reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy Zakupoholiczki :P

Hmm ja jeszcze sie nigdy nie naciełam na allegro choc sporo kupuje.Zawsze sprawdzam opinie o sprzedawcy.Zobacze co tam pisza o tym sprzedawcy.
Ja sie spotkalam na innym forum ze był dział poświęcony nierzetelnym sprzedawcom.Tu tez by sie cos takiego może przydało.


PS:W wyszukiwarce allegro nie znalazlam takiego użytkownika:confused:
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja dostałam dużo ciuszków od siostry po jej młodszym synku,więc dokupię tylko ze 2,3 bodziaki najmniejsze no może tak na 56 rozmiar i coś ładnego na odbiór ze szpitala.A tak ciuszki już wyprane,wyprasowane i poskładane w komodach:-)sąsiadka mnie na balkonie zaczepiła na kiedy mam termin skoro już je piorę i szykuję,jak się dowiedziała,że za 3 miesiące,to zrobiła duże oczy,że już się za to zabieram...ja jej na to,że sama byłam wcześniakiem i moja mama nie była w ogóle na to przygotowana,więc postanowiłam wcześniej zacząć w razie czego...chyba nie spotkałam się ze zrozumieniem...już taka jestem,że jak mogę to lubię się wcześniej przygotować,bo wiem też, że mężuś mimo szczerych chęci nie zrobi tego tak jak ja bym chciała...
 
Magda - tylko wiesz czasami tak bywa, że ludzie w ten sposób załatwiają swoje jakies głupie porachunki, albo uskuteczniają walkę z konkurencją.
Apja - absolutnie nie bierz tego do siebie... tak po prostu chcę tylko napisać, że różnie jest...
No i nasz wątek zakupowy się rozmydla ;-) Piszcie Dziewczynki co macie jeszcze kupione - może cos wypadło z głowy - a się przyda...
 
ja dostałam dużo ciuszków od siostry po jej młodszym synku,więc dokupię tylko ze 2,3 bodziaki najmniejsze no może tak na 56 rozmiar i coś ładnego na odbiór ze szpitala.A tak ciuszki już wyprane,wyprasowane i poskładane w komodach:-)sąsiadka mnie na balkonie zaczepiła na kiedy mam termin skoro już je piorę i szykuję,jak się dowiedziała,że za 3 miesiące,to zrobiła duże oczy,że już się za to zabieram...ja jej na to,że sama byłam wcześniakiem i moja mama nie była w ogóle na to przygotowana,więc postanowiłam wcześniej zacząć w razie czego...chyba nie spotkałam się ze zrozumieniem...już taka jestem,że jak mogę to lubię się wcześniej przygotować,bo wiem też, że mężuś mimo szczerych chęci nie zrobi tego tak jak ja bym chciała...

martela,
uważam że w 100 % masz rację, ja dostane tzn, już mam ale jeszcse nie w mieszkaniu 6 kartonów ciuszków dla dziewczynki, także tak jak Ty potrzebuję tylko cos extra na wyjście ze szpitala. Sąsiadkom się nie przejmuj, ja gdyby nie remont to też już bym prała prasowała i w ogóle, też wolę mieć wszystko przygotowane wcześniej i tak jak piszesz, żadna z nas nie wie kiedy do szpitala pojedzie.....
 
martela,
uważam że w 100 % masz rację, ja dostane tzn, już mam ale jeszcse nie w mieszkaniu 6 kartonów ciuszków dla dziewczynki, także tak jak Ty potrzebuję tylko cos extra na wyjście ze szpitala. Sąsiadkom się nie przejmuj, ja gdyby nie remont to też już bym prała prasowała i w ogóle, też wolę mieć wszystko przygotowane wcześniej i tak jak piszesz, żadna z nas nie wie kiedy do szpitala pojedzie.....
6 kartonów???Toż ty masz niezły składzik ciuszków:-D
Ja wyprawkę musze kompletowac od nowa i ubranka niestety musze kupić wszystkie bo chłopięcych nie mam .
 
wow bebzonik to moglabys sklep otworzyc z ciuchami :-)
Ja zaplanowalam sobie pranie i prasowanie na koniec lipca. Teraz nawet nie mialabym tych rzeczy gdzie poukladac bo szafa nawet jeszcze nie zamowiona wiec mam nadzieje ze sie ze wszystkim wyrobie :-) Ja chcialabym w sierpniu juz miec wszystko gotowe, tak w razie czego jakby sie niunia zdecydowala wczesniej na swiat przyjsc, to nie bedziemy mieli stresu. Tym bardziej ze ostatni wyjazd do Polski planuje najpozniej pod koniec lipca, wiec wszystko co chcemy kupic w Polsce musi byc do tego czasu zalatwione :-)
 
Bluetooth możesz przyblizyć tą swoją listę ;)
Tzn - Dziewczyny napiszcie co macie i po ile par, jaki rozmiar - niby doswiadczona mamuśka ze mnie - a jakoś nie mogę myśli pozbierać - to chyba jedna z przypadłości ciązowych ;-)
 
ewelinak oj nie wiem, to moze Cie duuuuzo kosztowac :-D Wrzuce ja jutro rano z laptopa sluzbowego bo z Maca jakos nie chce mi zalacznikow wrzucac do postow. Jakby co, to sie jutro przypomnij ok? :tak:
 
Hmm ja jeszcze sie nigdy nie naciełam na allegro choc sporo kupuje.Zawsze sprawdzam opinie o sprzedawcy.Zobacze co tam pisza o tym sprzedawcy.
Ja sie spotkalam na innym forum ze był dział poświęcony nierzetelnym sprzedawcom.Tu tez by sie cos takiego może przydało.


PS:W wyszukiwarce allegro nie znalazlam takiego użytkownika:confused:

Nie wiem jak szukałas ale ja Go znalazłam bez problemu i chyba jedak wolała bym zeby nie pisac o takich rzeczach tutaj chyba ze naprawde jakis DUZY feler sie trafi.Oczywiscie to jest moja opinia jesli chceci to piszcze i na bierzaco bedziemy to sprawdzac:tak:.

Co do listy nie mam takowej na kartce ale wiem co chce dokupic jakos tak w głowie mam liste:-D dla mnie najwazniejsze teraz to kupic łøzko dla corki zeby sie przyzwyczaiła do dorosłosci:tak:.Ciuchow duzo nie dokupe bo mam sporo unisex jedynie posciel i jakies ubrania do szpitala i oczywicie pieluszki.Nie wiem dlaczego ale boje sie ze zapomne ich kupic:sorry2:.
 
reklama
ja się właśnie zdecydowałam na łóżeczko dla małej!! kupiłam do pokoju dziewczynek IKEA | Meble do przechowywania | Półki i szafki | HENSVIK | Regał takie półeczki, już wiszą :) i Milenka dostanie do kompletu łóżeczko z tej samej serii IKEA | Małe dziecko | Łóżeczka | HENSVIK | Łóżko dziecięce, muszę się pośpieszyć bo to koniec serii, tzn. że wyprzedają to co na sklepie i kończą produkcję... jutro wraca mój maż będzie 2tyg w domu to może zajedziemy i kupimy :-D będzie na razie stalo w kartonie... ciuszki będę kupować po trochu na bieżąco, kosmetyki na końcu, a tak chyba niewiele wiecej potrzebuję... może zaczniemy korygować nasze listy zakupów?
 
Do góry