzeba na max 12 osob:-D i wydaje mi sie ze moga byc mega slodkie bo maja olbrzymia ilosc polewy na wierzchu (robiona glownie z cukru+barwniki)...chyba sama upieke przegladalam nawet ozdoby na torciki i moze jednak sama zrobie...martwi mnie fakt ze nigdy w zyciu torta nie pieklam:szok::-D wogole dopiero ucze sie piec i robilam tylko jedno ciacho i sernik hehehehe
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tak Dove zerkalam:tak::-) te co tam robia wygladaja przesmacznie i plus ze sa prawdziwe owoce a nie sztuczne hehehe:-) my kiedys kupilismy taki torcik misia w tesco ale byl przerazliwie slodki i jakis taki niesmaczny ze sie zrazilam poprostu i wiecej nie probuje takich w marketach kupowac :tak:
 
Azorek ja zamówiłam torty na Bobkowe urodzinki u dziewczyny z Ediego. Miałam taki nk.pl - Serwis społecznościowy nk.pl - platforma komunikacji dla wszystkich internautów tylko, że na wierzchu miałam motyw lokomotywy Tomek. Śmietanowy, dobry nie słodki nawet bym się pokusiła o to, że troszkę za mało słodki. A drugi był taki nk.pl - Serwis społecznościowy nk.pl - platforma komunikacji dla wszystkich internautów i też mieliśmy go z motywem Tomka tylko w innym kolorze. Tort był dobry. Ale miał tam piankę z białek i już był słodki. Ale dobry. On bierze od 15-25Ł w zależności jaki duży chcesz.
 
dziewuszki zamiast linka do konkretnej osoby/zdjecia pojawia sie link do glownej str logowania nk i nie kieruje nigdzie dalej :;/
EDIT juz mam:D to jednak moj lapek badz interenet zamulil :D
 
Witam i ja

Ad tortów to wiem, że na clerk street jest sklepik, gdzie robią na zamówienie, ale nie wiem, jak to wygląda cenowo.... Ale te na NK wyglądają ciekawie :tak:

Doveinred, gratuluję ząbka, szybko poszło :-D

Azorek, jak idzie odstawiania małej od smoka? Ja sobie daruję na razie, poczekam, aż moja będzie bardziej kumata :-) A w ogóle to zdrówka życzę :tak: Oby to nie była jakaś grypa

Emilia, nie zazdroszczę przygód, ale przynajmniej dowiedziałaś się, że sąsiadki masz życzliwe ;-)

Wczoraj miałam ciężki dzień... Poważnie się jednak zastanowię, czy aby na pewno chcę rodzeństwo dla dziumki ;-) Azorek, no ja nie mówię, że siostrzenica ma bite 4 godziny malować i wyklejać, ale się uparłam, że u mnie gier komputerowych niet. A dziecko- ma 4,5 roku- tylko by grało :baffled:. Nie moja córka, nie wtrącam się w jej wychowanie, ale mam swoje zasady i u mnie komputera nie włączamy. Byłoby to wygodne, nie przeczę, ale uparłam się i tyle :-p

A my wchodzimy w etap uczenia, co jest be. Na razie dziumdzia odczepiła się od kociego drapaka, ale miski jeszcze kuszą :-) Denerwuje się strasznie, bo mama chodzi za nią i powtarza "Tego nie wolno, to jest be". Okazuje się, że w domu 3/4 rzeczy nie można dotykać :-D
A, dziewczyny, gdzie kupuje się te ochraniacze na ławy? Bo Natalia pierwsze, co robi, to lezie do ławy i wstaje. Tylko patrzeć, jak wywinie orła i poleci na róg :sorry2: A kant ściany zaliczyliśmy i było trochę głośno, więc wolę nie ryzykować z ławą ;-)
 
My mamy 3 urodziny Adasia we wtorek. Dzis robilismy grilla a torcik w samym dniu urodzin bedziue. Sama upieke. Dotychczas zamawialam albo kupowalam.Mysle ze mi sie uda :) bede robila rafaello. Musze tylko kupic posypki i bajery na gore by ladnie wypisac mu.
 
Vampiria- amelkowna dzis w nocy juz sie nie budzila spala spokojnie i nawet sie nie wiercila co jest dziwne, bo do tej pory to cale lozko musiala zwiedzic w nocy:szok: mysle ze jak gubila smoki to sie troche przebudzala i dla tego tak bylo. drzemke dzis tez juz super przespala bez placzu i deliry :-D:-D teraz jak ja polozylismy spac slysze jaks ie tlucze z pilka po pokoiku heheheh szuka zabawek z ktoryi pojdzie spac;-):-)

a te ochraniacze kupilam w takim sklepie (nazy nie pamietam oczywiscie) na fort kinnaird ale w bootsie tez maja. tylko te narozniki takie i komplet zaslepek do kontaktow oczywiscie bo mloda ma szalone pomysly a tego nie umie sobie wyjac z kontaktu hehehe
 
reklama
Oj jak miło. Bobki już śpią a my z kuzynką wysyłamy cv popijając zimne piwko:-)
Ale chłopaki dziś mi dali popalić. Krystek po południu na placu zabaw rozwalił kolano:-(, zrobił dziurę w spodniach. Nie obyło się bez wody utlenionej i plasterka. A po kąpieli, będąc już w piżamie wylał na siebie mleko:wściekła/y:.
 
Do góry