reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy Zakupoholiczki :P

reklama
Przypinka_Nie_do_4b94d5b7daafd.jpg

Coś dla Mam, które nie lubią, gdy ktoś obcy dotyka ich brzuszka.

Propozycja ze strony: Gadżety ciążowe: torby, przypinki i inne
 
Wczoraj jak sie dowiedziałam że będzie dziewczynka, to odrazu pobiegłam do sklepu mothercare
Oto mój pierwszy zakup:
 

Załączniki

  • 28032011232.jpg
    28032011232.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 26
wiecie co, aż mi głupio ale ja jeszcze nic nie kupiłam dla tego maluszka w brzuszku, może jak ozdrowiejemy całkowicie z małą to pojedziemy na jakieś wiosenne zakupy i kupimy też coś dla dzidziola, ale do 18kwietnia (połówkowe usg) chyba mimo wszystko obstawiam ubranka w neutralnym kolorze, choć się już nastawiłam na tą dziewczynkę... a po Świętach już buszujemy na dobre po sklepach!!
 
Ja też nic jeszcze nie kupiłam i w najbliższym czasie nie zamierzam:no:
Myślę, że conajmniej do 20 tygodnia, poza tym nie znam jeszcze płci i nie korci mnie. Wiem że jak poczuje zew to nic mnie nie powstrzyma i wtedy zacznę wić gniazdo:-D
 
reklama
Ja też jeszcze nic nie kupiłam. Co prawda mam już w domu nosidełko, bujaczek, stojak pod wanienkę i pudło ubranek, ale to oddziedziczyłam po dzieciach brata. No i moja mama co chwilę chwali się, że znowu coś fajnego znalazła i nie mogła się powstrzymać. Ale ja osobiście nie kupiłam jeszcze nic. I też narazie nie zamierzam. Przyjdzie i na to czas.
 
Do góry