reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy Zakupoholiczki :P

ja wciąż nie mam za wiele, chyba faktycznie zacznę sie stosować do własnej metody - co zakupy to "coś"... na razie jako wyprawke mam 5bodziaków, dresik, jednego pajaca, kcapciochy, 2pary skarpetek, kombinezon, bluze ale na 68 i to chyba to na razie wszystko :zawstydzona/y:
 
reklama
A ja jakoś się z tym wszystkim zakręciłąm - mam pełną szafę ciuszków - a tak naprawdę nic nie uporządkowane, nic nie policzone...
Muszę się za to wziąć - policzyć co mam i ile, czego brakuje. Zrobić jakąś listę. Zorganizować się ;-)
 
Witajcie dziewczyny.
Pozwoliłam sobie na wpis tutaj bo jestem nowa na forum i nie wiem gdzie to zrobić.
Chciałam was ostrzec przed zakupami na aukcji allegro sprzedającego ROBiK Radom.
Uważajcie bo dostaniecie zupełnie nie to co chcecie. Inne wzory. Ale pomijam już fakt tego że dostałam co innego. Gość nęka mnie już od miesiąca. Zamiast napisać, "przykro nam nie było tego dałem co innego, jak Pani się nie podoba proszę odesłać", to wymyśla mi od różnych, wydzwania do mnie, dzisiaj znowu z 8 meili dostałam. Już mam go dość. Uważajcie na niego.
 
Apja - nie jestem pewna czy można tu na forum uzywać nazw użytkowników robiąc im reklamę czy antyreklamę...
Moderatorki Kochane - co Wy na to ?
 
Ostatnia edycja:
Ja też muszę się zmobilizować, a szczególnie drugą połówkę, bo T. uważa że jeszcze mamy duzoooooo czasu :-p ale to się tylko tak wydaje. Listę mam zrobioną, część ciuszków już kupiłam resztę dokupimy w tym miesiącu + rożek, kocyki, pieluchy. wanienka itp . Łóżeczko, materac, pościel i wózek kupimy w lipcu. A to co zostanie jakieś drobiazgi na początku sierpnia. Mam nadzieję że nie zbankrutujemy :-D Na szczęście odpada nam koszt wózka tutaj moi rodzice zadeklarowali że limuzynę dla wnuka/wnuczki zakupią.
 
Moj mąż ma podobne podejście ale ja już go uświadomiłam bo jak Kasia się rodziłą to wszystko na ostatnia chwilę było i musiał wszystko sam szykawac większośc jak ja w szpitalu byłam.
 
asia a to nie wiedziałam. Ale chyba i tak wpadnę na Ładną bo chodzi mi o zwykłą koszulę nocną a nie mam zamiaru płacić nie wiadomo ile za coś co później zapewne nie będę używać.

Ja tez poluje na jakąś, ale nie moge nic ciekawego znaleźć w koli. W lumpku na komuny paryskiej kupiłam śliczną koszulę na wagę. Może nawet w niej pochodze potem. Ale ogólnie toja nie znosze koszul do spania.

Apja - nie jestem pewna czy można tu na forum uzywać nazw użytkowników robiąc im reklamę czy antyreklamę...
Moderatorki Kochane - co Wy na to ?

szczerze to nei wiem :zawstydzona/y:
ale dowiem się i dam znać.
Ale skoro dziewczyny reklamują swoje aukcje, oceniają sklepy itp to pewnie i te negatywne też można napisać.
ale tomoje domysłyjak bede pewna to dam znać.

Ja dzisiaj kupiłam kolejny kombinezonik. Nie mogłam sie powstrzymać tak sliczniutki i tylko 3 zł to musiałam wziąść.
i jeszcze śliczną polarkową bluze, ale to już troszkę większy rozmiar. Bo tych malukich mam już sporo. Brakuje mi tylko sukieneczek.
 
Apja - nie jestem pewna czy można tu na forum uzywać nazw użytkowników robiąc im reklamę czy antyreklamę...
Moderatorki Kochane - co Wy na to ?

Powiem ze nie wiem :no: wiec ASIA* jak cos sie dowiesz pisz.Moim zdaniem powinien zajac sie tym administrator allegro a tutaj nie powinnas o tym pisac tym bardziej ze jastes z Nami krøtko i niewiele wiemy o Tobie.Nie jest to jakis przytyk do nowych foumowiczek ale juz tyle rzeczy wydazyło sie na forum ze czasami trudno zufac ludziom.
 
Ewelinak, ja sobie taka liste ciuszkow ktore mam zrobilam. Rozpisalam wszystkie ubrania w kolumnie i obok info ktorego rozmiaru mam ile. Dzieki temu od razu wiem ze mam np. 5 bodziakow 62cm i ani jednego 68 :-)
My tez staramy sie na raty ale konsekwentnie kupowac rozne rzeczy. Przed urlopem zamowimy wozek i szafe dla niunki, zeby bylo gdzie jej rzeczy trzymac a w lipcu bedziemy kompletowac pelna wyprawke czyli lezaczek-bujaczek, mate edukacyjna i brakuje mi jeszcze butelek, smoczkow, recznika i takich drobiazgow. Sporo rzeczy do pielegnacji. Jedyne co mnie martwi, ze na razie nie znalazlam zadnego kombinezoniku na okres jesienny. Mam juz superowy na zime - bardzo cieply i nawet z bucikami i rekawiczkami ale brakuje mi jeszcze na ostatni kwartal tego roku. Widzialyscie moze gdzies jakies fajne? Mam nadzieje, ze to po prostu nie czas jeszcze na takie rzeczy i moze w lipcu, sierpniu sie pojawia w sklepach. Kupilam dzisiaj fajne skarpetki dla malej. Maja glowke misia na palcach a w srodku grzechotke, wiec jak bedzie ruszala nogami to bedzie ja slychac :-) Mam nadzieje ze jej sie spodoba taka zabawa z nogami :-)
 
reklama
Bluetooth - tak zrobię - dobry pomysł. Czekam tylko na Mamę - bo ona też z torbą ciuszków leci - hahaha:-D
Jutro już będzie.

A ja tylko tak zapytałam o tą antyreklamę - nie żeby kogos urazić... Ja z góry zakładam, że wszyscy są szczerzy i uczciwi - a nie zawsze tak jest...
 
Do góry