reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy Zakupoholiczki :P

a co myslicie dziewczyny o takim łóżeczku, mnie się spodoba ale nie wiem na co zwracać uwagę przy zakupie łóżeczka, raczej mi się podobaja takie proste bez żadnych baldachimów, falbanek i innych bajerów 1620350726_3.jpg
 
reklama
a co myslicie dziewczyny o takim łóżeczku, mnie się spodoba ale nie wiem na co zwracać uwagę przy zakupie łóżeczka, raczej mi się podobaja takie proste bez żadnych baldachimów, falbanek i innych bajerów
Wyglada fajnie ale to niestety nie swiadczy o tym ze jest pozadne. Jak mysmy kupowali lozeczko to zwracalismy uwage zeby drewniane bylo, 3 poziomy, wyjmowane szczebelki i najwazniejsze zeby bylo stabilne. Jesli juz w sklepie sie kolysze kazda scianka jak statek na morzu to co bedzie, jak dziecko bedzie w nim pozniej szalalo :-) Dla nas wazna byla tez szuflada na dole. Po pierwsze mozna tam rozne rzeczy chomikowac a po drugie dzieki szufladzie cale lozko jest o wiele bardziej stabilniejsze.
 
Wyglada fajnie ale to niestety nie swiadczy o tym ze jest pozadne. Jak mysmy kupowali lozeczko to zwracalismy uwage zeby drewniane bylo, 3 poziomy, wyjmowane szczebelki i najwazniejsze zeby bylo stabilne. Jesli juz w sklepie sie kolysze kazda scianka jak statek na morzu to co bedzie, jak dziecko bedzie w nim pozniej szalalo :-) Dla nas wazna byla tez szuflada na dole. Po pierwsze mozna tam rozne rzeczy chomikowac a po drugie dzieki szufladzie cale lozko jest o wiele bardziej stabilniejsze.

a możesz wysłąć linka do Twojego łóżeczka ?
 
no właśnie dla mnie to podstawa żeby było drewniane, jakoś bardziej naturalne mi się wydaje -to "moje" łóżeczko ma regulowana wysokość na 4 poziomach, więc spoko, co do szuflady to faktycznie pewnie przydatna, ale ja chcę taką wersję na kółeczkach żebym mogła łóżeczko przewozić jak będzie trzeba, a szuflada+kółeczka to chyba nie da rady. co do stabilności to trzeba spróbować...dzięki
 
Ostatnia edycja:
bebzonik , pisalam o tym w poniedzialek. Chyba jest moj post na 6 stronie. Tutaj link KLUPŚ Łóżeczko dziecięce RADEK V z szufladą | Łóżeczka dziecięce | Meble | More4kids

kasiula lozka z szuflada i kolkami raczej nie kupisz ale my jak zlozymy nasze lozeczko to chcemy do niego dokupic kolka i sami zamontujemy. Ogladalismy dokladnie lozka w sklepie i takie dokrecenie kolek to zadna filozofia. Trzeba tylko odpowiednie kupic. W Castoramie w zaleznosci od typu kolka kosztuja od 4 do 10 zl za szt.
 
Ja dokładnie nie wiem co mam..narazie powyciagane te najmniejsze ciuszki..na 68 nawet jeszcze nie ruszałam..to już po urodzeniu się tym zajmę..
spróbuję napisac co pamietam, co jest:
15 pajaców 56-62cm,
8 body na krótki rękaw 0-3 m,
4 śpiochy 50-62cm,
jakieś ze 2 kaftaniki 56cm,
2 rampersy,
2 dresiki, spodnie plus bluza,
bojówki
2 spodnie dresowe,
2 bluzki na długi rękaw,
kombinezon welurkowy 62cm,
5 sztuk białych koszulek na długi rękaw- nie wiem czy będę ich używać..
jakis welurkowy komplecik spodenki i bluzeczka
czapeczka ale 40cm- wiec pewnie za duża na początek, czapeczki musze dokupić..
4 pary skarpetek malusich..
i jakieś kapciuszki takie welurkowe zwierzaczki, ale pamietam ze na początku są za wielkie..
3 pary rajstoperk 62-68cm
kombinezon zimowy 56- pewnie bedzie za mały..
więcej z ciuchów nie pamiętam..
do kupienia to tylko body na długi rękaw- chociaż nie wiem czy nie dokupie później..półśpiochy, czapeczki i chyba wsio..

po za tym:
2 rożki nie usztywniane,
przewijak nie usztywniany- musze kupic usztywniany,
3 pokrowce na przewijak,
4 kocyki- jeden cieplejszy, trzy cieńsze,
kołderka do wózka i 2 podusie,
3 albo 4 zmiany pościeli,
2 prześcieradła,
laktator,
wózek, fotelik do auta- chociaz też zastanawiam sie nad kupnem kompatybilnego fotelika z moim wózkiem- bo ten nie jest,
łóżeczko
kilka pieluch jeszcze po Idze, chyba ze 2 flanele i 4 tetrowe-a moze więcej..musiaabym ich poszukać..
wanienke zwykłą.

Nie pamiętam więcej, wiem że do kupienia kosmetyki, jakaś mała butelka, chyba kupimy z jeden smoczek.., leżaczek FP i chyba wszystko..
 
Ania - 15pajaców?????? :szok::szok::szok: ja zamierzałam mieć tak ze 4 na noc do spania i ze 2pary śpiochów takich bez ramion co to body pod spód tylko, no i ze 3-4 dziennych, a na chłodniejsze dni body, rajtuzy i bluzeczka... hmm, chyba dużo nie pamiętam co kupować...
 
reklama
Motyl ja myślę że antyreklamę też można umieszczać bo często przecież piszemy nie kupujcie tego, tamtego bo się nie sprawdza i podajemy dokładnie jaki model i firmę. Jeśli chodzi o użytkowników allegro to później można samemu sprawdzić co to za osoba przez pozytywy i negatyw tam wystawiane. Więc tutaj też można chyba skoro tam te dane są widoczne dla każdego - taki już urok sprzedaży w internecie. Ja i tak zawsze sprawdzam opinię jaką wystawiają inni użytkownicy.


Z rzeczy to mi brakuje kosmetyków, dla mnie do szpitala, rożków. Ale większość to mam właśnie zamiar na allegro kupić. Koszulę do spania to tylko w lumpie bo nie mam zamiaru później w tym chodzić a szkoda mi kasy. Jeszcze biustonosze do karmienia ale to chyba trzeba pod koniec bo to różnie z piersiami. Jak już pisałam łóżeczko, wózek dostanę. Zostały pierdółki - chociaż jak podliczyłam to wydam z 600zł (pieluchy tetrowe, flanelowe, kremy, butelki, laktator itp).

Od koleżanki dostanę jeszcze pieluchy jednorazowa Haggis bo jej mały przesikiwał (miał krzywo ułożony interesik) więc nadzieja że XY nieprzesikujący lub też XX a wtedy takiego problemu nie ma.
 
Ostatnia edycja:
Do góry