reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy Zakupoholiczki :P

ja narazie tylko w lumpku kupuje jak cos znajde fajnego. No jak dresiki za 2 zł z h&m w super stanie widze to musze wziąść to silniejsze odemnie :) ale z większymi zakupami to czekam do 20 tyg albo i dłużej zalezy jak z finansami będzie.
 
reklama
uff, całe szczęście, myślałam że jedyna jestem... ja chyba tak od maja zacznę kupować na dobre, i to na pewno nie naraz, tylko przy jednych zakupach butelka, a to jakieś śpioszki, żeby tak nie odczuć upływu kasy, a tak o 10-20zł jednorazowo to nie wydatek... zresztą może od czerwca będą już jakieś przeceny, to wtedy będzie można szaleć.
 
Ja własnie kiedy juz od teraz nie bedę pracowac to pewnie dla zabicia czasu i nie siedzenia w domu to bedę spacerowac po mieście i wyłapywac jakieś okazje do zakupów.Ale te znaczne"wydtaki"musimy z męzem rozplanowac w naszym domowym budżecie tym bardziej że w maju mamy komunie najstarszej córki.Tez mysle że pewnie coś od znajomych podostaje tj:łóżeczko,leżaczek itp także jeszcze nie zabieram sie za komletowanie wyprawki.
 
A ja robię zakupy jak znajdę coś fajnego w lumpie, albo coś po dużej przecenie w sklepie. Wczoraj Carrefourze kupiłam kombinezonik na zimę za całe 15zł;). Az zal byłoby przeuścić taką okazję
 
nanusia a na jaki rozmiar wzięłaś??

ja pamiętam dla małej kupiłam w Realu kombinezon jak miała roczek, za 20zł, co prawda co wyjście to pranie bo plamy zostawały, ale nosiła go 3sezony!!!! najlepszy zakup jak na razie!
 
Ja też jeszcze nic nie kupuję...Bo szczerze jest na to jeszcze czas...zdążę jeszcze obkupić to maleństwo, zresztą nastawiam się na to, że w Holandii "trochę" nakupuję jak pojadę do męża;-) Pocieszające, że nie jestem z tym sama;-)
 
Ja również jeszcze nic nie kupiłam. Młody molestował o kapcie dla dzidziusia, ale odpuściliśmy sobie. Powiedział, że kupimy jak się urodzi ;-)
 
nanusia a na jaki rozmiar wzięłaś??

ja pamiętam dla małej kupiłam w Realu kombinezon jak miała roczek, za 20zł, co prawda co wyjście to pranie bo plamy zostawały, ale nosiła go 3sezony!!!! najlepszy zakup jak na razie!

Rozmiarówki nie było. Pisało tylko,że na 12miesięcy, więc powinnien być ok;). Mam nadzieję;)
 
Co do ciuszków to muszę przejść się do piwnicy i przynieść te kupione dla córeczki (zanim Bartek zrobił nam psikusa i 'zmienił płeć') i te po Bartku. Nie mam zbyt dużo bo sporo oddałam siostrze jak urodziła Jonathanka ale coś tam pewnie się znajdzie.
Ja większość pewnie kupię na allegro jak poprzednim razem w 'mega pakach' tak sobie siedzę i wyszukuję co ciekawsze okazje.
Może za tydzień na wizycie dowiemy się Kto tam nam mieszka to zakupimy coś konkretniejszego:tak:
 
reklama
my mamy coś od szwagierki dostać (=wracają Miśkowe rzeczy + dochodzi coś tam), ale czekam na wyprzedaże w Niemczech i czasem po 1 euro czy nawet 50 centów można super rzeczy trafić:tak: a że nie spieszy się, to spokojnie czekam ;-)
 
Do góry